Newsy

Ola Ciupa: Na wakacje wyjeżdżam głównie jesienią i zimą. Latem pracuję nad Bałtykiem

2018-07-03  |  06:11

W najbliższym czasie Ola Ciupa nie ma w planach żadnych egzotycznych wakacji. Większość czasu spędzi nad polskim morzem, gdzie będzie łączyć wypoczynek z pracą. Modelka docenia walory popularnych nadmorskich kurortów i przyznaje, że latem lubi spędzać czas w kraju, a dopiero kiedy jest zimno – wyjeżdża za granicę, by wygrzewać się na urokliwych plażach. Niedawno była na Majorce i w Tunezji.

Ciupa podkreśla, że praca sprawia jej dużą przyjemność, a wartością dodaną jest to, że podróżując po całym kraju w celach zawodowych, jednocześnie zwiedza i odpoczywa. Tak będzie i w te wakacje. Fani mogą liczyć na spotkanie z nią podczas przeróżnych eventów i na najgorętszych dyskotekach.

– To będzie głównie praca, całe wakacje będę nad polskim morzem w różnych miastach i cieszę się bardzo z tego. Generalnie jeżeli wyjeżdżam gdzieś na wakacje prywatne, to głównie jesienią i zimą, kiedy u nas jest zimno, jest brzydka pogoda, a uważam, że kiedy jest ciepło w Polsce, to trzeba z tego korzystać, więc w nasze polskie wakacje nigdzie się stąd nie ruszam – mówi agencji Newseria Ola Ciupa, modelka, DJ.

Z każdych wakacji modelka przywozi mnóstwo zdjęć, na których chętnie pokazuje się w bikini. Jak podkreśla, jej idealna sylwetka jest zasługą odpowiedniej diety i zdrowego stylu życia.

– Mam szczęście, bo generalnie nie lubię słodyczy, nie przepadam za słodkościami. Natomiast czasami mam ochotę na coś słodkiego. Niestety trzeba tę dietę trzymać cały czas, ale mam tak, że jak zjem fast foody, to się po nich źle czuję, więc na szczęście u mnie idzie to w parze, zdrowe odżywianie się z dobrym samopoczuciem, z treningami. Wtedy jestem psychicznie spokojna, szczęśliwa – mówi Ola Ciupa.

Czytaj także

Transmisje online

Więcej ważnych informacji

Partner serwisu

Wschód Kultury

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Media

Michał Piróg: Na planie „Top Model” spędziłem 1/4 swojego życia. Z niektórymi uczestnikami przyjaźnimy się do dzisiaj

Tancerz przyznaje, że dzięki castingowi online do najnowszej edycji programu zgłosiły się interesujące osoby z różnych stron świata. Ci, którzy marzą o karierze w modelingu, nie tylko muszą mieć określone predyspozycje, ale również to „coś”, co sprawi, że będą się wyróżniać z tłumu i zachwycać już podczas pierwszego spotkania z projektantami, reżyserami pokazów mody czy fotografami. Michał Piróg zapewnia, że wszystkim kibicuje, nikogo nie skreśla już na samym początku i jeśli komuś przypadkowo powinie się noga, daje mu kolejną szansę.

Infrastruktura

Hotele wciąż ze znacznie mniejszym obłożeniem niż przed pandemią. Opóźnia się oddawanie nowych obiektów

W tym roku hotele w Polsce mogą liczyć na ok. 18 mln turystów. To wprawdzie znacznie więcej niż w ostatnich dwóch latach, ale i tak mniej niż przed pandemią. Mozolnie idzie szczególnie powrót turystów zagranicznych, których w tym roku do wypoczynku w Polsce zniechęcają obawy związane z wojną za wschodnią granicą. Pandemia spowodowała, że nowe hotele oddawane są do użytku z dużym opóźnieniem, a dodatkowo wzrost kosztów budowy oraz utrudniony dostęp do finansowania może ten proces jeszcze bardziej spowolnić – oceniają eksperci Emmerson Evaluation.

Gwiazdy

Marcin Tyszka: Zawsze na sesji chcę tworzyć tylko bajkę. Jestem bardzo wymagający i liczę na zdjęcia wybitne

Fotograf tłumaczy, że doszedł już do takiego momentu w swojej karierze, że dobre zdjęcie nie do końca go zadowala. W kadrze chce bowiem zatrzymać nie tylko dany moment lub osobę, ale zależy mu też na tym, by to wszystko miało wyjątkową otoczkę. Swoje pierwsze zdjęcia robił w piwnicy. Wtedy też nauczył się ich wywoływania. Teraz technicznie wszystko jest dużo łatwiejsze, ale lepszy sprzęt nie zastąpi wprawnego oka, dobrego wyczucia i wyobraźni, dzięki którym powstają prawdziwe fotograficzne dzieła sztuki.

Partner serwisu