Komunikaty PR

Sekrety roślinnej regeneracji Herbapol Polana. Piękno, które masz w naturze

2021-03-29  |  11:00

Sezon zimowy nie jest łaskawy dla naszej cery. Ogrzewanie i suche powietrze, mróz, smog, brak słońca i naturalnej witaminy D3 – wszystkie te czynniki sprawiają, że po zimie skóra potrzebuje głębokiej regeneracji i rewitalizacji. By przywrócić jej witalność, blask i promienny wygląd, warto zwrócić się ku naturze, która jest prawdziwą skarbnicą składników o działaniu pielęgnacyjnym. Ekstrakty z roślin i ziół skutecznie, a przy tym łagodnie oddziałują na skórę. Te najcenniejsze znajdziesz w kosmetykach Herbapol Polana.

Regeneracja skóry to obowiązkowy punkt wiosennej pielęgnacji każdej kobiety. Poszarzała, zmęczona cera to efekt nie tylko braku słońca, lecz także suchego, gorącego powietrza w pomieszczeniach i mrozu na zewnątrz. Zmienna temperatura, wiatr, smog i inne zanieczyszczenia mają negatywny wpływ na kondycję skóry. Niezależnie od tego, czy mamy cerę suchą, tłustą czy np. wrażliwą lub mieszaną, po sezonie jesienno-zimowym przychodzi czas na rewitalizację. Co zatem robić? 

Regenerować, nawilżać i odpowiednio pielęgnować!

Odpowiednio – czyli jak? Najlepiej w sposób łagodny i skuteczny. A taką właśnie pielęgnację oferuje Herbapol Polana. Formuły kosmetyków oparte na ekstraktach z roślin i ziół wykorzystują niesamowitą moc botaniki – dla pięknej i zdrowej skóry. Szczególnie polecana o tej porze roku linia rewitalizująca, zachwyca swoją skutecznością m.in. dzięki wyciągom ze stokrotki, kocanki, łopianu, szałwii, białej wierzby czy czerwonej koniczyny, na bazie której powstały receptury wszystkich kosmetyków Herbapol Polana. Stokrotka wykorzystywana jest w zielarstwie od czasów średniowiecza. Ekstrakty z jej kwiatów mają niezwykłe działanie pielęgnacyjne – działają łagodząco, rozjaśniająco, wzmacniająco i rewitalizująco. Dodatkowo, dzięki zawartości naturalnych antyoksydantów, wykazuje działanie odmładzające i ujędrniające skórę.  Z kolei kocanka, łopian, szałwia czy biała wierzba – aktywne składniki roślinne kosmetyków Herbapol Polana, wspierają naturalne procesy regeneracyjne skóry, dogłębnie ją nawilżają i odbudowują komórki skóry po sezonie zimowym. Wzmacniają też barierę lipidową chroniącą delikatną skórę twarzy przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych i nadmierną utratą wody. Czerwona koniczyna również jest naturalnym antyoksydantem, odpowiada za sprężystość i elastyczność skóry, wyrównuje jej koloryt.

 

Wegańskie kosmetyki i preparaty z linii Rewitalizacja Herbapol Polana to kompleksowa, inspirowana bogactwem natury pielęgnacja skóry od wewnątrz (dzięki suplementowi z koenzymem Q10) i od zewnątrz. Aktywne i skuteczne działanie, a przy tym łagodność i bezpieczeństwo – oto przewaga kosmetyków Herbapol Polana. Zaufaj naturze i tym, którzy czerpią z niej to, co najlepsze.

 

Krem – serum Herbapol Polana Rewitalizacja i antyoksydacja – 29,99zł/30 ml

97,4% składników pochodzi z natury.

Wyjątkowa formuła wegańskiego krem-serum doskonale sprawdzi się w pielęgnacji każdego typu cery. Rozświetla i rewitalizuje skórę, przywracając jej witalność i naturalny blask. Wpływa na poprawę kolorytu skóry, wygładza ją i poprawia jej elastyczność. Dzięki zawartości naturalnych składników aktywnych – wyciągu ze stokrotki, kocanu i łopianu, krem-serum dogłębnie nawilża, odmładza i odżywia skórę każdego typu.

Serum olejowe Herbapol Polana Rewitalizacja – 34,99zł/30 ml

94,7% składników pochodzi z natury.

Olejowe wegańskie serum doskonale rewitalizuje i rozświetla skórę potrzebującą odnowy i blasku. Naturalna formuła nie obciąża skóry, a regularnie stosowane serum regeneruje, uelastycznia i widocznie poprawia kondycję naskórka. Ekstrakty ze stokrotki, malwy i czarnuszki mają działanie kojące, łagodzące podrażnienia i nawilżające – naturalne składniki wspaniale wygładzają i dogłębnie rewitalizują skórę. 

 

Maseczka do twarzy Herbapol Polana Odżywianie i regeneracja – 4,99zł/8g

98,0% składników pochodzi z natury.

Doskonała do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Odżywia i regeneruje zmęczoną cerę przywracając jej promienny wygląd i naturalny blask. Zawiera naturalne składniki aktywne, m.in. wyciągi ze stokrotki, kocanki, białej wierzby. Rozjaśnia, ujędrnia i wygładza skórę, tonizuje ją i łagodzi podrażnienia. Ta wegańska maseczka zawiera również zieloną glinkę, która oczyszcza, regeneruje, redukuje sebum, poprawia elastyczność skóry i wykazuje działanie przeciwzmarszczkowe.

Pomadka pielęgnacyjna do ust Herbapol Polana Regeneracja – 8,99zł/4,7g

98,3% składników pochodzi z natury.

Lekka, regenerująca pomadka odpowiednia do codziennej pielęgnacji ust. Nawilża i rewitalizuje naskórek, poprawiając jego kondycję. Działa odmładzająco, przywracając mu jędrność i blask. Wegańska formuła pomadki wzbogacona została m.in. o ekstrakty ze stokrotki i szałwii oraz olej z pachnotki, które regenerują i odmładzają naskórek, chroniąc delikatną skórę ust przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych.

Esencja z koenzymem Q10 Herbapol Polana Suplement diety – 36,99 zł/25 saszetek

Naturalny suplement diety stymulujący procesy oczyszczania. Zawiera m.in. koenzym Q10 redukujący negatywny wpływ wolnych rodników, cynk wzmacniający skórę, włosy i paznokcie, niacynę potrzebną do utrzymania prawidłowego stanu błon śluzowych i wyciąg z liści pokrzywy mający działanie detoksykujące. 25 saszetek rozpuszczalnych w wodzie o smaku soczystej czarnej porzeczki, to doskonałe uzupełnienie codziennej diety.

 

Więcej informacji na temat produktów można znaleźć na: www.e-polana.com.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Uroda Antyoksydacyjne, wiosenne beauty-wyzwanie Biuro prasowe
2024-04-25 | 08:00

Antyoksydacyjne, wiosenne beauty-wyzwanie

Wiosna to czas wyznaczania nowych pielęgnacyjnych i kosmetycznych celów. Perfekcyjne przygotowanie do lata, odmłodzenie i poprawa kolorytu skóry pojawiają się na liście
Uroda Dieta a zdrowie jamy ustnej, czyli jakie produkty wspierają zdrowie naszych zębó
2024-04-22 | 10:48

Dieta a zdrowie jamy ustnej, czyli jakie produkty wspierają zdrowie naszych zębó

Mówi się „jesteś tym, co jesz” - to popularne powiedzenie nabiera jeszcze większego sensu, jeśli skupimy się na kondycji jamy ustnej. