Newsy

Joanna Klimas: córka jest moją muzą

2013-10-15  |  10:15
– Córka jest jedną z moich muz. Często podoba jej się to, co robię, ale zdarza się również, że chciałaby, żebym była bardziej elegancka czy łatwiejsza do noszenia. A ja z kolei chcę być kreatywna – mówi o swojej relacji z córką Natalią Joanna Klimas, projektantka mody.

Sezon pokazów modowych rozpoczął się na dobre. Jednym z najważniejszych wydarzeń w świecie projektantów był piątkowy pokaz kolekcji wiosna-lato 2014 Joanny Klimas zatytułowany „Logo Game”, jaki odbył się podczas uroczystego otwarcia kompleksu Plac Unii.

– To dość duża kolekcja – pięćdziesiąt modelek, co jest dość niesamowite. Kolekcja jest bardzo różnorodna. Bawiłam się nią i mam nadzieję, że moje klientki też się będą nią bawiły – mówi Joanna Klimas w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Klimas opisała swoją kolekcję jako „wielopokoleniową”. Jak sama mówi, chciała, aby odpowiadała ona zarówno jej rówieśniczkom, jak i kobietom w wieku jej córki, którą projektantka uważa za swoją muzę. Natalia Klimas jest aktorką i ostatnio można ją oglądać w serialu „2XL”.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Dom i ogród

Zdrowie

Tomasz Ciachorowski: Po czterdziestce nasze ciało nie jest już tak sprawne jak wcześniej. Imają się go różne choroby, dolegliwości i łatwiej o infekcje

Aktor zaznacza, że po czterdziestce stał się wielkim entuzjastą profilaktyki i na bieżąco monitoruje stan swojego zdrowia. Korzysta więc z dobrodziejstw medycyny i docenia, że dzięki regularnym badaniom może mieć kompleksową wiedzę na temat tego, co się dzieje w jego organizmie. Tomasz Ciachorowski uważa, że w pewnym wieku trzeba już dbać o siebie ze zdwojoną siłą. Dobrą kondycję pomaga mu zachować także aktywny styl życia. Szczególnie lubi jeździć na rowerze.

Psychologia

Katarzyna Zielińska: Na dobranoc nie oglądamy telewizji, tylko czytamy dzieciom książki. To jest ten moment, kiedy możemy budować relację z naszymi pociechami

Aktorka, która jest ambasadorką kampanii #TataTeżCzyta2024, zapewnia, że wraz z mężem z ogromną przyjemnością kultywuje tradycję wieczornego czytania swoim synkom, ośmioletniemu Henrykowi i sześcioletniemu Aleksandrowi. Chłopcy mają już ulubione lektury, wśród nich są miedzy innymi książki detektywistyczne, przyrodnicze, o sporcie i o kosmosie. Katarzyna Zielińska podkreśla, że cała rodzina uwielbia ten wieczorny rytuał i czerpie z niego wiele korzyści.