Newsy

Patricia Kazadi: totalnie bez makijażu raczej nie chodzę po ulicach

2015-10-16  |  06:55

Prezenterka nie lubi pokazywać się publicznie bez makijażu. Obawia się, że mogłaby zostać przyłapana przez paparazzich. Jej zdaniem na takich zdjęciach mało która gwiazda wyglądałaby bez make-upu korzystnie.

Patricia Kazadi rzadko pokazuje się publicznie bez makijażu. Twierdzi, że pozwala sobie na to tylko, gdy wyjeżdża na wakacje oraz poza granice Polski. Czasami rezygnuje też z makijażu, gdy wychodzi do pobliskiego sklepu.

– Raczej tak totalnie sauté nie szlajam się po ulicach, chyba że idę na zakupy spożywcze do sklepiku pod blokiem mówi Patricia Kazadi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Gwiazda twierdzi, że główną przyczyną jej przywiązania do makijażu jest obawa przed paparazzi.

– Nikt chyba jakoś za pięknie nie wyglądałby na zdjęciach paparazzi totalnie bez makijażu – mówi Patricia Kazadi.

Prezenterka znana jest z zamiłowania do zaskakujących metamorfoz. Chętnie zmienia fryzury i kolor włosów, nie przepada natomiast za mocnym makijażem. Poza sceną zdecydowanie wybiera delikatny make-up.

– Na co dzień nie nakładam go zbyt dużo, tylko podkład, tusz i tyle mówi Patricia Kazadi.

Gwiazda jest natomiast wielką miłośniczką konturowania twarzy za pomocą makijażu. Twierdzi, że dzięki temu zawsze dobrze wygląda na zdjęciach.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Film

Joanna Kurowska: Żaden polski aktor nie dostał miliona dolarów za film. Gramy równie dobrze jak amerykańscy, a jesteśmy niedoceniani i hejtowani

Artystka nie ma żadnych wątpliwości – polska branża filmowa wymaga natychmiastowego uzdrowienia. Konieczne jest wprowadzenie gruntownych zmian po to, aby zapewnić aktorom lepsze warunki pracy, odpowiednie wynagrodzenie i wsparcie w sytuacjach kryzysowych. Joanna Kurowska zauważa, że honoraria w polskim kinie są rażąco niskie i chociażby w stosunku do zarobków amerykańskich gwiazd dysproporcja jest ogromna. Dla przykładu żaden polski aktor nie otrzymał jeszcze miliona dolarów za rolę, podczas gdy w USA takie kwoty są standardem.

Ochrona środowiska

Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić

Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).

Problemy społeczne

W Polsce rośnie liczba wykrywanych chorób przenoszonych drogą płciową. Coraz większa świadomość i możliwość testowania

Światowa Organizacja Zdrowia podaje, że na świecie codziennie odnotowuje się ponad milion nowych zakażeń chorób uleczalnych przenoszonych drogą płciową (STI). W rzeczywistości może ich być nawet wielokrotnie więcej. W Polsce tylko w 2023 roku wykryto ponad 5 tys. przypadków kiły, chlamydii i rzeżączki. Ze względu na tę samą drogę transmisji zakażenia choroby te często ze sobą współwystępują, a zakażenie jedną z nich zwiększa znacząco ryzyko zakażenia HIV.