Komunikaty PR

Karnawał w gronie domowników. Propozycje od Łapsów na inspirujące wieczory

2020-12-22  |  07:55
Biuro prasowe

Zalecenie „zostań w domu” sprawia, że nadchodzący karnawał będzie inny niż wszystkie. Czas w domu w gronie najbliższych można jednak spędzać na wiele fantastycznych sposobów. Podczas tych radosnych momentów, warto mieć przy sobie ulubione przekąski. Pyszne smakołyki od Łapsów można łatwo dostosować do konkretnych aktywności. Nie trzeba się jednak ograniczać, przekąski można miksować dowolnie, według osobistych upodobań. Popcorn, orzeszki i prażynki świetnie sprawdzą się zarówno podczas emocjonującej gry w planszówki, jak i wieczornego seansu filmowego.

Zawsze warto mieć „pod ręką” pyszną przekąskę, którą w dodatku można łatwo podzielić się z domownikami. Poczęstunek czymś smacznym i pozytywnym to doskonały sposób na rozpoczęcie inspirujących aktywności. Poniżej prezentujemy trzy sposoby na atrakcyjne spędzenie czasu z najbliższymi, oczywiście przy „akompaniamencie” Łapsów.

1. Gra w planszówki

Planszówki to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu w małym gronie. Stymulują mózg do logicznego i jednocześnie kreatywnego myślenia. Ponadto, jeśli zdecydujemy się na gry zręcznościowe, dodatkowo pracujemy nad motoryką – nie tylko u dzieci, ale również dorosłych. Doskonałą przegryzką do tego typu rozrywki będą Łapsy orzeszki solone, dostępne w dwóch wariantach: 150 g oraz 100 g. Orzechy pozytywnie wpływają na funkcjonowanie całego organizmu i są rekomendowane do codziennego spożywania (oczywiście, w odpowiednich ilościach!).

2. Przytulne kino domowe

Długi zimowy wieczór spędzony pod kocem, z migoczącymi lampkami w tle, emocjonującym filmem akcji, wzruszającą komedią romantyczną czy wciągającym serialem. Do tego duża miska wybornego popcornu. Czyż to nie brzmi wspaniale? Tym bardziej, że ulubiony popcorn – solony lub maślany – można przygotować w kilka minut. Łapsy popcorn do mikrofali to zdecydowanie obowiązkowy element zimowych zapasów.

3. Domowe karaoke

Śpiewanie to świetna forma spędzania wolnego czasu, ale również uwalniania emocji. Karaoke to aktywności, która cieszy się dużym powodzeniem. Dlaczego nie zorganizować go w domu? By dodać pikanterii temu wydarzeniu, wystarczy w przerwie pomiędzy utworami kosztować prażynek Łapsy o smaku ognistych papryczek habanero.  Prażynki są dostępne również w wersji ser-cebula, papryka, zielona cebula, bekon oraz solone.

Przekąski od marki Łapsy, zapakowane w wygodne opakowania, są doskonałym towarzyszem domowego relaksu i świetnej zabawy. Można je nabyć w sklepach stacjonarnych oraz internetowych.

Ceny:

  • Łapsy orzeszki solone 150g, cena: 5,50 zł
  • Łapsy orzeszki solone 100g, cena: 4,00 zł
  • Łapsy popcorn do mikrofali solony 90g, cena: 2,00 zł
  • Łapsy popcorn do mikrofali maślany 90g, cena: 2,00 zł
  • Łapsy prażynki habanero 130g, cena: 3,50 zł

www.lapsy.pl

 https://www.facebook.com/lapsyPL/

IG / www.instagram.pl/lapsypl

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Styl życia Polski fotograf u ministra w Ghanie! Biuro prasowe
2024-06-28 | 10:00

Polski fotograf u ministra w Ghanie!

Polski fotograf u ministra w Ghanie!   Wojciech Zaremba dokumentuje życie w Ghanie. Jego zdjęcia były wielokrotnie prezentowane na wystawach w Polsce. Pasją naszego rodaka
Styl życia Trendy wśród pokolenia Silver – 57% seniorów chce korzystać z mikromobilności
2024-06-27 | 19:10

Trendy wśród pokolenia Silver – 57% seniorów chce korzystać z mikromobilności

Starzenie się społeczeństw jest zjawiskiem globalnym, jednak dzisiejsze pokolenie Silver, znacząco różni się od niegdysiejszych seniorów. Osoby starsze coraz częściej są
Styl życia Festiwal Folkowe Inspiracje w Manufakturze
2024-06-27 | 11:00

Festiwal Folkowe Inspiracje w Manufakturze

Międzynarodowy Festiwal Twórczości” Młodych „Folkowe Inspiracje” to wydarzenie, które na stałe wpisało się nie tylko w kulturalny kalendarz Łodzi, ale także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Psychologia

Martyna Wojciechowska: Pokolenie Z jest bardzo samotne i nie radzi sobie z codziennymi problemami. Jako mama nauczyłam się bardziej słuchać i więcej pytać, niż mówić

Dziennikarka podkreśla, że martwi się o pokolenie Z, bo z jej obserwacji i rozmów z młodymi ludźmi wynika, że czują się oni bardzo samotni i wręcz przerastają ich codzienne problemy. Sami nie potrafią sobie z nimi poradzić, a niestety często też nie mogą liczyć na wysłuchanie, wsparcie i pomoc ze strony dorosłych. Martyna Wojciechowska nie ukrywa, że ona również popełniła wiele błędów wychowawczych, bo wydawało jej się, że sama najlepiej wie, czego potrzebuje jej córka, bez pytania dziewczynki o zdanie. W porę jednak dostrzegła swój błąd i teraz już wie, że dzieci najbardziej oczekują od rodziców poświęcenia im uwagi i czasu, a także zrozumienia ich emocji.

Edukacja

Co 6,5 minuty ktoś w Polsce doznaje udaru mózgu. Edukacja dzieci może zapobiec katastrofalnym skutkom i uratować życie dorosłym

Udar mózgu to druga najczęstsza przyczyna śmierci i trzecia najczęstsza przyczyna niepełnosprawności. Niewystarczająca wiedza i brak umiejętności rozpoznawania objawów udaru mózgu sprawiają, że większość pacjentów zgłasza się do szpitali zbyt późno. W odpowiedzi na ten problem powstał program FAST Heroes skierowany do przedszkolaków i uczniów klas 1–3. – Chcemy wykorzystać entuzjazm dzieci, aby to one stały się nauczycielami dla swoich dziadków – mówi Jan van der Merwe, międzynarodowy koordynator programu FAST Heroes, lider Inicjatywy Angels.

Teatr

Mateusz Banasiuk: Żałuję, że dzisiaj tak rzadko pisze się sztuki wierszem. Dla aktora to prawdziwy sprawdzian umiejętności

Aktor gra jedną z głównych ról w spektaklu „Wypiór” w Teatrze IMKA. Zaznacza, że wielkim atutem spektaklu jest tekst napisany klasycznym trzynastozgłoskowcem z zachowaną średniówką po siódmej sylabie, ale traktujący o bieżących problemach młodych ludzi i w niebanalny sposób komentujący otaczającą rzeczywistość. Mateusz Banasiuk zapewnia, że on sam bardzo lubi grać w sztukach napisanych wierszem i żałuje, że twórcy teatralni odchodzą już od tej formy. Przyznaje też, że w tym przypadku nie ma mowy o improwizacji. Trzeba się wykazać niezwykłą dokładnością, by nie zgubić żadnego słowa, bo wtedy zostanie zaburzony cały rytm.