Wzornicze spotkanie Ideal Standard w Paryżu
Paryż, to czwarty przystanek w inspirującej podróży Ideal Standard dookoła świata. Wydarzenie w stolicy Francji skupi się na unikalnym spojrzeniu na modowe trendy oraz ewolucję w projektowaniu łazienek.
Podczas spotkania online goście Ideal Standard będą mogli obejrzeć film z fabryki Ideal Standard i prześledzić drogę, jaką przebywa produkt od momentu projektu, przez proces produkcji, w którym wykorzystuje się najnowsze technologie, po efekt końcowy którym jest gotowy produkt.
Efektownym finałem będzie prezentacja i.life, kolejnej designerskiej nowości Ideal Standard w kolekcji Atelier.
- Fundamentem ponadczasowego wzornictwa są wartości, a nie trendy, i właśnie to było inspiracją podczas tworzenia portfolio kolekcji Atelier - powiedział Roberto Palomba, założyciel studia projektowego Palomba Serafini Associati a od niedawna również Chief Design Officer Ideal Standard. - Produkty z kolekcji Atelier ucieleśniają koncepcję ponadczasowego wzornictwa bez kompromisów w zakresie funkcjonalności, w kwestii estetyki czerpiąc inspirację z przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.
Zapraszamy serdecznie na spotkanie w Paryżu 21 października 2021 r. o godzinie 12.00. Rejestracja na wydarzenie: www.togetherworldtour.com
O Ideal Standard International
Ideal Standard International jest jednym z wiodących na świecie producentów wysokiej jakości wyposażenia łazienek do wnętrz prywatnych i publicznych. Prywatne przedsiębiorstwo, z siedzibą w Brukseli, zatrudnia około 9000 osób i posiada 16 zakładów produkcyjnych, obsługujących ponad 100 krajów Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Wykorzystując najnowsze technologie i współpracując ze światowej klasy projektantami, firma koncentruje się na opracowywaniu innowacyjnych rozwiązań łazienkowych, takich jak: ceramika sanitarna, armatura, urządzenia kąpielowe, meble, akcesoria i in.. Produkty sprzedawane są pod silnymi międzynarodowymi i lokalnymi markami, takimi jak Ideal Standard, Armitage Shanks (UK), Sottini (UK), Porcher (Francja), Ceramica Dolomite (Włochy) i Vidima (Europa Wschodnia).
Proste przyjemności na zimowe wieczory
Sylwester poza domem? Sprawdź, czy twój dom jest przygotowany na włamanie
Łazienka inspirowana kolorem roku 2025 – jak ją urządzić?
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
NEWSERIA POLECA
Bezpieczeństwo najważniejsze dla pacjentów decydujących się na zabiegi korekty wad wzroku
Wady refrakcji, takie jak krótkowzroczność, astygmatyzm czy starczowzroczność, można skutecznie i trwale usunąć. Kwestii bezpieczeństwa zabiegów korekcji wad wzroku dotyczy najwięcej obaw pacjentów, którzy myślą o takim kroku. Tutaj z pomocą przychodzą certyfikaty spełnianych norm jakości, akredytacje poszczególnych placówek oraz potwierdzenie kwalifikacji lekarzy chirurgów.
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Muzyka
Dawid Kwiatkowski: Padłem ofiarą oszustów, którzy na mnie nieuczciwie zarabiali. Teraz jestem też swoim księgowym, liczę pieniądze i sprawdzam umowy
Artysta przyznaje, że w branży muzycznej są ludzie, którzy zamiast wspierać młodych wykonawców w budowaniu kariery, po prostu chcą tylko zarobić na swoich „podopiecznych”. Dawid Kwiatkowski przestrzega więc wszystkich, którzy stają na scenie „Must Be the Music” i innych talent show, by nie ufali każdemu, kto się do nich odezwie po programie i zaproponuję współpracę, bo bardzo możliwe, że będzie mu zależało tylko na tym, by wykorzystać ich „pięć minut” dla własnych korzyści. On sam również padł ofiarą takich oszustów i musiał walczyć z nimi w sądzie.
Prawo
Tak zwana sztuczna twórczość coraz popularniejsza. Wyzwaniem pozostają kwestie praw autorskich
Rosnąca popularność narzędzi AI spowodowała, że powstaje coraz więcej „dzieł sztuki”, będących wytworem działania algorytmów, które potrafią m.in. tworzyć muzykę dopasowaną do preferencji i nastroju, malować obrazy, a nawet pisać poezję czy scenariusze filmowe. To rodzi szereg wyzwań dotyczących praw autorskich. Są także wątpliwości dotyczące ochrony dzieł, z których AI się uczy. Narzucanie prawnych zakazów i obostrzeń może jednak nie przynieść efektów.
Podróże
Radosław Majdan: W Grecji zaginęła mi walizka. To jest kraj lekkoduchów, wszystko odkładają na jutro, a pracę traktują drugorzędnie
Były piłkarz przyznaje, że z perspektywy uczestników program „Mistrzowskie pojedynki. Eternal Glory” to bardzo wymagające przedsięwzięcie. Dla niego ten format okazał się nie tylko testem fizycznym, ale także emocjonalnym, bo trzeba było stawić czoła zarówno rywalom, jak i własnym słabościom. Radosław Majdan zdradza też, że emocji nie brakowało już na lotnisku. Tuż po przylocie do Grecji okazało się bowiem, że jego walizka zaginęła. Na szczęście miał przy sobie kilka zapasowych ubrań.