Newsy

Tamara Gonzalez Perea (Macademian Girl): nie mam czasu na oglądanie kanałów modowych na YouTube

2016-05-30  |  06:50

Autorka bloga Macademian Girl nie ogląda vlogów modowych. Twierdzi, że prowadzenie własnego bloga i śledzenie nowinek modowych pochłania cały jej czas. Zna jednak ich autorów i obserwuje ich kariery.

Tamara Gonzalez Perea od kilku lat należy do najpopularniejszych polskich blogerek modowych. Prowadzi bloga o nazwie Macademian Girl, fanpage na Facebooku, który ma ponad 150 tys. fanów, oraz kanał na platformie YouTube. Blogerka twierdzi, że praca ta wymaga od niej dużo czasu i energii, nie jest więc w stanie oglądać vlogów o tematyce modowej.

– Mam tak dużo roboty wokół swojego bloga, że skupiam się na nim i muszę śledzić to, co w modzie piszczy, co jest w trendach, a już nie mam czasu na oglądanie YouTube – mówi Tamara Gonzalez Perea agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Nie oznacza to jednak, że blogerka nie śledzi sytuacji w blogosferze i vlogosferze modowej. Obserwuje kariery poszczególnych youtuberów, rozpoznaje też kanały, których są autorami.

– Wiem, że statystyki są rekordowe, więc tego im życzmy – mówi Tamara Gonzalez Perea.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Iga Baumgart-Witan: To jest ostatni rok mojej kariery. Na emeryturze chciałabym się zająć sportem niezawodowym, może zakocham się w telewizji

Ponad dwie dekady swojego życia biegaczka poświęciła sportowi. Nie ukrywa, że w niektórych momentach bardzo trudno było jej pogodzić sferę prywatną z intensywnymi treningami i wyjazdami na zawody, ale zawsze mogła liczyć na wsparcie i pomoc ze strony męża. Na bieżni spędzała dużo czasu i jak zauważyła, bardzo ucierpiały na tym jej relacje przyjacielskie i koleżeńskie. Wkrótce Iga Baumgart-Witan kończy karierę. Zamierza jednak nadal działać w sporcie, szkolić innych i współpracować z klubami. Kusi ją też telewizja.

Media

Problem patotreści w internecie narasta. Potrzebna edukacja dzieci, rodziców i nauczycieli

Co czwarty nastolatek (26 proc.) ogląda w sieci tzw. patostreamy, wulgarne, obsceniczne i nacechowane przemocą widowiska lub transmisje internetowe nadawane na żywo w serwisach streamingowych i mediach społecznościowych – wynika z raportu NASK „Nastolatki 3.0”. To zjawisko mające na młodych ludzi negatywny wpływ wciąż zyskuje na znaczeniu w przestrzeni internetowej, a prawo nie nadąża za rozwojem technologii. Specjaliści zauważają, że nie jest to tylko chwilowa moda, ale poważny problem społeczny, który wymaga zintegrowanych działań edukacyjnych i informacyjnych.

Media

Adam Kszczot: Bardzo żałuję, że nie da się drugi raz wystartować w „Tańcu z gwiazdami”. W tym roku planuję za to z żoną pójść na kurs tańca

Biegacz zapewnia, że doskonale czuje się na parkiecie i choć musi jeszcze popracować nad techniką, to taniec sprawia mu mnóstwo przyjemności, poprawia nastrój i dodaje pozytywnej energii. Wiosną ubiegłego roku Adama Kszczota można było oglądać w „Tańcu z gwiazdami”. Partnerowała mu Katarzyna Vu Manh. Niestety jego przygoda z formatem trwała bardzo krótko.