Aż 8 złotych motorola razr do wygrania w konkursie na Dzień Kobiet!
Dzień Kobiet to wyjątkowy czas w roku, kiedy cały świat docenia, jak kobiety są dla niego ważne. Jednak dla Motoroli dzień to za mało. Od dziś aż do 14 marca w konkursie na profilu Instagram @motorolapolska można wygrać spektakularny, składany smartfon motorola razr w kolorze złotym.
Jak wziąć w nim udział?
Należy do 14 marca udostępnić na swoim profilu zdjęcie w stylizacji, która wyprzedza modowe trendy i oznaczyć profil marki @motorolapolska oraz dodać hasztagi #motorola i #wyprzedzamytrendy oraz obserwować profil firmy. Szczegóły konkursu znajdują się w tym poście.
Legendarna motorola razr
Motorola razr to spektakularny smartfon z klapką o składanym ekranie. Jej niesamowicie stylowy wygląd to efekt połączenia najbardziej zaawansowanych technologii i świata mody. Projektując razr, Motorola zamierzała skonstruować jak najlepszy smartfon z technologią elastycznego wyświetlacza, który będzie spełniać istotną potrzebę konsumentów, czyli umożliwi jego wygodne noszenie nawet w kieszeni spodni czy niewielkiej torebce. Każda decyzja, podjęta w procesie rozwoju produktu, miała na celu stworzenie zaskakująco pięknego urządzenia o zupełnie niepowtarzalnej, ale w pełni praktycznej konstrukcji, która łączy kompaktowe rozmiary z odważnym wzornictwem. Dzięki temu razr stanowi ucieleśnienie wszystkich zasad przewodnich designu motoroli: prostoty, zaskoczenia i elegancji. 6 kwietnia 2020 roku motorola razr zdobyła prestiżową nagrodę Red Dot: „Best of the Best” — będącą najwyższym wyróżnieniem w kategorii wzornictwa produktów, zarezerwowaną dla innowacyjnych projektów o najbardziej przełomowym designie.

Moda w natarciu… ma szansę zmienić nasz świat na lepsze – ciekawe spojrzenie na trendy na konferencji w Osace

TATUUM i Miś Uszatek zaprezentowali łódzką modę na EXPO 2025 w Osace

Okulary i soczewki w sylwestrowej stylizacji
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz
Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Problemy społeczne
Muzea pomagają walczyć ze stereotypami i uprzedzeniami. To ważne dla zmieniającego się rynku pracy

Według NEMO, Sieci Europejskich Organizacji Muzealnych, społeczna rola muzeów wykracza daleko poza ich tradycyjne funkcje. W coraz bardziej spolaryzowanym świecie muzea mogą odgrywać kluczową rolę w promowaniu dialogu i spójności społecznej, zachęcać do dyskusji, mogą też pełnić rolę ośrodków integracji społecznej. Dzięki przybliżaniu obcych kultur mogą też zmienić spojrzenie na rynek pracy.