Newsy

Sylwia Nowak („Miłość na bogato”): Od października zaczynam szkołę aktorską

2014-09-23  |  06:55

Sylwia Nowak informuje, że zdecydowała się na studia aktorskie między innymi pod wpływem sugestii widzów i internautów, którym spodobała się postać grana przez nią w serialu „Miłość na bogato”. Modelka nie ukrywa, że swoją przyszłość wiąże właśnie z aktorstwem, dlatego postanowiła doskonalić swoje umiejętności pod okiem profesjonalistów.

Po pierwszym sezonie „Miłości na bogato” zaczęły napływać do mnie informacje od osób w ogóle mi nieznanych, od internautów: „Sylwio, realizuj się w tym dalej, idź w stronę aktorstwa”. I nagle pojawił się pytajnik nad głową, że może rzeczywiście warto iść w stronę artystyczną, przełamać się i nie bać realizacji dziecięcych marzeń – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Sylwia Nowak, modelka.

Modelka zdradza, że przed podjęciem decyzji o wyborze kierunku studiów postanowiła zasięgnąć rady fachowców. Konsultowała się miedzy innymi z Jerzym Gudejko.

Powiedziałam: „Czy mógłby Pan zobaczyć, czy ja się w ogóle do tego nadaję, czy jest sens, czy nie?” Zrobiliśmy jakąś scenkę, dostałam tekst, później miałam improwizować. I rzeczywiście powiedział, że tak, że na pewno jest talent, który trzeba rozwijać, tylko trzeba iść do szkoły i po prostu ćwiczyć warsztat – wspomina Sylwia Nowak.

Sylwia Nowak podkreśla, że w jej życiu zawodowym sporo się teraz dzieje: bierze udział w wielu kampaniach reklamowych i sesjach zdjęciowych. Dużo czasu pochłania jej też prowadzenie bloga. Modelka wierzy jednak w  to, że uda jej się połączyć studia z innymi obowiązkami.

Na razie jest ok, a jeśli będzie mnie to blokowało, to na pewno na pierwszym miejscu będę stawiała szkołę przez ten najbliższy rok od października, a później będę myślała właśnie o kontraktach reklamowych, czy jakichś innych, które się będą pojawiać – mówi Sylwia Nowak.

Czytaj także

Transmisje online

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Gwiazdy

Piotr Żyła: Ostatni sezon był bardzo dobry i udało mi się zrealizować dużą część mojego planu. Ale cały czas jest jeszcze coś do poprawy i chcę być na coraz wyższym poziomie

Sportowiec podkreśla, że każdy medal w skokach narciarskich ma swoją niepowtarzalną wartość, jest okupiony ciężką pracą i kosztuje wiele wyrzeczeń. Każde zwycięstwo smakuje inaczej i nie da się porównać, co przyszło łatwiej, a co trudniej. On sam w minionym sezonie dopisał do swojego konta kolejne sukcesy, między innymi obronił wywalczony przed dwoma laty w Oberstdorfie tytuł mistrza świata na skoczni normalnej. Piotr Żyła nie ukrywa, że treningi pochłaniają mnóstwo czasu, ale nie wyobraża sobie już bez nich życia. I choć osiągnął bardzo dużo, to nie zamierza odcinać kuponów od sławy, wciąż chce się rozwijać i doskonalić.

Problemy społeczne

Młode Polki rzadziej chcą zostawać mamami. Decyzji o macierzyństwie towarzyszy mnóstwo obaw

Z badań przeprowadzonych przez CBOS wynika, że 32 proc. ankietowanych kobiet w wieku 18–45 lat planuje potomstwo w bliższej lub dalszej perspektywie, natomiast 68 proc. nie ma takich planów. Pary nie chcą w tym momencie decydować się na dziecko z wielu powodów. Biorą pod uwagę m.in. kwestie finansowe, czyli problem z uzyskaniem kredytu i zakupem mieszkania, ale także wysokie ceny najmu. Kobiety obawiają się także tego, czy zniosą trudy porodu, poradzą sobie z opieką nad dzieckiem, partner zapewni im poczucie bezpieczeństwa i czy po urlopie macierzyńskim uda im się wrócić do pracy.