Newsy

Natalia Zambrzycka: mój stały wakacyjny pakiet to Open'er i Chałupy

2017-07-26  |  06:15

Aktorka nie wyobraża sobie wakacji bez wyjazdu nad polskie morze. Uwielbia Hel, gdzie w zaprzyjaźnionej szkółce sportów wodnych uczy się kitesurfingu. Stałym punktem jej wakacyjnych planów od lat jest także udział w festiwalu muzycznym Open'er.

Natalia Zambrzycka od blisko 10 lat wciela się w postać Agaty Pyrki, bohaterki popularnego serialu "Barwy szczęścia". Obecnie gwiazda ma przerwę w zdjęciach, na plan wróci dopiero w połowie sierpnia. Wolny czas, jaki pozostał jej do rozpoczęcia nagrań wykorzystuje przede wszystkim na spotkania z przyjaciółmi oraz wakacyjny wypoczynek.

Od sześciu lat każde moje wakacje wiążą się z dwoma rzeczami i nie wyobrażam sobie aby było inaczej – mówi Natalia Zambrzycka agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Gwiazda wypoczywa głównie w Polsce. Na przełomie czerwca i lipca zawsze wyjeżdża na odbywający się w Gdyni festiwal Open'er. Aktorka twierdzi, że muzyka jest jej wielką pasją, dlatego nie wyobraża sobie wakacji bez wyjazdu na tego rodzaju imprezę. Świetnie czuje się na festiwalach, nawet gdy nie dopisuje pogoda, tak jak to było w tym roku.

Potem za każdym razem są Chałupy, to jest mój stały wakacyjny pakiet, z tymi dwoma miejscami zawsze wiążą się najfajniejsze wspomnienia, zawsze jeżdżę w gronie moich przyjaciół i zawsze świetnie się bawimy – mówi Natalia Zambrzycka.

Aktorka zazwyczaj decyduje się na wyjazd pod namioty. Lubi uprawiać sporty wodne, wciąż jest jednak na początkującym poziomie. W zeszłym roku zaczęła się uczyć kitesurfingu pod okiem instruktorów z zaprzyjaźnionej szkółki sportów wodnych. Ze względu na niesprzyjającą pogodę gwiazda miała jednak mało zajęć praktycznych.

W tym roku zamierzam stanąć na wodzie tak, aby w przyszłym roku móc samodzielnie pływać – mówi Natalia Zambrzycka.

 

Czytaj także

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Dziecko

Edukacja

W ubiegłym roku spadła liczba samobójstw. Dalsza reforma psychiatrii powinna pomóc utrzymać tę tendencję

W 2024 roku po raz pierwszy od kilku lat liczba samobójstw w Polsce spadła, jednak skala problemu wciąż jest poważna. Polska jest w trakcie reformy psychiatrii, w ramach której największy nacisk w kształtowaniu opieki ma być położony na wsparcie środowiskowe. Eksperci zwracają jednak uwagę również na potrzebę utrzymania działań oddolnych i podniesienia społecznej wiedzy na temat prewencji suicydalnej. Bardzo istotne w tym kontekście jest odpowiednie kształtowanie dyskursu medialnego, a także edukowanie na temat tego, jakie zasady są kluczowe w pierwszej pomocy emocjonalnej.

Psychologia

Otyłość nie wynika z braku samodyscypliny czy lenistwa. Ta poważna choroba niesie ze sobą 200 różnych powikłań

– Walka z otyłością wymaga nie tylko wprowadzenia zmian w stylu życia i sposobie odżywiania, ale przede wszystkim zrozumienia, że jest to choroba zarówno o podłożu fizycznym, jak i psychicznym – podkreśla psycholog Adrianna Sobol. Niestety często to schorzenie jest postrzegane jako wynik braku dyscypliny, nieprawidłowej diety lub lenistwa, co jest błędnym i krzywdzącym stereotypem. W rzeczywistości otyłość jest bowiem poważną chorobą, która niesie ze sobą wiele powikłań zdrowotnych i wymaga kompleksowego podejścia. Kluczowymi elementami, które mogą się przyczynić do skuteczniejszego leczenia i poprawy jakości funkcjonowania pacjentów, jest wsparcie emocjonalne oraz zwiększenie dostępności do specjalistów.