Paleniska ogrodowe. Przyjemne ciepło ognia w praktycznej i modnej oprawie
Home Sweet Home PR
Łowicka 51 lok. 207
02-353 Warszawa
ola|hshpr.pl| |ola|hshpr.pl
880 320 909
hshpr.pl
Wszystkie kłopoty z głowy
Paleniska za jednym zamachem rozwiązują kilka problemów, z którymi mierzy się każdy, kto zimą zamarzy o ognisku. Umożliwiają rozpalenie ognia nawet przy grubej warstwie śniegu. Choć biały puch będzie się topił, nie zaleje drew. Ponadto pozwalają cieszyć się urokiem igrających płomieni w zupełnie dowolnym miejscu. Odpowiednio zaprojektowana podstawa całkowicie wyklucza ryzyko uszkodzenia murawy, nasadzeń albo nawierzchni ogrodowej. Co ogromnie ważne, paleniska usuwają też niebezpieczeństwo rozprzestrzenienia się ognia. Dzięki nim można cieszyć się blaskiem płomieni również w małych miejskich ogrodach oraz na terenach otwartych, oczywiście w granicach prawa.
Moc zimowych rozrywek
Ogień ma prawdziwie magnetyczny urok. Już sama jego wizja potrafi na długo przykuwać spojrzenia
i nigdy się nie nudzi. Za dnia na tle śniegu rysuje się wszystkimi odcieniami czerwieni, wieczorem czy przy pochmurnym niebie dodatkowo rozświetla mrok. Zimą jednak wyjątkowo doceniamy także ciepło, które daje żywy ogień – pozwala nie zmarznąć mimo wielu godzin spędzonych na powietrzu. To ważne zwłaszcza teraz, gdy zgodnie z rekomendacjami ekspertów spotkania z przyjaciółmi staramy się przenosić w plener. Skrzyknąć znajomych nie jest zresztą trudno – zaproszenie „na ognisko” we wszystkich grupach wiekowych działa równie skuteczne, od dzieci po seniorów. Kiełbaski do pieczenia i gorąca herbata lub kawa w termosie wystarczą za całe przyjęcie. A przecież spotkanie wokół paleniska może towarzyszyć także innym zimowym aktywnościom.
Ogień w nowym kształcie
Oferta palenisk marki Kratki przynosi wiele nowoczesnych modeli. Największą popularnością cieszą się jednak dwa – okrągły Fire Sunny i sześciokątny Fire Gamma. Łączy je nie tylko minimalistyczna linia
i geometryczny wykrój, lecz również najwyższa jakość materiału oraz sposób produkcji zgodny ze światowymi standardami. W portfolio firmy znajdziemy też wolno stojące ogrzewacze gazowe, takie jak model Patio, od niedawna dostępny w nowym wykończeniu ze spieku kwarcowego Filo Ghisa. To elegancka i funkcjonalna propozycja dla osób, które cenią przyjemność rozniecania ognia i dokładania drewna, ale... wolą kontaktu z żywiołem poddanym władzy pilota.

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz
Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Problemy społeczne
Muzea pomagają walczyć ze stereotypami i uprzedzeniami. To ważne dla zmieniającego się rynku pracy

Według NEMO, Sieci Europejskich Organizacji Muzealnych, społeczna rola muzeów wykracza daleko poza ich tradycyjne funkcje. W coraz bardziej spolaryzowanym świecie muzea mogą odgrywać kluczową rolę w promowaniu dialogu i spójności społecznej, zachęcać do dyskusji, mogą też pełnić rolę ośrodków integracji społecznej. Dzięki przybliżaniu obcych kultur mogą też zmienić spojrzenie na rynek pracy.