Newsy

Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał: Jesteśmy na półmetku ciąży i cieszymy się każdym kolejnym dniem. Cały czas pracujemy na planie serialu „19+”

2022-03-29  |  06:06

Aktorzy znani z serialu „19+” oraz programu „Ameryka Express” nie kryją radości z tego, że zostaną rodzicami. Ciąża to dla nich bardzo ważny etap w życiu i w związku. Małgorzata Heretyk czuje się na tyle dobrze, że nadal może brać udział w zdjęciach do produkcji, a jej partner wspiera ją na każdym kroku.

Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał są bardzo szczęśliwi, bo już za kilka miesięcy powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Jak podkreślają, celebrują każdą chwilę tego wyjątkowego stanu.

– Jesteśmy teraz aktualnie na półmetku, więc jeszcze troszeczkę przed nami. Na razie nie odliczamy dni do porodu, bo bardzo się cieszymy tym stanem. Cieszymy się po prostu, że ten brzuszek zaczyna być coraz bardziej widoczny. Lekarz nam powiedział, że na typowe kopniaki trzeba jeszcze chwilkę poczekać. Powolutku kompletujemy wyprawkę, bardzo nas to cieszy, jesteśmy wypełnieni miłością – mówi agencji Newseria Małgorzata Heretyk.

– Nie chcemy tak bardzo odliczać i wyczekiwać, ponieważ chcemy się cieszyć każdym dniem, bo czas ucieka nieubłaganie, dopiero co się dowiedzieliśmy, że zostaniemy rodzicami, a tu już połowa ciąży za nami, więc cierpliwie na to czekamy – mówi Ernest Musiał.

Małgorzata Heretyk zapewnia, że dobrze znosi ciążę, nie ma prawie żadnych uciążliwych dolegliwości, dlatego też nie chce rezygnować z pracy. Dopóki tylko będzie mogła, zamierza pojawiać się na planie serialu „19+”.

– Cały czas pracujemy na planie, ja też normalnie przychodzę na plan. Gramy teraz ostatni, finałowy sezon serialu, mamy zaplanowane zdjęcia do końca kwietnia. Ja na szczęście czuję się bardzo dobrze, nie mogę narzekać, więc sama chcę pracować, mam bardzo dużo energii. A potem już będę sobie odpoczywać, przyjdzie na to czas – mówi.

Aktorka przyznaje też, że producenci serialu w tych wyjątkowych chwilach są dla niej bardzo wyrozumiali.

– Produkcja stara się nie rozpisywać mnie na długie dni, tak jak to zazwyczaj było w planie, od 7.00 do 19.00, czyli 12 godzin, i nieraz się po prostu grało w każdej scenie. A teraz produkcja bardzo dba o to, żebym miała przerwę pomiędzy scenami, żebym mogła sobie odpocząć – mówi Małgorzata Heretyk.

Z kolei Ernest Musiał podkreśla, że na razie nie planuje żadnego dłuższego urlopu tacierzyńskiego. W najbliższych tygodniach ma sporo pracy i musi wywiązać się ze wszystkich zawodowych obowiązków.

– Ja robię dużo innych rzeczy na co dzień, między innymi zajmuję się konferansjerką. Plan zdjęciowy to jest jedna z moich pięciu prac, które wykonuję, i ciężko byłoby to wszystko zostawić – mówi aktor.

Para nie wyklucza jednak krótkiego urlopu na regenerację sił tuż przed rozwiązaniem.

– Na pewno coś sobie zaplanujemy, myślę, że może kwiecień–maj. Wtedy chcielibyśmy gdzieś pojechać sobie odpocząć – mówi Ernest Musiał.

– Mamy też swoją działeczkę, więc tam też będziemy odpoczywać. Ja będę odpoczywać od maja – dodaje Małgorzata Heretyk.

Czytaj także

Transmisje online

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konferencja - Diagnostyka molekularna w leczeniu nowotworów

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Piotr Żyła: Żyję w realnym świecie i nie interesuje mnie, co inni piszą o mnie w sieci. Chociaż wiem, że dzisiejszy sport nie istniałby bez social mediów

Sportowiec zapewnia, że nie czyta plotkarskich portali, dlatego też nie ma pojęcia, w jakim świetle go przedstawiają. Pogoń za sensacją zupełnie go nie interesuje. Na co dzień, poza skocznią żyje bowiem tak, jak każdy przeciętny Polak – spotyka się ze znajomymi, chodzi do restauracji, robi zakupy i wypełnia inne domowe obowiązki. Piotr Żyła podkreśla także, że nie jest uzależniony od mediów społecznościowych i nie czuje potrzeby, by każdego dnia wrzucać obszerne relacje na Instastories. Są jednak takie momenty, kiedy jego aktywność w tych kanałach jest dużo większa. Dzieje się tak m.in. podczas zawodów w skokach narciarskich czy w trakcie innych projektów zawodowych.

Transport

Polacy zbyt wolno przesiadają się na rowery elektryczne. Wysokie ceny zniechęcają ich do zakupu

Rynek rowerów elektrycznych rozwija się w Polsce powoli, głównie z powodu wysokich cen takich pojazdów. To właśnie one są główną przeszkodą w zakupie elektryka – przypominają eksperci Polskiego Stowarzyszenia Rowerowego przy okazji Światowego Dnia Roweru, przypadającego 3 czerwca. Ich zdaniem rozwiązaniem mogłoby być wprowadzenie dopłat do zakupu elektrycznych dwóch kółek. Tego typu wsparcie z powodzeniem funkcjonuje w innych europejskich krajach. – W polskim programie elektromobilności mamy dopłaty do samochodów, motocykli i skuterów, zapomniano o rowerach – mówi Mateusz Pytko, prezes Polskiego Stowarzyszenia Rowerowego.

Gwiazdy

Ewa Błaszczyk: W czynnościowym rezonansie magnetycznym mojej Oli widać, że odzywają się płaty czołowe, a więc coś się poprawia. Jest światełko w tunelu

Aktorka od 23 lat walczy o wybudzenie córki ze śpiączki. Nadzieja wciąż miesza się ze zwątpieniem, ale zwycięża za każdym razem, kiedy pojawiają się nowe eksperymentalne metody, które zwiększają szanse na to, by Ola znów mogła cieszyć się życiem. Ewa Błaszczyk wraz ze sztabem specjalistów z Kliniki Budzik podejmuje wszelkie próby i chwyta się każdej deski ratunku. Teraz chce inwestować w naukowe badania nad mózgiem i centralnym układem nerwowym.