Za nami targi ISH 2023! Zapraszamy na relację ze stoiska Vasco!
OKK! PR
ul. Świętojesrska5/7
00-236 Warszawa
biuro|okkpr.pl| |biuro|okkpr.pl
882444811
www.okkpr.pl
Po kilku latach przerwy największe w Europie targi branży sanitarno-instalacyjnej ISH powróciły do swej tradycyjnej formuły. Około 2000 firm z 53 krajów zaprezentowało nowości i innowacje w Centrum Targowo-Wystawienniczym we Frankfurcie nad Menem. Wśród nich nie mogło zabraknąć wyznaczającej trendy w systemach instalacyjnych marki Vasco.
Organizowane co dwa lata targi ISH we Frankfurcie nad Menem od lat prezentują największe osiągnięcia w branży sanitarnej, grzewczej i klimatyzacyjnej. Także i w tym roku, w dniach od 13 do 17 marca we Frankfurckim Centrum Targowo-Wystawienniczym, można było na żywo spotkać się z przedstawicielami branży sanitarno-instalacyjnej.
Nowa, hybrydowa formuła
Około 2000 firm z branży sanitarnej, grzewczej i klimatyzacyjnej z 53 krajów zaprezentowało swoje nowości i innowacje szerokiemu gronu odbiorców. Do ich grona w tym roku dołączyli także Ci, którzy nie mogli pojawić się w halach targowych we Frankfurcie nad Menem. Czerpiąc bowiem doświadczenie z wirtualnej edycji ISH 2021, organizatorzy w postanowili połączyć obie formy prezentacji targowych – na żywo i on-line. Wyznaczyło to także nową formułę targów ISH Digital Extension umożliwiającą kontakt z klientami, partnerami i dziennikarzami przez Internet.
Wokół zrównoważonej przyszłości
W obliczu globalnego kryzysu i krytycznych wydarzeń ostatnich lat, skupiono się na rozwiązaniach na rzecz zrównoważonej przyszłości. Przez pięć dni na targach ISH wszystko kręciło się wokół innowacji, które były hołdem dla osiągnięcia celów zrównoważonego rozwoju. Tych kilka lat przerwy w targach przemysł i branża HVAC wykorzystała na intensyfikacje prac nad tworzeniem rozwiązań dla wspólnej przyszłości, innowacji, ochrony klimatu i efektywnego wykorzystania dostępnych zasobów. Oszczędne wykorzystanie wody, odnawialne źródła energii do wytwarzania ciepła i higieniczne, czyste powietrze w budynkach zdominowały główną tematykę targów. Nie mogło zabraknąć także najnowszych trendów projektowych, które z pewnością staną się ważnym wyznacznikiem rozwoju.
ISH Energy: wszystko dla transformacji energetycznej w budynkach
Imponująca przestrzeń targowa została podzielona tematycznie na dwa sektory - ISH Water: komfort spotyka się ze zrównoważonym rozwojem oraz ISH Energy: wszystko dla transformacji energetycznej w budynkach. Te ostatnie miało miejsce w pawilonach 8-12, gdzie wystawcy zaprezentowali całe spektrum innowacyjnych pomysłów na transformację energetyczną w budynkach: od pomp ciepła, poprzez systemy kogeneracyjne i systemy grzewcze z ogniwami paliwowymi, aż po fotowoltaikę i systemy solarne. W centrum uwagi znalazły się również: kotły kondensacyjne przystosowane do wodoru, rozwiązania cyfrowe, energooszczędne systemy automatyki i oczywiście wentylacja domowa z odzyskiem ciepła.
