Newsy

Marzena Rogalska: „Miasto kobiet” to będzie piękna przestrzeń, w której każdy zostanie wysłuchany i nikt nie będzie oceniany. Nie będzie przepytywania, tylko pogłębione rozmowy i wymiana myśli

2021-09-03  |  06:12

Talk-show „Miasto kobiet” wraca do TVN Style po ponad sześciu latach przerwy. Marzena Rogalska wiąże z tym formatem duże nadzieje. Jej zdaniem wartością dodaną nowej odsłony programu jest to, że gospodyniami będą trzy zupełnie różne kobiety, z odmiennymi doświadczeniami, sytuacją rodzinną i zawodową.  Przy jednym stole zasiądzie z Aleksandrą Kwaśniewską i Olgą Legosz. Porozmawiają o tym, co je ostatnio najbardziej zaciekawiło, poruszyło i zainspirowało.

Prowadzące „Miasto kobiet” co tydzień będą się spotykać przy kubku dobrej kawy i w miłej atmosferze rozmawiać z ekspertami, z gwiazdami, ale też z wyjątkowymi osobami, które zwróciły ich uwagę w mediach społecznościowych. Marzena Rogalska nie ukrywa, że lubi dyskutować i wymieniać się poglądami, dlatego też taka formuła bardzo jej się podoba.

– To będzie piękna przestrzeń, w której każda kobieta poczuje się jak u siebie w domu, miejsce, w którym będzie się rozmawiało o tematach, o których do tej pory się nie rozmawiało, przełamywaniu tabu. No i to jest kluczowe, że będzie się rozmawiało, a nie będzie się przepytywało. To będzie taka przestrzeń, w której każdy zostanie wysłuchany, nikt nie będzie oceniany, w którym będą rozmowy pogłębione, w którym będzie wymiana myśli – mówi agencji Newseria Lifestyle Marzena Rogalska.

Dziennikarka, która w połowie lutego po 12 latach współpracy pożegnała się z Telewizją Polską, nie kryje satysfakcji z tego, że powraca na szklany ekran i to w tak doborowym towarzystwie. Przy wspólnym stole zasiądzie bowiem z Aleksandrą Kwaśniewską i Olgą Legosz.

– Olga Legosz prowadzi na Instagramie Nomadmum, takie konto, świetna dziewczyna, niebanalne myśli. Bardzo oryginalna osoba, bardzo sobie cenimy z Olą jej zdanie i po prostu nie możemy się doczekać na tę współpracę. Strasznie fajna babka, ale z Olą się znamy od wielu lat i jak się dowiedziałam, że to ona będzie, to po prostu radość, radość. Jest taki fajny spokój w dziewczynach, w nas wszystkich – mówi Marzena Rogalska.

Talk-show będzie emitowany w TVN Style od 5 września w niedziele o godz. 12:30 i 22:15. Pierwszy odcinek po przerwie przedpremierowo zostanie wyemitowany w głównym TVN w sobotę 4 września o godz. 16:00.

Czytaj także

Transmisje online

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Partner serwisu

Wschód Kultury

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Uroda

Natalia Gryglewska: W grudniu prawdopodobnie będę reprezentowała nasz kraj w kolejnym konkursie Miss Świata

Z racji dzierżonego tytułu Natalia Gryglewska bierze udział w różnych projektach zawodowych, kampaniach reklamowych, akcjach społecznych i imprezach branżowych. 27 maja we Włocławku odbędzie się finał Miss Polonia 2021/2022, podczas którego przekaże ona bursztynową koronę swojej następczyni, a sama z kolei zacznie przygotowania do udziału w wyborach Miss Świata, które prawdopodobnie odbędą się w tym roku już po raz drugi. Jeśli chodzi o czas wolny, to modelka najchętniej spędza go aktywnie, bo jak przyznaje – sport odgrywa bardzo ważną rolę w jej życiu.

 

Teatr

Ewa Ziętek: Mam wrażenie, że teraz do teatru przychodzi mniej ludzi. Z powodu wojny i drożyzny w sklepach liczą każdy grosz

Aktorka zauważa, że frekwencja w teatrach znów jest sporo mniejsza. I choć nie ma już obostrzeń związanych z pandemią, to nastroje społeczne pogorszyła wojna, która toczy się w Ukrainie, i wysoka inflacja. Ludzie mają więc kolejne powody do obaw i niepokoju, muszą także liczyć każdy grosz.

Seriale

Joanna Trzepiecińska: Rola Alutki przyniosła mi wielką sympatię publiczności. „Rodzina zastępcza” to był znakomity serial

Kilkanaście lat temu aktorka jako Alutka podbiła serca wielu osób i zdobyła dużą popularność. To było dla niej niezwykle miłe doświadczenie i również dziś nie kryje satysfakcji z tego, że jej bohaterka z „Rodziny zastępczej” tak zapadła widzom w pamięci. Zdaniem Joanny Trzepiecińskiej ten serial śmiało można nazwać kultowym, bo ogląda go już kolejne pokolenie, a on nadal – między innymi dzięki świetnemu scenariuszowi – nie traci na aktualności.

Partner serwisu