Harce w leśnych zaroślach! Premierowe odcinki „Mush-Mush i Grzybaszki"
30 sierpnia br. Boomerang zaprasza na premierę nowych odcinków kreskówki „Mush-Mush i Grzybaszki”! Grzybobony zamiast zabobonów, pościg przez krzewy i szachy z mchu – wszystko to jest możliwe w świecie Grzybaszków. Emisja serialu o ekscytujących przygodach mieszkańców Grzybton już 30 sierpnia o 17:00.
Mogło by się wydawać, że leśne runo nie skrywa żadnych tajemnic. Nic bardziej mylnego! To tam znajduje się kolorowe miasteczko Grzybton. Mieszkają w nim Grzybaszki. Mały Mush-Mush jest niezłym zawadiaką i wciąż szuka okazji do psot. Pomaga mu supermądry Chep i roztropna Lilit. Towarzyszy im też cała plejada nietuzinkowych postaci.
W nowych odcinkach utalentowani bohaterowie sprawdzą, czy zabobonne historie, zwane Grzybobonami, są prawdziwe. Zagrają w szachy z mchu, a Mush-Mush będzie chciał zorganizować wyścig.
Podwójna dawka przygód czeka na widzów w odcinkach specjalnych. Tam Chep, Lilit i Mush-Mush wyruszą na ratunek wysychającemu lasowi i przeżyją wiele innych perypetii.
Premiera nowych odcinków „Mush-Mush i Grzybaszki” już w poniedziałek 30 sierpnia o 17:00 w Boomerang.
Emisja codziennie o 17:00 w Boomerang.
O Boomerang
Boomerang, będący częścią WarnerMedia, to kanał telewizji kablowej i satelitarnej, który przez 24 godziny na dobę dostarcza swoim odbiorcom najlepsze klasyczne i współczesne animacje. Boomerang skierowany jest do chłopców i dziewczynek w wieku 4-7 lat i oferuje ekscytującą mieszankę lekkich i zabawnych kreskówek dla całej rodziny: „Scooby-Doo i… zgadnij kto?”, „Tom i Jerry”, „Jaś Fasola”, „Nowe Zwariowane Melodie”, „Taffy” i wiele innych. Boomerang jest dostępny w 140 milionach domów w 165 krajach Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki, Ameryki Łacińskiej i Azji.
Biuro prasowe, Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa
Barbara Izowska Senior PR & Marketing Manager CEE Benelux and GAS
| Katarzyna Tumielewicz Marketing & PR Manager katarzyna.tumielewicz@warnermedia.com tel. +48 22 43 86 104 | Joanna Więckowska PR Manager | dotrelations joanna.wieckowska@dotrelations.pl +48 690 995 770 |

Innowacyjna przestrzeń edukacyjna – STEM Kindloteka – debiutuje w gliwickim Biblioforum

Powrót na Lwią Skałę z zestawami LEGO Simba

Avionaut wspiera SOS Wioski Dziecięce
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Dziecko

Marcelina Zawadzka: Uwielbiam zakupy online. Kiedy mały wieczorem zasypia, to ja mam wtedy czas na przeglądanie ofert w sieci
Odkąd modelka została mamą, zmieniła nawyki zakupowe, ponieważ nie ma czasu ani siły, żeby chodzić po galeriach w poszukiwaniu wszystkiego, co jest jej aktualnie potrzebne. A najwięcej rzeczy kupuje teraz właśnie dla swojego syna, który rośnie w oczach i często trzeba mu chociażby wymieniać garderobę. Marcelina Zawadzka zaznacza, że w sieci zazwyczaj robi zakupy wieczorem, kiedy jej syn już zasypia.
Edukacja
W ubiegłym roku spadła liczba samobójstw. Dalsza reforma psychiatrii powinna pomóc utrzymać tę tendencję

W 2024 roku po raz pierwszy od kilku lat liczba samobójstw w Polsce spadła, jednak skala problemu wciąż jest poważna. Polska jest w trakcie reformy psychiatrii, w ramach której największy nacisk w kształtowaniu opieki ma być położony na wsparcie środowiskowe. Eksperci zwracają jednak uwagę również na potrzebę utrzymania działań oddolnych i podniesienia społecznej wiedzy na temat prewencji suicydalnej. Bardzo istotne w tym kontekście jest odpowiednie kształtowanie dyskursu medialnego, a także edukowanie na temat tego, jakie zasady są kluczowe w pierwszej pomocy emocjonalnej.
Psychologia
Otyłość nie wynika z braku samodyscypliny czy lenistwa. Ta poważna choroba niesie ze sobą 200 różnych powikłań

– Walka z otyłością wymaga nie tylko wprowadzenia zmian w stylu życia i sposobie odżywiania, ale przede wszystkim zrozumienia, że jest to choroba zarówno o podłożu fizycznym, jak i psychicznym – podkreśla psycholog Adrianna Sobol. Niestety często to schorzenie jest postrzegane jako wynik braku dyscypliny, nieprawidłowej diety lub lenistwa, co jest błędnym i krzywdzącym stereotypem. W rzeczywistości otyłość jest bowiem poważną chorobą, która niesie ze sobą wiele powikłań zdrowotnych i wymaga kompleksowego podejścia. Kluczowymi elementami, które mogą się przyczynić do skuteczniejszego leczenia i poprawy jakości funkcjonowania pacjentów, jest wsparcie emocjonalne oraz zwiększenie dostępności do specjalistów.