Nowy kanał Arte.Tv Dokumenty na YouTubie
Face it
Bagatela 10
02-003 Warszawa
j.owsianko|agencjafaceit.pl| |j.owsianko|agencjafaceit.pl
+48 503 543 876
www.agencjafaceit.pl
Bezpłatna, europejska platforma streamingowa ARTE.tv uruchomiła w serwisie YouTube nowy kanał ARTE.tv Dokumenty w języku polskim. Dzięki temu widzowie mają teraz dostęp do najbardziej aktualnych reportaży i filmów dokumentalnych, kręconych przez europejskich filmowców i mogą na bieżąco śledzić, co się dzieje w świecie.
Do sieci kanałów ARTE w serwisie YouTube dołączył ARTE.tv Dokumenty - polskojęzyczny kanał z filmami dokumentalnymi i reportażami na różnorodne tematy: geopolityki, gospodarki, społeczeństwa, kultury, nauki i ekologii. Codziennie są dodawane nowe programy i pokazywane nowe historie, które poruszają i interesują widzów.
- Celem kanału ARTE.tv Dokumenty jest informowanie i poszerzanie horyzontów, by odbiorcy mogli zmienić perspektywę i zrozumieć, jak żyją, myślą i czują ich bliscy sąsiedzi lub ludzie w odległych zakątkach świata, wychowani w innych przekonaniach, tradycji i warunkach społecznych. W ARTE.tv Dokumenty w większości będą dostępne krótkometrażowe filmy na najbardziej aktualne tematy. Dzięki temu chcemy dotrzeć do młodszego widza, który często w ciągu dnia ogląda filmy na platformach streamingowych i chce wiedzieć na bieżąco, co się dzieje w świecie. Serdecznie polecam do obejrzenia reportaże z wojny w Ukrainie, dokument o polskiej rewolucji wegańskiej czy nominowany do Oscara w 2017 roku film „Watani. My Homeland” Marcela Mettelsiefena - mówi Berenika Wyrzykowska-Novi, redaktorka naczelna polskiej wersji ARTE.tv.
YouTube jest najczęściej odwiedzaną platformą wideo w Polsce, dlatego stacja ARTE chce zaoferować polskiej społeczności internautów najlepsze europejskie filmy dokumentalne i reportaże, które będą mogli oglądać w warunkach, które sobie cenią - w telefonie, na tablecie, dostępne w każdej chwili, w całości, za darmo i z napisami po polsku.
Idea kanału ARTE.tv Dokumenty opiera się na sprawdzonej formule redakcyjnej stawiającej na analizowanie złożonych problemów świata dzięki codziennej ofercie nowych materiałów wideo poświęconych polityce, kulturze i społeczeństwu. ARTE.tv Dokumenty w języku polskim to już piąty taki kanał w serwisie YouTube po ARTE.tv Documentary w języku angielskim i ARTE.tv Documentales w języku hiszpańskim.
Wszystkie filmy dokumentalne i fabularne ARTE.tv można oglądać bezpłatnie na platformie VOD https://www.arte.tv/pl.

OPOWIEŚĆ WIGILIJNA I KRÓLOWA ŚNIEGU NA ŚWIĘTA W ARTE.TV
Z miłości do gier – Platige Image o kulisach powstawania „Secret Level”

Serial 'Udar' z Jackiem Poniedziałkiem dostępny w streamingu już 17 grudnia
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Moda

Klaudia Zioberczyk: Doszłam już do takiego momentu, że jak wchodzę do sklepu, to mówię: wcale tego nie potrzebuję. Teraz stawiam na jakość, a nie na ilość
Modelka zdaje sobie sprawę z tego, że trzeba być bardzo ostrożnym, by nie dać się nabrać na różne sztuczki marketingowe, nie ulegać czarowi wyprzedaży i promocji, a zamiast tego kompletować swoją garderobę z ponadczasowych zestawów, które będzie można wykorzystać na różne okazje. Klaudia Zioberczyk uważa, że greenwashing, czyli wywoływanie u konsumentów poszukujących towarów eko mylnego wrażenia, że oferowany produkt taki właśnie jest, to nieuczciwa praktyka. Temu zjawisku postanowiła więc dokładnie się przyjrzeć w swojej pracy magisterskiej.
Konsument
Możliwość zakupu online może zachęcić kolejne grupy Polaków do ubezpieczeń zdrowotnych. Dziś korzysta z nich już prawie 5,5 mln osób

Polska jest jednym z liderów Europy w obszarze cyfryzacji sektora usług medycznych. Świadczą o tym m.in. popularność elektronicznych narzędzi zapewniających dostęp do danych zdrowotnych, e-recept czy wirtualna diagnostyka. Polacy są też otwarci na innowacje w zakresie ubezpieczeń zdrowotnych, z których korzysta już blisko 5,5 mln osób. Za pomocą nowej cyfrowej platformy Medicover chce zachęcić klientów do samodzielnej konfiguracji i zakupu polis online.
Żywienie
Wiktor Dyduła: Praca w charakterze kelnera jest bardzo ciężka fizycznie i psychicznie. Dlatego trzeba dawać napiwki, bo nawet 5 zł może zrobić komuś dzień

Zanim usłyszała o nim cała Polska, Wiktor Dyduła zarabiał między innymi jako animator zabaw dla dzieci, kelner i uliczny grajek. Każde zajęcie miało swoje plusy i minusy, ale jego najbardziej cieszyło to, że dzięki nim może poznawać ciekawych ludzi. Wokalista podkreśla, że ma duży szacunek do pieniądza i prawie zawsze daje też napiwki, bo wie, że to najlepsza forma docenienia pracy tych, którzy nas obsługują w kawiarni czy restauracji.