Komunikaty PR

#Zostańwdomu i baw się z Bingiem

2020-04-29  |  01:00
Biuro prasowe
Kontakt
ConTrust
Communication

ul. 1 sierpnia 6A
02-134 Warszawa
contact|contrust.pl| |contact|contrust.pl
+48 22 370 28 87
media.contrust.pl
Do pobrania Bing ( 0.19 MB )

Bing, tytułowy bohater popularnego serialu, zaprasza wszystkie przedszkolaki i ich rodziców do wspólnej zabawy. Kolorowanki, kreatywne zabawy, przepisy kulinarne, a także interaktywne zajęcia – to tylko przykłady bezpłatnych materiałów edukacyjnych, które czekają na spragnionych przygód maluchów. Z Bingiem nikt nie będzie się nudził!

Bing to uwielbiany przez dzieci bohater edukacyjnego serialu animowanego „Bing”. Ma trzy latka, jest ciekawym świata i sympatycznym króliczkiem. Bardzo lubi uczyć się nowych rzeczy, stara się zrozumieć otaczający go świat, a to, czego doświadcza, odzwierciedla autentyczne problemy przedszkolaków. Przygody Binga i jego przyjaciół uczą dzieci jak reagować w konkretnych sytuacjach i jak radzić sobie z emocjami.

Bing bawi także poza ekranem

Serial animowany to tylko część świata, do którego Bing zaprasza przedszkolaki i ich opiekunów. Dla wszystkich szukających atrakcyjnych form spędzania wolnego czasu, którego w ostatnim czasie mamy aż nadto, Bing przygotował różnorodne materiały edukacyjne, pomysły i podpowiedzi ciekawych zabaw oraz aktywności dopasowanych do wieku, upodobań czy nastroju dziecka. Można je pobrać za darmo ze strony www.bingbunny.com/activities. Inspirowane przygodami Binga i jego przyjaciół zajęcia oraz aktywności są bezpieczne, rozwijają wyobraźnię dziecka, a jednocześnie oswajają najmłodszych z codziennymi sytuacjami i emocjami. Co ważne, materiały świetnie nadają się zarówno do prac samodzielnych dziecka, jak i wspólnych zabaw z rodzicami.

Edukacja przez zabawę – rakieta kosmiczna czy teatrzyk?

Wśród propozycji zabaw z Bingiem do dyspozycji są różnego rodzaju aktywności: kolorowanki, przepisy kulinarne i zadania kreatywne. Wszystkie są łatwo dostępne – wystarczy kliknąć w miniaturkę wybranego zadania, zgromadzić potrzebne materiały i zabrać się do pracy. Można zbudować rakietę kosmiczną, instrumenty muzyczne, zrobić czarodziejską różdżkę czy przygotować teatrzyk, w którym występują Bing i jego przyjaciele. Ponadto na maluchy czekają wycinanki, labirynty, proste gry, a także wskazówki, jak przygotować efektownie wyglądające i zdrowe dania. Propozycje wspólnych zabaw z Bingiem powinny zainteresować rodziców dzieci przedszkolaków, którzy w ostatnich tygodniach spędzają większość czasu ze swoimi dziećmi w domach i potrzebują nowych pomysłów na walkę z nudą. Wspólnie z sympatycznym Bingiem warto zostać w domu i przeżyć emocjonującą i mądrą przygodę.

Interaktywne przyjęcie Drużyny Bing

Inną ciekawą formą spędzenia czasu z Bingiem będzie już wkrótce kolejne Przyjęcie Facebookowe „Zabawa z Drużyną Bing”. Wcześniejsze, jednodniowe przyjęcia udały się znakomicie i cieszyły się dużym zainteresowaniem uczestników. Tym razem Drużyna Bing zmieni formułę oraz czas trwania zabawy – zadania będą pojawiały się na stronie facebookowej Binga www.facebook.com/bingbunnypl/ od 11 do 15 maja. Możliwość udzielania odpowiedzi i wklejania zdjęć widocznych dla wszystkich uczestników sprawiają, że interaktywne przyjęcie staje się dla dorosłych świetnym sposobem na zapewnienie dzieciom atrakcyjnej, kreatywnej rozrywki. O szczegółach wydarzenia Drużyna Bing będzie informować w miarę zbliżania się imprezy.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dziecko Jak dbać o aktywność fizyczną w ciąży i po porodzie Biuro prasowe
2024-04-28 | 20:00

Jak dbać o aktywność fizyczną w ciąży i po porodzie

Niezależnie od panującej na zewnątrz pogody i natłoku obowiązków warto znaleźć każdego dnia czas na aktywność fizyczną – również w czasie ciąży czy połogu. O
Dziecko Porozumienie między największą śląską uczelnią i Szkołą w Chmurze
2024-04-26 | 14:00

Porozumienie między największą śląską uczelnią i Szkołą w Chmurze

25 kwietnia 2024 roku w auli Kazimierza Lepszego w budynku Rektoratu Uniwersytetu Śląskiego przy ul. Bankowej 12 w Katowicach zainagurowano współpracę w ramach umowy podpisanej
Dziecko „Mój zaczarowany świat” – startuje konkurs dla przedszkoli w całej Polsce
2024-04-26 | 10:05

„Mój zaczarowany świat” – startuje konkurs dla przedszkoli w całej Polsce

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka w czerwcu, Primater ogłasza dedykowany przedszkolom konkurs plastyczny „Mój zaczarowany świat”. Zwycięska placówka dla

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Muzyka

Psychologia

Beata Pawlikowska: To wszystko, czego doświadczyłam w dżungli amazońskiej, wstrząsnęło mną i pokazało mi prawdę o sobie samej. To właśnie był początek zmian w moim życiu

Pisarka preferuje podróżowanie w pojedynkę. Lubi wyjeżdżać w trudne, niedostępne rejony świata, bo takie wyprawy są także podróżą w głąb siebie. Chociażby w dżungli amazońskiej przekonała się, że decyzje, jakie podejmujemy na różnych etapach naszego życia, wynikają właśnie z naszego postrzegania samych siebie i świata. A z kolei to postrzeganie zależy od podświadomych przekonań, które są naszym wewnętrznym programem wgranym w dzieciństwie. W swojej książce zatytułowanej „Kody podświadomości” podróżniczka tłumaczy, że jeśli ktoś podświadomie wierzy na przykład w to, że nie ma prawa do szczęścia i jest gorszy od innych, to jego życiowa droga będzie właśnie wiernym odbiciem tych przekonań.

Konsument

Coraz więcej Europejczyków ogranicza spożycie mięsa na rzecz produktów roślinnych. Większe wsparcie ze strony rządów i legislacji mogłoby zwiększyć ich popularność

Ponad połowa Europejczyków jedzących mięso aktywnie ogranicza jego roczne spożycie. Niemal 30 proc. co najmniej raz w tygodniu spożywa przynajmniej jedną roślinną alternatywę mięsa lub nabiału – wynika z badania ProVeg. Zmiana nawyków konsumenckich napędza branżę produktów roślinnych, ale wspomogłyby ją także zmiany systemowe, m.in. szersze dofinansowanie produkcji roślinnej kosztem mięsnej czy obniżenie podatku na żywność o niskim śladzie środowiskowym.