Komunikaty PR

Rozkręć się na wakacje z Atrium Kasztanowa!

2021-06-18  |  09:05
Biuro prasowe

Zaplanuj wakacje na rowerze i podziwiaj widoki z siodełka! Dla miłośników dwóch kółek, a zarazem fanów letnich eskapad, Atrium Kasztanowa przygotowało wyjątkowy konkurs z nagrodami. Klienci, którzy w dniach 18-27 czerwca zrobią w centrum handlowym zakupy, mogą wygrać praktyczne akcesoria rowerowe. Nagrody przyznawane będą za udział w zręcznościowej grze interaktywnej. Osoba z najlepszym wynikiem otrzyma voucher na funkcjonalny i wygodny rower.

Atrium Kasztanowa rozkręca lato… na rowerze! Czerwiec to idealny moment na zaplanowanie aktywności na świeżym powietrzu i wycieczek poznawczych. Z tej okazji centrum handlowe przygotowało dla mieszkańców Piły i okolic wyjątkowy konkurs pod hasłem „Rozkręcamy się na wakacje!”.

 

Na klientów, którzy zrobią zakupy w dniach 18-27 czerwca, czekają wspaniałe nagrody w postaci akcesoriów rowerowych znanych marek –dzwonki, bidony, oświetlenie, odblaski, zapięcia rowerowe.

Aby uczestniczyć w konkursie i wygrać jedną z nagród, należy zgłosić się z paragonem zakupowym w godz. 11.00-19.00 do punktu obsługi akcji, a następnie wziąć udział w zręcznościowej grze interaktywnej. Osoba, która uzyska najlepszy wynik podczas trwania konkursu, zdobędzie nagrodę główną - voucher na rower - idealny sprzęt na wakacyjne wojaże, natomiast pozostali gracze otrzymają akcesoria rowerowe

W związku z aktualnymi obostrzeniami, organizator zadba o bezpieczeństwo gości oraz o zachowanie procedur chroniących ich zdrowie, aby mogli bezpiecznie uczestniczyć w konkursie.

Akcją „Rozkręcamy się na wakacje!” chcemy wspólnie z naszymi klientami celebrować nadejście lata, a tym samym zachęcić ich do bezpiecznego wypoczynku na świeżym powietrzu. Dlatego też przygotowaliśmy dla uczestników konkursu wspaniałe nagrody w postaci rowerowych akcesoriów, z których będą mogli korzystać w sezonie wakacyjnym. Jednocześnie pragnę zapewnić, że w trosce o dobro naszych klientów, dokładamy wszelkich starań, aby przebywając na terenie Atrium Kasztanowa czuli się oni przez cały czas bezpiecznie i komfortowo - mówi Marta Borsukiewicz, dyrektor Atrium Kasztanowa.

Punkt obsługi akcji znajduje się na parterze w hallu głównym centrum i czynny jest w godzinach 11.00-19.00 każdego dnia trwania eventu (oprócz niedzieli niehandlowej).

Więcej szczegółów na temat aktualnej oferty Atrium Kasztanowa można znaleźć na stronie: www.atrium-kasztanowa.pl i na profilu Facebook: www.facebook.com/AtriumKasztanowa.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Zakupy Walentynki w Polsce – święto miłości, prezentów i… self-love Biuro prasowe
2025-01-24 | 06:00

Walentynki w Polsce – święto miłości, prezentów i… self-love

Walentynki pojawiły się w Polsce stosunkowo niedawno, bo dopiero w latach 90. XX wieku i początkowo budziły mieszane emocje. Dla jednych były symbolem komercjalizacji uczuć
Zakupy Konumpcja alkoholu
2025-01-23 | 07:00

Studniówki z małpkami w parze? Młodzi Polacy mówią o alkoholu na studniówkach

Spożywanie alkoholu podczas studniówek to problem, z którym mierzymy się od lat i nie możemy się skutecznie uporać. W balach maturalnych biorą udział osoby,
Zakupy Sianko, jemioła i inne świąteczne produkty dostępne na jush
2024-12-24 | 10:00

Sianko, jemioła i inne świąteczne produkty dostępne "na jush"

Nie tylko błyszcząca choinka czy zapach pierników tworzą magię świąt. Warto pamiętać również o drobnych detalach, takich jak jemioła, wigilijne sianko czy starannie

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Transport

Blokady alkoholowe w samochodach mogą pomóc w walce z problemem pijanych kierowców. Co roku w Polsce doprowadzają do śmierci 150–200 osób

1881 osób zginęło na polskich drogach w 2024 roku, z tego 154 w wyniku wypadku spowodowanego przez pijanego kierowcę – wynika z danych Komendy Głównej Policji. W całej Unii Europejskiej rocznie w wypadkach śmierć ponosi około 20 tys. ludzi, a problem nietrzeźwych kierowców pozostaje jednym z największych wyzwań przy realizacji Wizji Zero, czyli redukcji do zera liczby ofiar na drogach. Wśród propozycji, które mogłyby pomóc w walce z tym problemem, jest obowiązkowa instalacja blokad alkoholowych w autach.

Teatr

Daniel Olbrychski: Praca mnie konserwuje, gdybym nie grał, tobym się błyskawicznie zestarzał. Walczę, żeby widzowie nie dostrzegali na scenie mojej osiemdziesiątki

Daniel Olbrychski uznawany jest za jednego z najwybitniejszych aktorów filmowych i teatralnych swojego pokolenia. W dorobku ma wiele znakomitych ról i już od dawna mógłby odcinać kupony od sławy, ale jak podkreśla – nie zamierza rezygnować z pracy. Z przyjemnością przyjmuje kolejne propozycje zawodowe i mierzy się z nowymi rolami, bo dzięki takiej aktywności nie czuje upływającego czasu. Za trzy tygodnie artysta będzie świętował okrągłe urodziny.