Newsy

Katarzyna Krupa: wakacje to dla mnie drink z palemką, ręcznik i olejek do opalania

2017-02-13  |  06:45

Prezenterka nie przepada za aktywnym wypoczynkiem. Podczas wakacji woli spędzać czas, opalając się na plaży. Ostatnie wakacje gwiazda miała na początku stycznia. Wybrała się do Hiszpanii, większość urlopu jednak przespała. 

Zdaniem Katarzyny Krupy obecnie modny jest aktywny wypoczynek podczas wakacji. Na czasie jest zwiedzanie nowych miejsc lub uprawianie sportów, np. bieganie bądź jazda na rowerze. Gwiazda twierdzi, że ona woli jednak odpoczywać w zupełnie inny sposób.

Jak już się położę na leżaku, to nie wstanę. Drink z palemką, ręcznik, olejek do opalania i ja tak mogę dwa tygodnie – mówi Katarzyna Krupa agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Prezenterka pozwoliła sobie ostatnio na krótkie wakacje. Na początku stycznia wybrała się do Hiszpanii, żeby odreagować stres i emocje po imprezie sylwestrowej, którą prowadziła na antenie Telewizji WP. Gwiazda zdecydowała się spędzić w Hiszpanii cztery dni, a jej głównym celem był wypoczynek na polu golfowym.

Okazało się, że jak stres opadł, to po prostu przespałam 2 dni i tak naprawdę byłam 1 dzień, bo tam 1 dzień dojazd, przyjazd, więc na odpoczynek był 1 dzień na polu golfowym, 2 dni przespałam, także taki to był urlop – mówi Katarzyna Krupa.

Sylwester z Telewizją WP odbywał się we Wrocławiu. Katarzyna Krupa prowadziła go wraz z Małgorzatą Tomaszewską. Na scenie widzowie Telewizji WP oraz mieszkańcy Wrocławia oglądali takie gwiazdy jak Alicja Janosz, Mesajah czy L.U.C.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Farmacja

Polscy naukowcy pracują nad personalizowaną terapią raka płuca. Faza badań klinicznych coraz bliżej

Zespół naukowców z Międzynarodowego Centrum Badań nad Szczepionkami Przeciwnowotworowymi (ICCVS) na Uniwersytecie Gdańskim prowadzi zaawansowane badania nad nową terapią  raka płuca, w której rolę leku będą pełnić limfocyty wyizolowane z krwi chorego. – To terapia szyta na miarę. Dla każdego z pacjentów wybieramy inny rodzaj komórek – mówi prof. dr hab. Natalia Marek-Trzonkowska. Jak wskazuje, projekt SWIFT jest już coraz bliżej rozpoczęcia fazy badań klinicznych. Jego realizację umożliwiły środki unijne w ramach działania Międzynarodowe Agendy Badawcze (MAB) z programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki (FENG) przyznane przez Fundację na rzecz Nauki Polskiej.

Edukacja

RPD chce walczyć z przypadkami przemocy wobec dzieci neuroróżnorodnych. Powstanie specjalny zespół ekspertów

Rzecznik Praw Dziecka zapowiada walkę z mającymi miejsce w szkołach i innych placówkach przypadkami nieuzasadnionego przytrzymywania dzieci i młodzieży w spektrum autyzmu i z niepełnosprawnościami sprzężonymi. Trwają prace nad powołaniem interdyscyplinarnego zespołu, który zajmie się m.in. zaostrzeniem kar za tego typu nieuzasadnione przypadki. O takich sytuacjach młodzi ludzie sami informują Biuro RPD. Jego przedstawiciele apelują nie tylko o zmianę przepisów, ale też edukację dyrektorów szkół.