Newsy

Natalia Zastępa: Łączenie nauki w szkole ze śpiewaniem jest dosyć trudne. Kosztuje mnie to naprawdę dużo pracy

2020-01-13  |  06:45

Mimo młodego wieku wokalistka ma jasno wytyczone życiowe cele i z determinacją dąży do ich realizacji. Nie ukrywa, że tworzenie muzyki i koncertowanie czasem trudno jest jej pogodzić z nauką w liceum, ale stara się robić wszystko, by nie zaniedbywać obowiązków.

Natalia Zastępa jest finalistką pierwszej edycji „The Voice Kids” oraz dziewiątej edycji „The Voice of Poland”. Wokalistka chce wykorzystać szansę, jaką dał jej udział w popularnych programach muzycznych, i zapewnia, że jest gotowa na wiele poświęceń. Choć ma już na swoim koncie sporo sukcesów i jej utwory cieszą się dużą popularnością, to jest to okupione ciężką pracą i wyrzeczeniami.

– Łączenie koncertowania i działań w Warszawie ze szkołą jest dosyć trudne, ale na razie daję radę. Jestem w drugiej klasie liceum. Jest ciężko, kosztuje mnie to naprawdę dużo pracy, często muszę nadrabiać zaległości, ale ja to lubię. To jest moja pasja i jestem świadoma, że muszę się trochę poświęcić i dać z siebie więcej – mówi agencji informacyjnej Newseria Natalia Zastępa.

Wokalistka podkreśla, że choć trudno pogodzić ze sobą wszystkie obowiązki, to nie zamierza rezygnować ze śpiewania ani też robić sobie żadnej przerwy. Chce nadal rozwijać swoją największą życiową pasję, nagrywać nowe utwory i umacniać swoją pozycję na rynku muzycznym.

– Śpiewam w sumie od małego dzieciaka, uczyłam się już, jak miałam osiem lat, i uczę do teraz, więc można powiedzieć, że całe życie – mówi Natalia Zastępa.

Wokalistka właśnie wydała swój kolejny singiel „Kłopoty”, który opowiada o szalonej miłości. W przyszłym roku planuje natomiast nagrać swoją pierwszą płytę.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Nie żyje Jadwiga Jankowska-Cieślak

Jadwiga Jankowska-Cieślak: Zwykle Złota Palma otwiera ścieżkę do kariery, a mi zamknęła. W Polsce trwał wtedy stan wojenny i musiałam szybko wracać do kraju

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Jadwigi Jankowskiej-Cieślak jednej z najbardziej wybitnych polskich aktorek. Z tej okazji pragniemy podzielić się z Państwem jednym z ostatnich wywiadów, jakich udzieliła naszej redakcji.

Dom i ogród

Handel

Piwo bezalkoholowe stanowi już 6,5 proc. sprzedaży browarów. Konsumenci świadomie ograniczają spożycie alkoholu

W 2024 roku polscy konsumenci kupowali ponad 1 mln butelek i puszek piwa 0,0% dziennie. Przez ostatnią dekadę rynek tych piw urósł pod względem wolumenu 10-krotnie. Branża inwestuje w innowacje w segmencie piw bezalkoholowych, wzmacniając nie tylko smak, ale również ich wartości odżywcze. Piwa 0,0% wpisują się w coraz popularniejszy, zwłaszcza wśród młodszego pokolenia, trend NoLo (no alcohol low alcohol), co może okazać się furtką do ograniczenia konsumpcji alkoholu.

Moda

Krzysztof Skórzyński: Lubimy mówić, że dbamy o środowisko i dajemy rzeczom drugie życie. A potem idziemy do galerii i kupujemy nowe ubrania

Z obserwacji dziennikarza wynika, że choć niektóre firmy promują swoje działania i produkty jako ekologiczne, to zdarza się, że rzeczywistość jest zgoła inna. Podobnie jest z  osobami z naszego otoczenia. Bywa, że głośno mówią o recyklingu, a jednocześnie ślepo gonią za modą i wciąż kupują nowe ubrania, dodatki czy elementy wyposażenia wnętrz. Krzysztof Skórzyński i Kajra zapewniają jednak, że zależy im na tym, by nie zanieczyszczać środowiska kolejnymi odpadami, dlatego są zwolennikami ponownego wykorzystywania różnych rzeczy.