Newsy

Joanna Krupa: na castingi do 6. sezonu „Top Model” zgłosiła się rekordowa liczba osób

2016-07-01  |  06:55

Ruszyły zdjęcia do 6. sezonu programu „Top Model”. Joanna Krupa już dziś zapowiada, że będzie to bardzo interesująca edycja i zdradza, że na castingi stawiła się rekordowa liczba osób. Modelka twierdzi, że uwielbia pracować na planie tego talent show i obserwować metamorfozy jego uczestników.

Joanna Krupa od pierwszej edycji programu „Top Model”, której premiera miała miejsce we wrześniu 2010 roku, występowała w roli prowadzącej i członkini jury. Modelka twierdzi, że każda edycja była fantastyczna. Castingi do 6. sezonu zakończyły się pod koniec czerwca, a w kilka dni później ruszyły zdjęcia. Ekipa rozpoczęła pracę na Podhalu.

– W tym sezonie na catingi przyszło najwięcej kandydatów, to był rekord w historii „Top Model” – mówi Joanna Krupa agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. 

Podczas castingów jurorzy wyłonili ponad pięćdziesiątkę osób, które przeszły do kolejnego etapu. W pierwszych odcinkach nowego sezonu członkowie jury wybiorą trzynastkę, która stanie do ostatecznej walki o zwycięstwo w programie. Joanna Krupa twierdzi, że widzów i uczestników show czeka wiele emocji.

– W tym sezonie myślę, że zobaczyli, że my tak strasznie się na wszystko zgadzamy, że jesteśmy bardzo otwarci na różnych ludzi. Ale też mieliśmy różnych ludzi i to będzie bardzo  interesujący sezon zapowiada modelka.

Gwiazda twierdzi, że w każdej edycji programu „Top Model” dużo się dzieje. Przyznaje też, że kocha pracę na planie tego talent show, może bowiem obserwować przemiany, jakie przechodzą jego uczestnicy. Cieszą ją zwłaszcza metamorfozy osób, którym początkowo nie dawała dużych szans na sukces.

– Zawsze jest ktoś wyjątkowy, albo ktoś jest jakimś wariatem, albo ktoś przechodzi ogromną metamorfozę, zdarza się, że może nie myślałam, że ma tę szansę, a później np. zmienimy kolor włosów albo na sesji okazuje się, że jest bardzo fotogeniczny i wtedy jest duże zaskoczenie mówi Joanna Krupa.

Program „Top Model” wróci na antenę TVN jesienią. Walkę uczestników o miano najlepszego modela i szansę na karierę w modelingu widzowie stacji będą mogli oglądać w poniedziałki o godz. 21.30.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Sebastian Karpiel-Bułecka: Jurorowanie to nie jest proste zadanie, ale bardzo mnie to rajcuje. Staram się być sprawiedliwy, szczery i rzetelny

Nowy juror w programie „Must Be the Music” podkreśla, że ta rola jest dla niego niezwykłą przygodą, bo dzięki niej nie tylko może odkrywać młode talenty, ale także nieznane dotąd aspekty swojej kariery artystycznej. Ocenianie uczestników nie jest prostą sprawą, ale Sebastian Karpiel-Bułecka nie chce nikomu dawać złudnych nadziei i chwalić kogoś tylko po to, żeby nie zrobić mu przykrości. Wokalista wychodzi z założenia, że jeśli ktoś decyduje się na udział w tym programie, to musi być przygotowany na każdą ocenę, nawet tę najbardziej surową.

Prawo

Nałóg nikotynowy wśród nieletnich zaczyna się najczęściej od e-papierosów. Przyciągają ich słodkie, owocowe smaki tych produktów

Co czwarty uczeń ma za sobą inicjację nikotynową, a dla większości z nich pierwszym produktem, po jaki sięgnęli, był e-papieros. Zdecydowana większość uczniów używających nikotyny korzysta właśnie z e-papierosów, a prawie połowa nie ma problemu z ich zakupem – wskazują nowe badania przeprowadzone z okazji Światowego Dnia Rzucania Palenia. Eksperci podkreślają, że niebezpiecznym produktem, z uwagi na ryzyko uzależnienia behawioralnego, są także e-papierosy beznikotynowe. Trwają prace nad przepisami, które m.in. zakażą ich sprzedaży nieletnim.

Ochrona środowiska

Futra z negatywnym wpływem na środowisko na każdym etapie produkcji. Wiąże się z 400-krotnie większym zużyciem wody niż poliestru

Biznes futrzarski ma negatywny wpływ na środowisko naturalne – podkreślają eksperci Stowarzyszenia Otwarte Klatki. Hodowle powodują zatrucie wód i gleb oraz są zagrożeniem dla bioróżnorodności. Z kolei produkcja futra z norek, lisów i jenotów generuje znacznie większe niż bawełna czy poliester emisje gazów cieplarnianych, zużycie wody i zanieczyszczenie wody. 25 listopada obchodzimy Dzień bez Futra, który ma zwrócić uwagę na cierpienie zwierząt hodowanych na potrzeby przemysłu futrzarskiego oraz promować etyczne i ekologiczne wybory w modzie.