Nowe musy owocowe BoboVita z bohaterami bajki Masza i Niedźwiedź
W drugim półroczu życia niemowlęcia mleko z piersi mamy lub mleko modyfikowane nie stanowi już zazwyczaj jedynego pokarmu zaspokajającego jego potrzeby żywieniowe. Opanowanie umiejętności siedzenia i kierowania rączki do buzi pozwala dziecku na próbowanie posiłków o nowej konsystencji oraz zdobywanie kolejnych doświadczeń. To czas na naukę samodzielności! Dzięki nowym musom owocowym w tubkach BoboVita z bohaterami kultowej bajki Masza i Niedźwiedź mali smakosze mogą ją doskonalić, świetnie się przy tym bawiąc. Poznaj 4 pyszne nowości w poręcznych opakowaniach, które idealnie uzupełnią jadłospis malucha.
Sposób mam na mniam z Maszą i Niedźwiedziem to:
- 4 smakowite owocowe kompozycje dopasowane do potrzeb najmłodszych już po 6. miesiącu życia,
- produkty, które nie zawierają dodatku cukru*, a zgodnie z przepisami prawa także konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku,
- różnorodne owoce, w tym morele, truskawki, jabłka czy gruszki, które spełniają wyjątkowo restrykcyjne normy jakości oraz pochodzą wyłącznie ze starannie wybranych i kontrolowanych pól i sadów,
- wygodne i dopasowane do małej rączki kolorowe opakowania wypełnione aż 100 gramami smakowitego musu – idealne dla dziecka, które doskonali umiejętność samodzielnego jedzenia,
- bezpieczne propozycje, które sprawdzą się zarówno w domu, jak i podczas aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.
Nowości BoboVita z bohaterami bajki Masza i Niedźwiedź
- BoboVita Masza i Niedźwiedź jabłko z mango i pomarańczą po 6. miesiącu życia
- BoboVita Masza i Niedźwiedź jagody i jabłka z bananem po 6. miesiącu życia
- BoboVita Masza i Niedźwiedź morele z jabłkiem i gruszką po 6. miesiącu życia
- BoboVita Masza i Niedźwiedź truskawki i wiśnie z bananem po 6. miesiącu życia
Opakowanie 100 g, cena rekomendowana: ok. 3,99 zł
Więcej informacji o nowościach BoboVita można znaleźć na www.bobovita.pl.
* Zawierają naturalnie występujące cukry.
Ważne informacje: Zaleca się kontynuację karmienia piersią podczas wprowadzania pokarmów uzupełniających. Karmienie piersią powinno trwać tak długo, jak jest to pożądane przez matkę i dziecko. Karmienie piersią jest najlepsze dla dziecka.

Powrót na Lwią Skałę z zestawami LEGO Simba

Avionaut wspiera SOS Wioski Dziecięce

Edukacja sensoryczna to więcej niż zabawa
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz
Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Problemy społeczne
Muzea pomagają walczyć ze stereotypami i uprzedzeniami. To ważne dla zmieniającego się rynku pracy

Według NEMO, Sieci Europejskich Organizacji Muzealnych, społeczna rola muzeów wykracza daleko poza ich tradycyjne funkcje. W coraz bardziej spolaryzowanym świecie muzea mogą odgrywać kluczową rolę w promowaniu dialogu i spójności społecznej, zachęcać do dyskusji, mogą też pełnić rolę ośrodków integracji społecznej. Dzięki przybliżaniu obcych kultur mogą też zmienić spojrzenie na rynek pracy.