Komunikaty PR

Perfekcyjne buty ślubne

2020-07-29  |  18:00
Biuro prasowe

Podobnie jak w przypadku obuwia z codziennych kolekcji, w tych ślubnych trendy także często się zmieniają. Nie są to już zwyczajne eleganckie szpilki kolorystycznie dopasowane do sukni ślubnej. Buty pełnią funkcję wyrafinowanego dodatku, który jest przemyślany w każdym calu, podobnie jak pozostałe elementy stroju panny młodej. Kobiety uwielbiają nosić szpilki, więc w dniu ślubu muszą być one nie tylko efektowne, ale także komfortowe, by wytrwać w nich przez całą noc. Na co zatem zwracać uwagę przy ich doborze?

 

Przede wszystkim na materiał, z jakiego są wykonane. Sam wygląd to niestety za mało. W sztucznych butach, choćby wyglądały najpiękniej na świecie, żadna z nas nie wytrzyma długo, a stopy mogą być nie tylko opuchnięte ze zmęczenia, ale i boleśnie poobcierane. Pamiętajmy o tym, że odpowiednio dobrany model potrafi zdziałać cuda.

 

Klasyczne szpilki

Odpowiednio wyprofilowane, wykonane z wysokiej jakości skóry, będą gwarantowały wygodę przez cały czas, dzięki czemu poczujemy się w nich  swobodnie i kobieco. Co więcej, klasyczny model równoważy wygląd nóg i odciąga uwagę od ich mankamentów, pomaga też zniwelować dysproporcję sylwetki. Wybierając modele w jasnych, pastelowych kolorach, możemy wykorzystać je również w codziennych wiosenno-letnich stylizacjach. Taki model to zawsze pewniak podkreślający subtelność nóg.

 

Zdobienia przy kostce

Delikatna kokarda, subtelna ozdoba na pięcie lub nawet zwykły pasek sprawią, że stopy będą wydawały się delikatniejsze. To skuteczna metoda, by optycznie nadać wcięcie w kostce i wyszczuplić łydkę. Pamiętajmy o tym zwłaszcza wtedy, kiedy wybieramy buty, w których mamy spędzić wiele godzin, a chcemy, by nasze nogi prezentowały się pięknie i elegancko przez cały czas.

 

Grawer

Każda kobieta chce czuć się wyjątkowo podczas tego wyjątkowego i podniosłego dnia. Oczywiście pierwsze, na co wszystkie kobiety zwrócą uwagę, to suknia, lecz następne są… buty! Dlatego też warto postawić na subtelne zdobienie, które nada charakteru i przemyci indywidualizm do całej stylizacji, niezależnie od tego, czy będzie to np. data, sentencja czy może zabawne stwierdzenie. Taki dodatek to nie tylko jedyny w swoim rodzaju wyróżnik, ale i absolutny hit tego sezonu!  

 

Paski i rzemyki

Doskonale wiemy, że paski i rzemyki wizualnie wydłużą nogi. Do tradycyjnych sukien najlepiej wybierać buty z odkrytym przodem, tak by łączyły stopę z piszczelem, tym samym wizualnie ją wydłużając. Natomiast przy pozostałych kreacjach możemy pozwolić sobie na odejście od klasyki i wybrać takie modele, których finezyjne wycięcia tworzą efektowny wzór, pięknie prezentujący się na nodze.

 

Pamiętajmy, że sandały powinny być osadzone na cienkim, idealnie wyprofilowanym obcasie, tak by nie cierpiały ani nogi, ani kręgosłup. Natomiast liczne paseczki będą stabilizowały stopę, zaś regulacja zapobiegnie wysuwaniu się jej z buta – podkreśla Marcin Wójcik z firmy Bravo Moda.

 

Pamiętajmy zatem, by przy wyborze perfekcyjnych butów na ten wyjątkowy dzień nie kierować się jedynie ich wyglądem. Postawmy na modele wykonane z wysokiej jakości skóry, wyprofilowane i z idealnym środkiem ciężkości. Dopiero później decydujmy się na dobór koloru czy dodatków, które subtelnie podkreślą całość stylizacji. Lecz bez względu na to, czy postawimy na klasykę, czy kokardy i zdobienia, pamiętajmy o grawerach, które nadadzą charakteru nawet tym tradycyjnym stylizacjom.

