Komunikaty PR

Bukmacher podaje, co Lewandowscy założą na galę Złotej Piłki

2021-11-25  |  16:00
Biuro prasowe
Kontakt
Kinga Szkutnik
Practum Consulting

Bukowińska 22/107
02-703 Warszawa
kinga.szkutnik|practum.pl| |kinga.szkutnik|practum.pl
609884480
www.practum.pl

Złota Piłka to jeden z najbardziej prestiżowych plebiscytów w świecie futbolu. Po trofeum najczęściej sięgał Lionel Messi – sześć razy, w tym aż cztery z rzędu. Wielokrotnym laureatem jest też Cristiano Ronaldo – nagrodę odbierał pięć razy. W 2021 r. w wyścigu po Złotą Piłkę liczą się tylko Robert Lewandowski i Leo Messi, przy czym, zdaniem BETFAN, faworytem jest właśnie Polak. Jego szanse rosną systematycznie od sierpnia i dziś „Lewy” ma do Złotej Piłki bliżej niż kiedykolwiek.

Rozstrzygnięcie nastąpi podczas gali, 29 listopada. Zainteresowanie tym wydarzeniem znacznie wykracza poza świat sportu, a stroje gości, zwłaszcza piłkarzy i WAGs, są komentowane równie szeroko, co same wyniki głosowania. W co będą ubrani Lewandowscy? Ania i Robert podczas tego typu okazji stawiali dotąd częściej na klasykę niż ekstrawagancję. Zdaniem BETFAN Robert pojawi się w garniturze lub smokingu w ciemnym kolorze, inaczej niż rok temu na rozdaniu Globe Soccer Awards – wówczas miał na sobie białą marynarkę do czarnych spodni. Pod szyję wybierze zaś muszkę zamiast krawata. Według bukmachera jego żona założy kreację od zagranicznego designera, w której będzie dominowała czerń. Innym przewodnim kolorem ubioru Anny, który ma tylko trochę „niższe szanse” jest zielony. Zdaniem BETFAN żona najlepszego polskiego piłkarza, mimo iż jej stroje dość często eksponują zgrabne nogi, nie zdecyduje się tym razem na mini, lecz założy na wieczór długą suknię. Na gali wystąpi jednak w modelu z rozcięciem ukazującym zalotnie jedną nogę. Jeśli zaś chodzi o fryzurę według przewidywań bukmacherskich Ania postawi na naturalnie rozpuszczone włosy, nie zaś związane czy upięte, a tym bardziej nie na fryzurę typu kok.

 

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Sport Jak przygotować rower na zimę? Biuro prasowe
2021-11-30 | 07:00

Jak przygotować rower na zimę?

Krótkie dni, spadające temperatury i nieprzewidywalne warunki, oznaczają dla niektórych rowerzystów przejście ich jednośladu w stan hibernacji i schowanie go aż do
Sport Świąteczne promocje na zegarki marki Suunto.
2021-11-30 | 01:00

Świąteczne promocje na zegarki marki Suunto.

Podaruj sobie lub swoim bliskim wyjątkowy prezent. Sprawdź świąteczne promocje na wybrane modele zegarków sportowych i rozpocznij przygodę z marką Suunto. Szukasz wyjątkowego
Sport Wirtualne spotkanie z Igą Świątek! ASICS zaprasza kibiców na swojego Facebooka
2021-11-26 | 10:30

Wirtualne spotkanie z Igą Świątek! ASICS zaprasza kibiców na swojego Facebooka

Iga Świątek ma za sobą bardzo udany sezon. Na stałe wskoczyła do światowej czołówki tenisa, triumfując w dwóch turniejach WTA i kończąc sezon na 9. miejscu w rankingu, po

Więcej ważnych informacji

Seriale

Inwestycje

Polski rynek sztuki wciąż mały i niedoszacowany w porównaniu z Europą i USA. Coraz częściej przyciąga jednak inwestorów i kolekcjonerów z zagranicy

W tym roku polski rynek obrotu dziełami sztuki ma szansę przekroczyć wartość 500 mln zł, ale wciąż jest to relatywnie niewiele w porównaniu z bardziej rozwiniętymi rynkami Europy Zachodniej czy Stanami Zjednoczonymi. Tam podobne obroty wypracowują nawet pojedyncze aukcje dzieł. W Polsce rynek sztuki jest wciąż mocno niedoszacowany, co czyni go atrakcyjnym dla zagranicznych inwestorów indywidualnych i instytucjonalnych, szukających ciekawych prac. – Za granicą polska sztuka jest postrzegana jako ta, która wciąż ma bardzo duży potencjał wzrostowy – mówi prezes DESA SA Juliusz Windorbski.

Muzyka

Krystian Ochman wydał swoją debiutancką płytę. To spełnienie marzeń zwycięzcy 11. edycji „The Voice of Poland”

Wnuk słynnego polskiego tenora Wiesława Ochmana i zwycięzca 11. edycji „The Voice of Poland” z dużą ekscytacją prezentuje swój debiutancki album zatytułowany po prostu „Ochman”. Na płycie znalazło się 11 utworów i nie mogło zabraknąć takich singli jak: „Światłocienie”, „Wielkie tytuły”, „Prometeusz”, „Wspomnienie”, „Ten sam ja” czy „Złodzieje wyobraźni”. Wokalista podkreśla, że wszystkie kompozycje mają wspólny mianownik, a każda z nich zawiera jego prywatne przemyślenia. Zaznacza też, że nagranie takiego krążka było jego marzeniem.