NAPRAWA USTEREK DACHU I ORYNNOWANIA
Best Brands PR
Słomińskiego
00-195 Warszawa
bestbrandspr|bestbrandspr.pl| |bestbrandspr|bestbrandspr.pl
0-22 251 66 86
www.bestbrandspr.pl
Gwałtowne burze, które w ostatnich dniach przetaczają się przez Polskę, stanowią duże wyzwanie dla konstrukcji dachowej i systemu rynnowego. Z pomocą produktów dekarskich marki Soudal możemy szybko wyeliminować miejsca przecieków.
Sezon burzowy w Polsce jeszcze nie dobiegł końca. Porywisty wiatr, intensywne opady deszczu, a nierzadko również gradu wystawiają dach i rynny na niełatwą próbę szczelności. Niektórych szkód, jakie pozostawiają po sobie gwałtowne burze, możemy uniknąć. Dlatego warto jak najszybciej dokonać przeglądu dachu i systemu rynnowego w celu zlokalizowania wszelkich nieprawidłowości. Naprawa poważnych awarii jest zadaniem dla profesjonalistów. Drobne usterki możemy jednak usunąć samodzielnie, nie pozwalając, aby burza zaskoczyła nas w ostatniej chwili.
Przy usuwaniu takich problemów, jak zniszczone dachówki, uszkodzony kołnierz okna dachowego czy też obróbka komina, doskonale sprawdzi się specjalistyczny uszczelniacz dekarski marki Soudal, i to nawet podczas ulewnego deszczu. Preparat ten jest jednoskładnikowym uszczelniaczem na bazie emulsji akrylowych, który ma bardzo dobrą przyczepność do niemal wszystkich powierzchni wykorzystywanych w budownictwie. Może być stosowany na wilgotnych podłożach, jak również pod wodą. Specjalistyczny uszczelniacz dekarski nie powoduje korozji i nie przebarwia brzegów materiałów porowatych. Ponieważ nie spływa z powierzchni pionowych, to prace z jego wykorzystaniem przebiegają szybko i sprawnie. Dostępny jest w kolorach czerwonym i brązowym oraz w wersji bezbarwnej. Ponadto w razie potrzeby daje się malować, dzięki czemu bez problemu uzyskamy satysfakcjonujący efekt estetyczny wykonanych prac.
Specjalistyczny uszczelniacz dekarski powszechnie stosowany jest również do natychmiastowej naprawy orynnowania. W przypadku przeciekającej rynny mistrzowsko zda egzamin także Colozinc – trwale elastyczny i wyjątkowo wytrzymały klej-uszczelniacz marki Soudal. Oba preparaty są wysoce odporne na działanie skrajnych warunków atmosferycznych, promieniowania UV oraz wielu chemikaliów. Colozinc charakteryzuje się idealną przyczepnością do blach ocynkowanych, lakierowanych i laminowanych, dachówki ceramicznej, betonu, drewna i tworzyw sztucznych. Co istotne, nie reaguje ze styropianem.
Drobne usterki dachu lub orynnowania mogą spowodować duże szkody. Dzięki zastosowaniu materiałów dekarskich Soudal dla branży DIY, skutecznie i trwale uszczelnimy miejsca przecieków i przygotujemy nasz dom na gwałtowne ulewy i burze.

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Transport

W Amazon pracuje ponad 750 tys. robotów. Najnowszy jest wyposażony w „zmysł” dotyku
Pierwsze roboty wyposażone w „zmysł” dotyku wykorzystywane są przez Amazon do obsługi produktów w centrach realizacji zamówień w USA i Niemczech. Roboty potrafią precyzyjnie przeszukiwać nawet ciasne przestrzenie półek w poszukiwaniu konkretnych produktów i z wyczuciem przenosić je na taśmę. Dzięki nim pracownicy nie muszą się schylać ani wspinać po drabinie w poszukiwaniu towaru. Automatyzacja wspiera też pracę kurierów. Paczki, które mają być dostarczone pod wskazany adres, podświetlane są w furgonetce na zielono, co ułatwia znalezienie właściwej przesyłki i skraca czas dostawy.
Medycyna
Diagnostyka zaburzeń snu może być łatwiejsza. Inteligentna piżama monitoruje bruksizm i bezdech senny

Naukowcy z Uniwersytetu Cambridge opracowali inteligentną piżamę, której zadaniem jest monitorowanie w warunkach domowych wzorców oddechu podczas snu i wykrywanie jego zaburzeń takich jak bezdech senny, chrapanie czy bruksizm. Jest to możliwe dzięki znajdującym się w materiale zaawansowanym grafenowym czujnikom tensometrycznym. Urządzenie może stać się alternatywą dla często niekomfortowej dla pacjentów diagnostyki w warunkach szpitalnych lub z wykorzystaniem nieporęcznego sprzętu.
Gwiazdy
Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz

Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.