Profesjonalny dostęp do dysków z Icy Dock EZ-Adapter EX MB931U-1VB

Barbara Trepka
2moro
Mazowiecka 125/1
30-023 Kraków
basia|2moro.pl| |basia|2moro.pl
503 119 029
2moro.pl
EZ-Adapter EX MB931U-1VB to rozwiązanie umożliwiające łatwy i szybki dostęp do dysków U.2 PCIe NVMe SSD klasy enterprise dla profesjonalistów. Wykorzystanie złącza USB 3.2 Gen 2 łączy transfery do 10 Gb/s ze wsteczną kompatybilnością ze złączami USB 2.0 dla maksymalnej wygody. System beznarzędziowego montażu dysku pozwala na bezproblemowe podpięcie dysku U.2 do komputera bez gniazda NVMe.
Profesjonalny adapter dla dysków U.2 klasy enterprise
Dyski U.2 NVMe SSD łączą w sobie wysoką ilość operacji na sekundę (IOPS), dużą pojemność całkowitą oraz wydłużoną żywotność. Niestety, konieczność współpracy dysków tej klasy ze wspierającym je kontrolerem znacząco utrudnia transfer danych pomiędzy różnymi maszynami. Rozwiązaniem jest EZ-Adapter Ex MB931U-1VB - po prostu podłącz do niego dysk U.2 SSD, wepnij złącze do portu USB w komputerze i ciesz się natychmiastowym dostępem do danych.
Bezkompromisowa wydajność
Aby móc w pełni wykorzystać zalety dysku U.2 PCIe NVMe SSD, adapter MB931U-1VB wyposażony został w szybkie złącze USB 3.2 drugiej generacji umożliwiające osiągnięcie prędkości do 10 Gb/s.
Z myślą o podróży
Adapter MB931U-1VB został zaprojektowany tak, aby połączyć wydajność z wygodą potrzebną w podróży. Użycie wytrzymałego tworzywa ABS o odpornym na rysy matowym wykończeniu pozwoli znieść wszelkie trudy transportu bez zajmowania nadmiernej ilości przestrzeni bagażowej.
Pełna kompatybilność
Produkt dostarczany jest z kablami USB C/C oraz C/A zapewniającym kompatybilność ze starszymi złączami USB 2.0. Adapter MB931U-1VB jest zgodny ze standardem plug and play.
Wskaźniki LED
MB931U-1VB wyposażony został we wskaźnik stanu - odpowiednia dioda informuje o zasilaniu oraz dostępie do dysku.
Więcej informacji można znaleźć na stronie producenta.

Raport Bitget Wallet wykazuje, że portfele kryptowalutowe stają się uniwersalnymi centrami finansowymi

Husqvarna szuka najstarszego robota koszącego i ogłasza technologię wizyjną opartą na sztucznej inteligencji

Dreame comes true – doskonały rok marki
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Dziecko

Marcelina Zawadzka: Uwielbiam zakupy online. Kiedy mały wieczorem zasypia, to ja mam wtedy czas na przeglądanie ofert w sieci
Odkąd modelka została mamą, zmieniła nawyki zakupowe, ponieważ nie ma czasu ani siły, żeby chodzić po galeriach w poszukiwaniu wszystkiego, co jest jej aktualnie potrzebne. A najwięcej rzeczy kupuje teraz właśnie dla swojego syna, który rośnie w oczach i często trzeba mu chociażby wymieniać garderobę. Marcelina Zawadzka zaznacza, że w sieci zazwyczaj robi zakupy wieczorem, kiedy jej syn już zasypia.
Edukacja
W ubiegłym roku spadła liczba samobójstw. Dalsza reforma psychiatrii powinna pomóc utrzymać tę tendencję

W 2024 roku po raz pierwszy od kilku lat liczba samobójstw w Polsce spadła, jednak skala problemu wciąż jest poważna. Polska jest w trakcie reformy psychiatrii, w ramach której największy nacisk w kształtowaniu opieki ma być położony na wsparcie środowiskowe. Eksperci zwracają jednak uwagę również na potrzebę utrzymania działań oddolnych i podniesienia społecznej wiedzy na temat prewencji suicydalnej. Bardzo istotne w tym kontekście jest odpowiednie kształtowanie dyskursu medialnego, a także edukowanie na temat tego, jakie zasady są kluczowe w pierwszej pomocy emocjonalnej.
Psychologia
Otyłość nie wynika z braku samodyscypliny czy lenistwa. Ta poważna choroba niesie ze sobą 200 różnych powikłań

– Walka z otyłością wymaga nie tylko wprowadzenia zmian w stylu życia i sposobie odżywiania, ale przede wszystkim zrozumienia, że jest to choroba zarówno o podłożu fizycznym, jak i psychicznym – podkreśla psycholog Adrianna Sobol. Niestety często to schorzenie jest postrzegane jako wynik braku dyscypliny, nieprawidłowej diety lub lenistwa, co jest błędnym i krzywdzącym stereotypem. W rzeczywistości otyłość jest bowiem poważną chorobą, która niesie ze sobą wiele powikłań zdrowotnych i wymaga kompleksowego podejścia. Kluczowymi elementami, które mogą się przyczynić do skuteczniejszego leczenia i poprawy jakości funkcjonowania pacjentów, jest wsparcie emocjonalne oraz zwiększenie dostępności do specjalistów.