 

 

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Moda Ponadczasowa klasyka i reinterpretacja trendów – wiosna/lato 2024 w modzie męsk Biuro prasowe
2024-06-28 | 01:00

Ponadczasowa klasyka i reinterpretacja trendów – wiosna/lato 2024 w modzie męsk

Jakie są trendy w modzie męskiej na obecny sezon wiosna/lato 2024? Magdalena Szawel: Sezon wiosna/lato 2024 to w modzie męskiej mieszanka ponadczasowej klasyki, reinterpretacji
Moda Kazar Care x woshwosh
2024-06-27 | 14:45

Kazar Care x woshwosh

W wyniku tej współpracy powstała nowa, innowacyjna usługa Kazar Care x woshwosh – abonament na  czyszczenie butów, która jest
Moda Marka Perwoll zorganizowała event Re:ThinkNew na temat zrównoważonej mody
2024-06-26 | 10:50

Marka Perwoll zorganizowała event Re:ThinkNew na temat zrównoważonej mody

Pokazy zrównoważonej mody, dyskusje o ekologicznym podejściu do ubrań, warsztaty recraftingu oraz panel o nowej formule Perwoll czekały na uczestników wydarzenia Re:Think New 12

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Psychologia

Martyna Wojciechowska: Pokolenie Z jest bardzo samotne i nie radzi sobie z codziennymi problemami. Jako mama nauczyłam się bardziej słuchać i więcej pytać, niż mówić

Dziennikarka podkreśla, że martwi się o pokolenie Z, bo z jej obserwacji i rozmów z młodymi ludźmi wynika, że czują się oni bardzo samotni i wręcz przerastają ich codzienne problemy. Sami nie potrafią sobie z nimi poradzić, a niestety często też nie mogą liczyć na wysłuchanie, wsparcie i pomoc ze strony dorosłych. Martyna Wojciechowska nie ukrywa, że ona również popełniła wiele błędów wychowawczych, bo wydawało jej się, że sama najlepiej wie, czego potrzebuje jej córka, bez pytania dziewczynki o zdanie. W porę jednak dostrzegła swój błąd i teraz już wie, że dzieci najbardziej oczekują od rodziców poświęcenia im uwagi i czasu, a także zrozumienia ich emocji.

Edukacja

Co 6,5 minuty ktoś w Polsce doznaje udaru mózgu. Edukacja dzieci może zapobiec katastrofalnym skutkom i uratować życie dorosłym

Udar mózgu to druga najczęstsza przyczyna śmierci i trzecia najczęstsza przyczyna niepełnosprawności. Niewystarczająca wiedza i brak umiejętności rozpoznawania objawów udaru mózgu sprawiają, że większość pacjentów zgłasza się do szpitali zbyt późno. W odpowiedzi na ten problem powstał program FAST Heroes skierowany do przedszkolaków i uczniów klas 1–3. – Chcemy wykorzystać entuzjazm dzieci, aby to one stały się nauczycielami dla swoich dziadków – mówi Jan van der Merwe, międzynarodowy koordynator programu FAST Heroes, lider Inicjatywy Angels.

Teatr

Mateusz Banasiuk: Żałuję, że dzisiaj tak rzadko pisze się sztuki wierszem. Dla aktora to prawdziwy sprawdzian umiejętności

Aktor gra jedną z głównych ról w spektaklu „Wypiór” w Teatrze IMKA. Zaznacza, że wielkim atutem spektaklu jest tekst napisany klasycznym trzynastozgłoskowcem z zachowaną średniówką po siódmej sylabie, ale traktujący o bieżących problemach młodych ludzi i w niebanalny sposób komentujący otaczającą rzeczywistość. Mateusz Banasiuk zapewnia, że on sam bardzo lubi grać w sztukach napisanych wierszem i żałuje, że twórcy teatralni odchodzą już od tej formy. Przyznaje też, że w tym przypadku nie ma mowy o improwizacji. Trzeba się wykazać niezwykłą dokładnością, by nie zgubić żadnego słowa, bo wtedy zostanie zaburzony cały rytm.