Newsy

W najnowszym teledysku Natalii Zastępy „Wiesz, jak jest” wystąpi Jolanta Janus, gwiazda głośnej produkcji „Lekcja miłości”. „Ta kobieta to jest torpeda”

2021-05-11  |  06:26

12 maja wokalistka zaprezentuje fanom swój najnowszy singiel zatytułowany „Wiesz, jak jest”. W teledysku do tego utworu wystąpi nietuzinkowa postać – Jolanta Janus, znana z produkcji HBO „Lekcja miłości”. Piosenkarka bardzo się cieszy, że mogła poznać tak wyjątkową kobietę i na planie zdjęciowym czerpać z jej doświadczenia. Premiera debiutanckiego albumu finalistki „The Voice Kids” odbędzie się 21 maja. Krążek nosi tytuł „Nie żałuję”.

„Wiesz, jak jest” to już kolejny singiel Natalii Zastepy, który trafi do sieci przed premierą jej pierwszej płyty. Wcześniejsze utwory, takie jak „Za późno”, „Nie żałuję” czy „Rudy”, mają w sieci po kilka milionów odsłon. Artystka podkreśla, że utożsamia się z każdym słowem i każdym kadrem. Liczy też na to, że najnowsza produkcja również przypadnie do gustu odbiorcom.

– Zawsze jest tak, że jak nagrywamy teledysk, to ja wyobrażam sobie go zupełnie inaczej niż po tym, jak dostaję pierwsze montaże. Dawałam kilka uwag poprawkowych, ale efekt podoba mi się i jestem bardzo zadowolona. Też podoba mi się, że to jest w szkole, bo ja już do szkoły nie wrócę, więc fajnie było, że ten ostatni teledysk był nagrywany w takim miejscu – mówi agencji Newseria Lifestyle Natalia Zastępa.

Podczas nagrywania teledysku do utworu „Wiesz, jak jest” wokalistka miała przyjemność współpracować z Jolantą Janus. To wyjątkowa kobieta, matka sześciorga dzieci, która pół wieku spędziła u boku męża alkoholika, który ją bił i poniżał. Po latach wyzwoliła się od małżeńskiego koszmaru i teraz może robić to, o czym zawsze marzyła: tańczyć, śpiewać, pisać wiersze i piosenki. Historię jej życia ukazuje film dokumentalny „Lekcja miłości”. Piosenkarka zauważa, że jest to niezwykle wartościowa kobieta. Na planie dostała od niej wiele cennych uwag i wskazówek.

– Bardzo się stresowałam spotkaniem z panią Jolantą, bo kiedy mam jakieś wyzwanie aktorskie, dla mnie to jest po prostu coś nowego i stresującego, a kiedy weszłam do garderoby, do szkoły, w której nagrywaliśmy, to pani Jolanta rozluźniła sytuację. Ona po prostu cały czas opowiada niesamowite anegdoty ze swojego życia, bo faktycznie to jest bardzo barwna postać. Ta kobieta to jest torpeda. Bardzo fajnie się pracowało i pani Jolanta uczyła mnie np., jak się podrywa na planie, więc można się bardzo wielu przydatnych rzeczy nauczyć od tej kobiety. Obserwuję panią Jolantę na Instagramie, widziałam, że film dokumentalny na jej temat jest nominowany do Orłów, więc mocno trzymam za nią kciuki – mówi Natalia Zastępa.

Jej debiutancki album zatytułowany „Nie żałuję” ukaże się 12 maja. Wokalistka nie ukrywa, że w sezonie letnim chciałaby zagrać kilka koncertów i na żywo zaprezentować fanom utwory ze swojej pierwszej płyty.

– Są już zaplanowane pierwsze koncerty. Jestem też w line-upie Craft Music Festival we Wrocławiu 23 lipca, mam nadzieję, że się odbędzie. Już telefony dzwonią, ale wszyscy są tacy niepewni. Może na wakacje to się rozluźni, ale ja tego nie wiem, więc zobaczymy, jak to będzie – dodaje.

Debiutancki album Natalii Zastępy powstawał na przestrzeni 2019, 2020 i 2021 roku w różnych studiach nagraniowych. Ponad połowa płyty została stworzona przez Juliusza Kamila i Michała Pietrzaka. Ponadto przy nagraniach pracowali uznani muzycy i kompozytorzy, m.in. sanah, Maciej Wasio, Magda Wójcik czy Siostry Melosik. Sama Natalia jest współautorką pięciu utworów.

Czytaj także

Transmisje online

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Partner serwisu

Wschód Kultury

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Uroda

Natalia Gryglewska: W grudniu prawdopodobnie będę reprezentowała nasz kraj w kolejnym konkursie Miss Świata

Z racji dzierżonego tytułu Natalia Gryglewska bierze udział w różnych projektach zawodowych, kampaniach reklamowych, akcjach społecznych i imprezach branżowych. 27 maja we Włocławku odbędzie się finał Miss Polonia 2021/2022, podczas którego przekaże ona bursztynową koronę swojej następczyni, a sama z kolei zacznie przygotowania do udziału w wyborach Miss Świata, które prawdopodobnie odbędą się w tym roku już po raz drugi. Jeśli chodzi o czas wolny, to modelka najchętniej spędza go aktywnie, bo jak przyznaje – sport odgrywa bardzo ważną rolę w jej życiu.

 

Teatr

Ewa Ziętek: Mam wrażenie, że teraz do teatru przychodzi mniej ludzi. Z powodu wojny i drożyzny w sklepach liczą każdy grosz

Aktorka zauważa, że frekwencja w teatrach znów jest sporo mniejsza. I choć nie ma już obostrzeń związanych z pandemią, to nastroje społeczne pogorszyła wojna, która toczy się w Ukrainie, i wysoka inflacja. Ludzie mają więc kolejne powody do obaw i niepokoju, muszą także liczyć każdy grosz.

Seriale

Joanna Trzepiecińska: Rola Alutki przyniosła mi wielką sympatię publiczności. „Rodzina zastępcza” to był znakomity serial

Kilkanaście lat temu aktorka jako Alutka podbiła serca wielu osób i zdobyła dużą popularność. To było dla niej niezwykle miłe doświadczenie i również dziś nie kryje satysfakcji z tego, że jej bohaterka z „Rodziny zastępczej” tak zapadła widzom w pamięci. Zdaniem Joanny Trzepiecińskiej ten serial śmiało można nazwać kultowym, bo ogląda go już kolejne pokolenie, a on nadal – między innymi dzięki świetnemu scenariuszowi – nie traci na aktualności.

Partner serwisu