Home of Smart Climate Solutions – Vasco na ISH 2023
Na tak ważnych i prestiżowych dla branży instalacyjno-sanitarnej targach nie mogło zabraknąć także wyznaczającej trendy w systemach instalacyjnych firmy Vasco. Zgodnie z przyświecającą całości ideą innowacyjności na rzecz zrównoważonej przyszłości zaprezentowała ona kompletny, energooszczędny i w pełni zintegrowany system służący do uzyskania optymalnego klimatu w całym domu - Home of Smart Climate Solutions. To kompleksowe rozwiązanie dedykowane zarówno do domów jednorodzinnych, jak i obiektów użyteczności publicznej. Pozwala na nowoczesne, inteligentne, a przede wszystkim przyjazne środowisku zarządzanie przepływem ciepła w budynkach: od źródeł zasilania, przez zróżnicowane formy sposobu ogrzewania i chłodzenia pomieszczeń, po wentylację z odzyskiem ciepła.
- Dziękujemy gościom targów za tak liczne odwiedziny na naszym stoisku, inspirujące rozmowy, ciekawe pytania i konstruktywne opinie. Niezmiernie było nam miło zaprezentować Państwu nasze najnowsze rozwiązania, opowiedzieć o ich szerokim zastosowaniu oraz energooszczędnym i przyjaznym dla środowiska wpływie, jakie mają na ich użytkowników oraz otaczający nas świat – podsumowuje targi Patrycja Michałek, Product Manager Vasco Polska.
Do zobaczenia na kolejnej edycji targów ISH!
Więcej na: www.vasco.eu
Proste przyjemności na zimowe wieczory
Sylwester poza domem? Sprawdź, czy twój dom jest przygotowany na włamanie
Łazienka inspirowana kolorem roku 2025 – jak ją urządzić?
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Muzyka
Luna: Nie mam planu B na życie. Jestem jednak bardzo kreatywna, więc może kiedyś zrobię jakiś film lub napiszę książkę
Wokalistka podkreśla, że wiele lat pracowała na to, żeby być w miejscu, w którym jest teraz, i robić to, co kocha. Tworzenie muzyki i koncertowanie to dla niej nie tylko praca, ale i pasja, z którą zawsze będzie związana. Luna zdradza też, że co prawda czuje potrzebę eksploracji innych swoich umiejętności, takich jak taniec czy gotowanie, i czasami marzy o radykalnej zmianie swojego życia, ale nie mogłaby porzucić całego dotychczasowego dorobku artystycznego. Nie wyklucza natomiast, że kiedyś wyreżyseruje jakiś film albo napisze powieść.
Gwiazdy
Jakub Rzeźniczak: Z Radkiem Majdanem mamy dużo tematów do rozmowy. Jest świetnym współlokatorem, ale trochę ciężko się przy nim spało
Podczas realizacji zdjęć do programu „Mistrzowskie pojedynki. Eternal Glory” w Grecji Jakub Rzeźniczak mieszkał w pokoju z Radosławem Majdanem. Ucieszyło go to, bo w wolnych chwilach mogli wymieniać swoje spostrzeżenia dotyczące aktualnej sytuacji w piłce nożnej. Miał też okazję się przekonać, czy mąż Małgorzaty Rozenek również jest perfekcyjnym panem domu. Niestety byłemu bramkarzowi zdarzało się chrapać, co przełożyło się na bezsenne noce Jakuba Rzeźniczaka.
Ochrona środowiska
Susza stała się już corocznym zjawiskiem w Polsce. Lokalne inicjatywy mogą wiele zmienić
Polskie lato coraz bardziej zaczyna przypominać temperaturami to śródziemnomorskie. Rośnie liczba dni z temperaturą przekraczającą 30 st. C i tropikalnych nocy, a fale upałów sprzyjają nasilaniu się susz. Wylesianie i powiększanie obszarów nieprzepuszczalnych, w połączeniu z wadliwą gospodarką wodną, zwiększa w ostatnich dekadach „ucieczkę” wody z obszaru Polski, powodując większą intensywność skutków suszy – wynika z analizy „Nauki o klimacie”. Problemem jest brak spójnej i konsekwentnej polityki gospodarowania zasobami wodnymi.