Newsy

Osi Ugonoh: Lepiej się czuję, jak dobrze wyglądam. Teraz moim celem jest ujędrnienie ciała

2016-05-16  |  06:50

Modelka intensywnie pracuje nad sylwetką. Jej celem na najbliższe miesiące jest przede wszystkim ujędrnienie ciała. Osi Ugonoh twierdzi, że dzięki regularnym treningom może pozwolić sobie czasami na jedzeniowe grzechy. Jeśli ma ochot,ę nie waha się zjeść lody lub czekoladę.

Piękne ciało jest niezbędne w pracy modelki, dlatego Osi Ugonoh systematycznie ćwiczy na siłowni. Gwiazda „Top Model” nie odczuwa presji dodatkowych treningów przed zbliżającym się latem. Twierdzi jednak, że zarówno w pracy zawodowej, jak i w wielu innych aspektach życia, także w kwestii dbałości o wygląd, lubi stawiać sobie cele. 

– Teraz sobie postawiłam, że chcę bardziej ujędrnić ciało i jeszcze popracować nad niektórymi rzeczami, więc nad tym teraz będę pracowała i przy okazji będę się przygotowywała na lato – mówi Osi Ugonoh agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Regularne treningi pozwalają modelce także na okresowe jedzeniowe grzechy. Od czasu do czasu pozwala więc sobie na zjedzenie słodkiej przekąski –najczęściej są to lody lub czekolada. Gwiazda ma jednak świadomość, że odstępstwo od diety będzie musiała odpracować na siłowni.

– Jem zazwyczaj tak zdrowo, więc jakaś równowaga musi być w życiu. Jeśli mam więc ochotę na coś słodkiego, to sobie na to pozwalam. Jak mam ochotę na sałatkę, to sobie jem sałatkę – mówi Osi Ugonoh.

W zakresie pracy zawodowej modelka nie ma obecnie wyznaczonego konkretnego celu. Chce dużo pracować, dlatego też mocno koncentruje się na pracy nad ciałem. Twierdzi, że w agencji, która się nią opiekuje, odbywa się obecnie wiele interesujących castingów – gwiazda „Top Model” chce na każdym dobrze się prezentować.

– Jak wiem, że dobrze wyglądam, to się dobrze czuję. To od razu dodaje mi pewności siebie i jestem w stanie prezentować się jeszcze lepiej – mówi Osi Ugonoh.

Zwyciężczyni 4. edycji programu „Top Model” zaczyna także myśleć o karierze międzynarodowej. Nawiązała już kontakt z zagraniczną agencją modelek, nie zdradza jednak na razie szczegółów ewentualnej współpracy.

– Najlepiej by było, żebym tam poleciała i miała już gotową pracę. W Polsce dobrze mi się pracuje, dlatego jeśli miałabym tam się przenieść, to wolałabym mieć coś ustalonego, więc czekamy – mówi Osi Ugonoh.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Transport

W Amazon pracuje ponad 750 tys. robotów. Najnowszy jest wyposażony w „zmysł” dotyku

Pierwsze roboty wyposażone w „zmysł” dotyku wykorzystywane są przez Amazon do obsługi produktów w centrach realizacji zamówień w USA i Niemczech. Roboty potrafią precyzyjnie przeszukiwać nawet ciasne przestrzenie półek w poszukiwaniu konkretnych produktów i z wyczuciem przenosić je na taśmę. Dzięki nim pracownicy nie muszą się schylać ani wspinać po drabinie w poszukiwaniu towaru. Automatyzacja wspiera też pracę kurierów. Paczki, które mają być dostarczone pod wskazany adres, podświetlane są w furgonetce na zielono, co ułatwia znalezienie właściwej przesyłki i skraca czas dostawy.

Medycyna

Diagnostyka zaburzeń snu może być łatwiejsza. Inteligentna piżama monitoruje bruksizm i bezdech senny

Naukowcy z Uniwersytetu Cambridge opracowali inteligentną piżamę, której zadaniem jest monitorowanie w warunkach domowych wzorców oddechu podczas snu i wykrywanie jego zaburzeń takich jak bezdech senny, chrapanie czy bruksizm. Jest to możliwe dzięki znajdującym się w materiale zaawansowanym grafenowym czujnikom tensometrycznym. Urządzenie może stać się alternatywą dla często niekomfortowej dla pacjentów diagnostyki w warunkach szpitalnych lub z wykorzystaniem nieporęcznego sprzętu.

Gwiazdy

Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz

Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.