Newsy

Feel zapowiada nową płytę

2013-10-24  |  09:00

Zespół Feel szykuje nową płytę. Grupa wyda kolejny krążek po dwóch latach przerwy. Album ma być powrotem do muzycznych korzeni grupy. Jak zapewnia lider zespołu, grupa zamierza powrócić do korzeni.

– Przede wszystkich kierujemy się głosem serca, słuchamy wzajemnie swoich pomysłów. Nie chcemy za dużo mówić o nowym materiale. Obecnie, planujemy go wydać i stwierdzić, że zrobiliśmy to bez pośpiechu. Staramy się być wobec naszych słuchaczy szczerzy w tym, co robimy. Należy im się wiedza o tym, co się dzieje w moim życiu. Nie mam zamiaru ukrywać niczego na płycie. Żadne słowa do końca nie oddadzą tego, co zawrzemy na nowym albumie – mówi Piotr Kupicha agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Kupicha prosi fanów, by jeszcze uzbroili się w cierpliwość. O materiale na nową płytę mówi dość enigmatycznie.

– Materiał będzie szczery i prawdziwy. Przenośnie będą tak samo kontrowersyjne jak w pustej szklance pomarańcze – mówi Kupicha.

Nowy krążek, będzie już czwartą płytą zespołu Feel. Dyskografię grupy zamyka album „Feel 3” z 2011 roku, który uzyskał status złotej płyty.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Konsument

Młodzież w Polsce sięga po alkohol rzadziej niż 20 lat temu. Obniża się zwłaszcza spożycie piwa

Alkohol staje się coraz mniej popularny wśród młodzieży, przede wszystkim w grupie wiekowej 15–16 lat, ale pozytywne zmiany widoczne są również w grupie 17- i 18-latków – wynika z badania ESPAD z 2024 roku przedstawionego niedawno podczas konferencji w Sejmie. Mniej nastolatków niż 20 lat temu przyznaje się do zakupu alkoholu i tych, którzy oceniają, że jest on łatwy do zdobycia. Wciąż jednak na wysokim poziomie utrzymuje się odsetek młodzieży, która pije w sposób ryzykowny. Ministerstwo Zdrowia zapowiada działania ograniczające sprzedaż alkoholu.

IT i technologie

Sztuczna inteligencja dużym wsparciem w diagnostyce. Może być szczególnie cenna w chorobach rzadkich

Już nie tylko usprawnianie analizy badań obrazowych, ale i na przykład typowanie celów terapeutycznych w chorobach rzadkich to pola, na których w medycynie sprawdza się sztuczna inteligencja. Różne technologie zasilane SI wykorzystuje prawie 80 proc. podmiotów leczniczych, a inwestycja w nie zwraca się średnio w ciągu 14 miesięcy. Wraz z pokoleniową wymianą kadr widać też coraz większe otwieranie się lekarzy na korzystanie z narzędzi sztucznej inteligencji.