Najbardziej pożądane skórzane worki od polskiej marki
Tej jesieni na ulicach będą królować worki. To nie tylko stylowy, ale też bardzo praktyczny model torebki, do którego przekonuje się coraz więcej kobiet. Te unikalne, wykonane ze skóry w swojej kolekcji posiada polska marka Kulik. W jaki sposób łódzkie projektantki podeszły do trendu?
Trzy sposoby na worek
Pojemna, ale i oryginalna torba to podstawa, gdy do pracy trzeba wziąć drugie śniadanie czy kosmetyczkę, a przy tym prezentować nienaganny styl. Panie, które nie wyobrażają sobie wyjścia z domu bez zabrania kilku większych przedmiotów, zdecydowanie powinny zwrócić uwagę natorebki typuworki. Łódzka marka Kulik proponuje modele, które można nosić na trzy sposoby: jak plecak, na ramieniu lub w dłoni. Są wzbogacone o dwie kieszenie z przodu i z tyłu, które pomieszczą wiele skarbów. Dodatkowo, ich estetyczne wykonanie i ciekawe wzory wpływają na pożądanie wśród najbardziej modowych trendsetterek!
Kamel, a może czerń?
Worki Kulik są wykonane z najwyższej jakości, garbowanej roślinnie włoskiej skóry. Z myślą o miłośniczkach klasyki, projektantki stworzyły modele w pięknym kamelowym odcieniuoraz w kolorze czarnym. Dbałość o każdy detal i autorskie podejście do fasonu, który w modzie istnieje przecież od wielu lat, to cechy, które wyróżniają kolekcje łódzkiej marki. Minimalistyczny worek Kulik został wzbogacony o kontrastujące paski boczne, co dodaje mu charakteru i wyróżnia go spośród innych projektówdostępnych na rynku.
W stylu glam
W kwestii dodatków zamiast na klasykę stawianie na oryginalność jest jak najbardziej trafnym wyborem. Fankom przyciągających wzrok akcesoriów, z całą pewnościądo gustu przypadnie połyskujący worekw odcieniu silver. To absolutny must have dla wszystkich kobiet ceniących styl glam chic, które lubią bawić się modą, a przy tymprzywiązują wagę do najwyższej jakości wykonania. Ten model urozmaici każdą, nawet najprostszą stylizację.
Najmodniejsza faktura
Tłoczenie we wzór pytona to jeden z najgorętszych trendów ostatnich lat. Szczególnie efektownie prezentuje się on w odcieniu jet black i czekoladowego brązu. Co ciekawe, to właśnie po ten model najchętniej sięgają klientki marki. Doskonale sprawdzi się on zarówno w pracy, jak i podczas weekendowego spotkania ze znajomymi. Maksymalna funkcjonalność w połączeniu z minimalistyczną formą sprawia, że jeśli choć raz sięgnie się po worek Kulik, ciężko będzie go zamienić na cokolwiek innego!

Moda w natarciu… ma szansę zmienić nasz świat na lepsze – ciekawe spojrzenie na trendy na konferencji w Osace

TATUUM i Miś Uszatek zaprezentowali łódzką modę na EXPO 2025 w Osace

Okulary i soczewki w sylwestrowej stylizacji
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz
Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Problemy społeczne
Muzea pomagają walczyć ze stereotypami i uprzedzeniami. To ważne dla zmieniającego się rynku pracy

Według NEMO, Sieci Europejskich Organizacji Muzealnych, społeczna rola muzeów wykracza daleko poza ich tradycyjne funkcje. W coraz bardziej spolaryzowanym świecie muzea mogą odgrywać kluczową rolę w promowaniu dialogu i spójności społecznej, zachęcać do dyskusji, mogą też pełnić rolę ośrodków integracji społecznej. Dzięki przybliżaniu obcych kultur mogą też zmienić spojrzenie na rynek pracy.