Komunikaty PR

Jak sypiać lepiej?

2020-10-16  |  15:00
Biuro prasowe
Kontakt
Ewelina Ciuchta
Konkret PR

ul. Konduktorska 4 lok. 9
00-775 Warszawa
e.ciuchta|konkretpr.pl| |e.ciuchta|konkretpr.pl
508 338 267
www.konkretpr.pl

Każdemu z nas zdarza się „wstać lewą nogą”. Jednak, gdy znużenie towarzyszy nam każdego kolejnego dnia, warto dowiedzieć się, gdzie leży przyczyna tego stanu. Być może powielamy nawyki, które utrudniają skuteczną regenerację? Problem często stanowi też nieodpowiednia temperatura w pomieszczeniu oraz suche powietrze. Zwłaszcza w okresie jesiennym warto pochylić się nad higieną wypoczynku. Z myślą o tym powstała linia kołder, poduszek oraz nakładek na materac Laponia marki Wendre.

Regeneracja wymaga uwagi

Pomimo kluczowego znaczenia snu w kontekście zdrowia, wciąż wiele z nas zmaga się z problemami w tej materii. Według międzynarodowego badania „The Global Pursuit of Better Sleep Health” przeprowadzonego przez firmę Philips, aż 62% osób jakość swojego snu ocenia raczej negatywnie. Co więcej 8 na 10 osób chciałoby ją poprawić. W jaki sposób sypiać lepiej i budzić się wypoczętym? Warto zainwestować produkty i rozwiązania, które podniosą jakość zasłużonego, nocnego relaksu. Jednymi z nich są kołdry i poduszki z linii Laponia marki Wendre.  Specjalnie opracowane wypełnienie Laponii jest puszyste i miękkie. Doskonale utrzymuje optymalne parametry termoizolacyjne, co pomaga w doskonałej regeneracji podczas snu.

Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz

W tym znanym powiedzeniu jest wiele prawdy. – mówi Beata Przybylak, ekspert marki Wendre - Zdajemy sobie sprawę, że na dobry sen składa się wiele czynników. Jednym z nich jest utrzymanie odpowiedniej temperatury ciała oraz pomieszczenia, w którym przebywamy. Niestety okres jesienny oznacza początek sezonu grzewczego, a suche i ciepłe powietrze nie sprzyja odpowiedniemu wypoczynkowi. Dopóki to możliwe, warto sypiać w wywietrzonym pokoju i postawić na kołdrę wysokiej jakości, która pomoże w utrzymaniu komfortowej temperatury ciała. Dlatego w okresie jesienno-zimowym szczególnie rekomendujemy kołdry i poduszki Laponia. Doskonale przepuszczają powietrze, są przyjazne dla alergików a dzięki nowoczesnej technologii można bez obaw wielokrotnie prać je w pralkach automatycznych.

 

Wendre umieszcza na etykietach kołder i poduszek szczegółowe oznaczenia dotyczące konserwacji każdego ze swoich produktów. Tylko kołdry i poduszki oznakowane logo Wendre są produktami oryginalnymi.

***

Grupa Wendre jest jednym z największych europejskich producentów artykułów pościelowych
z własnymi zakładami produkcyjnymi w Estonii i Polsce, o rocznej zdolności produkcyjnej 12 milionów kołder i poduszek oraz 600 000 łóżek i materacy. Wendre ma biura sprzedaży w Szwecji, Finlandii, Niemczech i Polsce, a wśród klientów grupy znajduje się wiele wiodących europejskich sieci handlowych z branży mebli i tekstyliów domowych. Obroty ze sprzedaży wynoszą 120 mln Euro, a liczba zatrudnionych wynosi 1200 pracowników. Główną częścią działalności Wendre są marki własne, ale sukcesy odnoszą również dzięki markom Familon i Wendre. Grupa Wendre jest firmą świadomą ekologicznie, stosuje najnowsze technologie tak by wykorzystać ponownie do 95% resztek
z produkcji. Więcej informacji na: www.wendre.pl

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom TRWAŁE USZCZELNIENIA W POMIESZCZENIACH WILGOTNYCH Biuro prasowe
2020-10-30 | 11:00

TRWAŁE USZCZELNIENIA W POMIESZCZENIACH WILGOTNYCH

O wysokim komforcie użytkowania kuchni i łazienki w dużej mierze decyduje prawidłowe wykonanie niezbędnych uszczelnień, które przeciwdziałają rozwojowi grzybów i pleśni.
Dom Okapy NOVY od zupełnie nowej strony!
2020-10-30 | 10:20

Okapy NOVY od zupełnie nowej strony!

Osoby urządzające swoje kuchnie wiedzą, że w ofercie firmy Comitor znajdą renomowane europejskie i amerykańskie marki, tworzące swe produkty w oparciu o najnowocześniejsze technologie.
Dom KULTOWY NÓŻ VICTORINOX W NOWEJ ODSŁONIE
2020-10-30 | 10:00

KULTOWY NÓŻ VICTORINOX W NOWEJ ODSŁONIE

„Pikutek” i „pomidorek”, jak potocznie nazywany jest ten popularny, niewielki nóż do warzyw i owoców Victorinox, choć niepozorny z wyglądu, doskonale

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Uroda

Anna Nowak-Ibisz: Gdy u nas promowało się dezodoranty, Niemki zaczynały wcierać w pachy sok z cytryny. Obecnie polskie firmy również idą tą drogą

Według prezenterki telewizyjnej polska kuchnia wyróżnia się na tle świata. Potrawy, które serwują rodzimi kucharze, odznacza przede wszystkim przywiązanie do tradycji. Korzystanie z dawnych receptur nie oznacza jednak nudy. Eksperymenty pomagają bowiem stworzyć nową jakość i uczynić dania ciekawymi. Anna Nowak-Ibisz zaznacza, że w trakcie ostatnich lat manufaktury stały się bardzo popularne. Przyznaje, że jest miłośniczką kosmetyków wytwarzanych w małych, rodzinnych firmach.

 
 

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Handel

W czasie pandemii Polacy chętniej sięgają po polską żywność. Zwracają też coraz większą uwagę na jej jakość

Konsumenci w Polsce przykładają coraz większą wagę do jakości produktów żywnościowych. 72 proc. przy wyborze zwraca uwagę na ich skład, a 62 proc. chciałoby kupować więcej artykułów bio, choć na ogół barierą jest ich wysoka cena. Ponad połowa Polaków, sięgając po takie produkty, nie ma też pewności co do ich prawdziwego źródła pochodzenia. To oznacza, że konsumenci potrzebują dodatkowej informacji, a producenci – większej promocji swoich jakościowych wyrobów. Temu właśnie służy konkurs „KUKBUK Poleca”, który od czterech lat nagradza najlepszą polską żywność i wyroby regionalne. A w dobie pandemii żywność od krajowych dostawców jest wśród Polaków coraz popularniejsza.

Medycyna

Naukowcy opracowali urządzenie do noszenia umożliwiające komunikowanie się osobom z paraliżem twarzy. Sprawdzi też skuteczność leczenia [DEPESZA]

Stwardnienie zanikowe to choroba, która prowadzi do zaniku mięśni, także tych, które pozwalają mówić. Szacuje się, że nawet 75 proc. osób, u których zdiagnozowano ALS, będzie potrzebować jakiejś formy pomocy, aby skutecznie się komunikować. Naukowcy z MIT stworzyli niewidoczny czujnik dla chorych, który przymocowany do twarzy mierzy drobne ruchy, takie jak drganie lub uśmiech. W ten sposób pacjenci mogą przekazywać emocje.