Newsy

Joanna Krupa: na castingi do 6. sezonu „Top Model” zgłosiła się rekordowa liczba osób

2016-07-01  |  06:55

Ruszyły zdjęcia do 6. sezonu programu „Top Model”. Joanna Krupa już dziś zapowiada, że będzie to bardzo interesująca edycja i zdradza, że na castingi stawiła się rekordowa liczba osób. Modelka twierdzi, że uwielbia pracować na planie tego talent show i obserwować metamorfozy jego uczestników.

Joanna Krupa od pierwszej edycji programu „Top Model”, której premiera miała miejsce we wrześniu 2010 roku, występowała w roli prowadzącej i członkini jury. Modelka twierdzi, że każda edycja była fantastyczna. Castingi do 6. sezonu zakończyły się pod koniec czerwca, a w kilka dni później ruszyły zdjęcia. Ekipa rozpoczęła pracę na Podhalu.

– W tym sezonie na catingi przyszło najwięcej kandydatów, to był rekord w historii „Top Model” – mówi Joanna Krupa agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. 

Podczas castingów jurorzy wyłonili ponad pięćdziesiątkę osób, które przeszły do kolejnego etapu. W pierwszych odcinkach nowego sezonu członkowie jury wybiorą trzynastkę, która stanie do ostatecznej walki o zwycięstwo w programie. Joanna Krupa twierdzi, że widzów i uczestników show czeka wiele emocji.

– W tym sezonie myślę, że zobaczyli, że my tak strasznie się na wszystko zgadzamy, że jesteśmy bardzo otwarci na różnych ludzi. Ale też mieliśmy różnych ludzi i to będzie bardzo  interesujący sezon zapowiada modelka.

Gwiazda twierdzi, że w każdej edycji programu „Top Model” dużo się dzieje. Przyznaje też, że kocha pracę na planie tego talent show, może bowiem obserwować przemiany, jakie przechodzą jego uczestnicy. Cieszą ją zwłaszcza metamorfozy osób, którym początkowo nie dawała dużych szans na sukces.

– Zawsze jest ktoś wyjątkowy, albo ktoś jest jakimś wariatem, albo ktoś przechodzi ogromną metamorfozę, zdarza się, że może nie myślałam, że ma tę szansę, a później np. zmienimy kolor włosów albo na sesji okazuje się, że jest bardzo fotogeniczny i wtedy jest duże zaskoczenie mówi Joanna Krupa.

Program „Top Model” wróci na antenę TVN jesienią. Walkę uczestników o miano najlepszego modela i szansę na karierę w modelingu widzowie stacji będą mogli oglądać w poniedziałki o godz. 21.30.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Aleksandra Popławska: Zazwyczaj dostaję fajne prezenty. Najbardziej cieszy mnie, jak ktoś mi coś namaluje albo napisze wiersz

Aktorkę można teraz oglądać między innymi w spektaklu „Wyjątkowy prezent” w reżyserii Tomasza Sapryka. Dzięki tej sztuce widzowie mogą się przekonać, że wyszukany, drogi i niezwykle odważny upominek nie tylko może zepsuć urodzinową imprezę, ale także relacje rodzinne i przyjacielskie. Aleksandra Popławska zdaje sobie sprawę z tego, że wiele osób ma nie lada dylemat, co podarować komuś z okazji urodzin czy imienin. Jednocześnie podkreśla, że ona sama nigdy nie dostała nietrafionego prezentu, który szybko wylądował w koszu.

Media

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski: Mamy wieloletnie doświadczenie telewizyjne. To nam pozwoliło zbudować wideopodcast „Serio?” od strony merytorycznej i technicznej

Po zwolnieniu z TVP Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski ruszyli na podbój YouTube’a. Do autorskiego wideopodcastu „Serio?” para zamierza zapraszać gości, którzy działają na różnych płaszczyznach, mają nietuzinkowe pasje i swoim postępowaniem dają dobry przykład innym. Prezenterzy wierzą, że ich nowy projekt z odcinka na odcinek będzie się cieszył coraz większą popularnością. Na razie obserwuje ich ok. 5 tys. subskrybentów. Obydwoje zapewniają, że nie boją się nowych wyzwań zawodowych, a satysfakcję sprawia im to, że przy realizacji nagrań mogą w pełni wykorzystać swoje doświadczenie telewizyjne.

Edukacja

Co piąte polskie dziecko padło ofiarą cyberprzemocy. Brakuje narzędzi, które pomogłyby z tym zjawiskiem walczyć

Według badań HBSC co szósty nastolatek na świecie padł ofiarą cyberprzemocy – informuje Europejskie Biuro Regionalne Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). W Polsce jest pod tym względem dużo gorzej. Nawet jedno na pięcioro dzieci mogło doświadczyć przemocy w sieci – alarmują naukowcy. Grupą najbardziej narażoną na cyberprzemoc są 13-latki. Porównanie danych z obecnej i poprzedniej edycji badania wskazuje, że dotychczasowe programy przeciwdziałania przemocy, i to nie tylko w obszarze cyber, nie są skuteczne. Eksperci podkreślają, że trzeba w nie włączyć nie tylko szkoły, ale też placówki medyczne, rodziców i samą młodzież.