Mówi: | Natalia Siwiec |
Funkcja: | fotomodelka |
Natalia Siwiec: Nie umiem robić prezentów. Tylko raz w życiu udała mi się mała niespodzianka
Natalia Siwiec do tej pory nie kupiła prezentów gwiazdkowych. Twierdzi, że w przeciwieństwie do swojego partnera nie potrafi wybierać odpowiednich upominków. Tegoroczne Boże Narodzenie modelka spędzi w Wałbrzychu i Szczecinie, u rodziców swoich i Mariusza Raduszewskiego. W sylwestrową noc bawić się będzie natomiast w gronie przyjaciół.
Nachodzący weekend Natalia Siwiec spędzi na zakupach. Modelka musi kupić świąteczne prezenty dla swoich bliskich. Do galerii handlowych wybiera się z razem partnerem, twierdzi bowiem, że sama nie potrafi wybrać odpowiednich upominków. Mariusz Raduszewski natomiast świetnie sobie z tym radzi – nigdy nie zdarza mu się podarować nietrafionego prezentu.
– Nigdy nie udało mi się nikomu zrobić niespodzianki, nigdy nie kupiłam jakiegoś najlepszego prezentu komukolwiek. A Mariusz intuicyjnie chyba wyczuwa, kto czego potrzebuje i dokładnie wiem, jak to ma wyglądać i zawsze ten prezent jest trafiony – mówi Natalia Siwiec agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.
Modelka twierdzi, że tylko raz w życiu udało jej się zrobić komuś małą niespodziankę. Dlatego woli pytać, co dana osoba chciałaby otrzymać w prezencie, dotyczy to zwłaszcza jej partnera. Sama także znacznie wcześniej sygnalizuje, o czym aktualnie marzy. Dzięki temu ma całkowitą pewność, że Mariusz kupi jej dokładnie taki prezent, jakiego oczekuje.
– Jestem prawdziwą kobietą, więc na początku grudnia komunikuję, co jest moim ogromnym marzeniem. Kilka razy jest to powtarzane i on już wie, że to jest na pewno rzecz, którą musi mi przynieść Mikołaj – mówi Natalia Siwiec.
Modelka twierdzi, że jej partner należy do mężczyzn, którzy nigdy nie zapominają o takich okazjach jak święta, walentynki czy urodziny. Nie zawsze kupuje jej prezenty – czasami są to kwiaty lub wspólnie spędzony dzień. Modelka przyznaje, że to jej zdarza się zapominać o ważnych okazjach.
Boże Narodzenie Natalia Siwiec lubi spędzać w gronie rodzinny. Nie zawsze jest to możliwe – jej rodzice mieszkają w Wałbrzychu, a syn i rodzice Mariusza Raduszewskiego w Szczecinie. Czasami wszyscy przyjeżdżają do domu Siwiec w Warszawie. W tym roku jednak to Siwiec i Raduszewski wyjeżdżają z Warszawy.
– Dzielimy na pół święta. Połowę spędzamy u moich rodziców – wigilię i kawałek pierwszego dnia świąt,a później jedziemy do Szczecina i resztę świąt spędzamy w Szczecinie – mówi Natalia Siwiec.
Ostatnią noc w roku modelka zamierza natomiast spędzić w gronie najbliższych przyjaciół w Warszawie. Siwiec ma nadzieję, że na imprezie będzie śmiesznie i wesoło, choć nie lubi przymusu sylwestrowej zabawy.
– Nienawidzę, jak ktoś mi mówi, że coś muszę. Nienawidzę musieć np. tego dnia, 31 grudnia, czuć się dobrze i mieć ochotę na najlepszą imprezę tego roku – mówi Natalia Siwiec.
Mimo tej niechęci zawsze w jakiś sposób celebruje nadejście nowego roku. Nie zawsze wybiera się na bale czy domówki – kilka lat temu spędziła ostatnią noc w roku z rodzicami, częściowo w domu, częściowo na sylwestrowym koncercie plenerowym w Warszawie.
Czytaj także
- 2024-12-24: Alicja Węgorzewska: Święta Bożego Narodzenia nie są o Mikołajku, prezentach czy światełkach. W tym czasie trzeba wracać myślami do Betlejem
- 2024-12-16: Krystian Ochman: Zawsze odrzucałem różne propozycje na sylwestra, ale teraz wezmę udział w wyjątkowym koncercie. Stworzę duet z moim dziadkiem
- 2024-12-13: Luna: Fajną opcją jest praca w sylwestra zamiast skupiania się na zabawie. Jeszcze nie mam planów na ten czas
- 2024-12-17: Wiktor Dyduła: W sylwestra po raz pierwszy będę pracował jako muzyk, a nie kelner
- 2024-11-14: Artur Barciś: Wystawy sklepowe są już świąteczne – to jest biznes. Jednak kolędy słuchane od listopada zaczynają się nudzić
- 2024-11-29: Joanna Kurowska: Okres świąteczny daje ludziom poczucie bezpieczeństwa i jest takim powrotem do dzieciństwa. Nie czepiam się tego, że ktoś dekoruje swój dom już w listopadzie
- 2024-08-13: Natalia Nykiel: Ostatnio dużo się rozciągam, biegam i zrezygnowałam z alkoholu. Chcę być w jak najlepszej formie przed treningami do „Tańca z gwiazdami”
- 2024-08-19: Natalia Nykiel: Dla mnie to jest bardzo szalony rok, ale ja uwielbiam, jak mam wypchany kalendarz. Wtedy czuję, że żyję i czerpię z tego bardzo dużo energii
- 2024-02-13: Maja Sablewska: Jestem w związku już bardzo długo i staram się, żeby walentynki były wtedy, kiedy mamy na to czas, a nie tylko 14 lutego
- 2024-02-12: Ewa Wachowicz: Każda okazja jest dobra do okazywania miłości i sprawiania komuś radości. Byle tylko nie robić z tego wyłącznie walentynkowej szopki serduszkowej
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz
Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Problemy społeczne
Muzea pomagają walczyć ze stereotypami i uprzedzeniami. To ważne dla zmieniającego się rynku pracy

Według NEMO, Sieci Europejskich Organizacji Muzealnych, społeczna rola muzeów wykracza daleko poza ich tradycyjne funkcje. W coraz bardziej spolaryzowanym świecie muzea mogą odgrywać kluczową rolę w promowaniu dialogu i spójności społecznej, zachęcać do dyskusji, mogą też pełnić rolę ośrodków integracji społecznej. Dzięki przybliżaniu obcych kultur mogą też zmienić spojrzenie na rynek pracy.