Foto Walentynki z wróżbą w Atrium Kasztanowa
Celebrujcie święto zakochanych w obiektywie! Odwiedźcie Atrium Kasztanowa 14 lutego i zróbcie sobie walentynkowe fotki ze swoją drugą połówką! Przez cały dzień będziecie mogli wyrazić uczucia wprost z głębi serca pozując wspólnie do zdjęć na romantycznej ściance. Każda fotografująca się osoba otrzyma ciasteczko z wróżbą!
Walentynki to święto miłości lub kolejna okazja do tego, by po prostu spędzić miło czas. W tym dniu zwykle obdarowujemy się kwiatami, słodyczami lub spędzamy wspólnie chwile poza domem. Niezależnie od podejścia zachęcamy was w tym dniu do odwiedzenia Atrium Kasztanowa, gdzie czekają na was Walentynki w obiektywie!
Zróbcie wspólne selfie na wyjątkowej walentynkowej ściance w naszym centrum i odbierzcie ciastko z wróżbą! Z okazji Walentynek w środę do waszej dyspozycji będzie ścianka foto, na której będziecie mogli zapozować do zdjęć wykonywanych instaxem (aparatem drukującym natychmiastowo). Każdy uczestnik zabawy otrzyma ciasteczko z miłosną wróżbą. Z walentynkowej ścianki skorzystać będzie można w godzinach od 12.00 do 19.00. Traficie do niej bez trudu, gdyż ulokowana będzie w pobliżu sklepu 50 Style.
– Walentynki obchodzi się w różnych częściach świata na różne sposoby. Niezależnie od tradycji i kultury, ważne są szczere intencje i dobra atmosfera. Wszystkich, którzy wciąż szukają pomysłu na ciekawe spędzenie tego dnia, zachęcamy do świętowania go w Atrium Kasztanowa – mówi Marta Borsukiewicz, dyrektor Atrium Kasztanowa.
Foto Walentynki odbędą się w Atrium Kasztanowa 14 lutego br. (w środę) w godzinach 12.00 – 19.00.
Więcej informacji na stronie: www.atrium-kasztanowa.pl i na profilu www.facebook.com/AtriumKasztanowa.

DPD Polska zainstalowała ponad 10 tys. automatów paczkowych w sieci DPD Pickup. Sieć obejmuje już ponad 32 tys. punktów i automatów paczkowych

Akcje promocyjne oraz nagrody, które zdobywają klienta i napędzają sprzedaż. Jak zdobyć serca konsumentów? Najnowszy raport!

Od polowania na promocje, po zakupy w łazience: zaskakujące zwyczaje zakupowe Polaków w badaniu Dni Wiosennych Okazji Amazon.pl
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Transport

W Amazon pracuje ponad 750 tys. robotów. Najnowszy jest wyposażony w „zmysł” dotyku
Pierwsze roboty wyposażone w „zmysł” dotyku wykorzystywane są przez Amazon do obsługi produktów w centrach realizacji zamówień w USA i Niemczech. Roboty potrafią precyzyjnie przeszukiwać nawet ciasne przestrzenie półek w poszukiwaniu konkretnych produktów i z wyczuciem przenosić je na taśmę. Dzięki nim pracownicy nie muszą się schylać ani wspinać po drabinie w poszukiwaniu towaru. Automatyzacja wspiera też pracę kurierów. Paczki, które mają być dostarczone pod wskazany adres, podświetlane są w furgonetce na zielono, co ułatwia znalezienie właściwej przesyłki i skraca czas dostawy.
Medycyna
Diagnostyka zaburzeń snu może być łatwiejsza. Inteligentna piżama monitoruje bruksizm i bezdech senny

Naukowcy z Uniwersytetu Cambridge opracowali inteligentną piżamę, której zadaniem jest monitorowanie w warunkach domowych wzorców oddechu podczas snu i wykrywanie jego zaburzeń takich jak bezdech senny, chrapanie czy bruksizm. Jest to możliwe dzięki znajdującym się w materiale zaawansowanym grafenowym czujnikom tensometrycznym. Urządzenie może stać się alternatywą dla często niekomfortowej dla pacjentów diagnostyki w warunkach szpitalnych lub z wykorzystaniem nieporęcznego sprzętu.
Gwiazdy
Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz

Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.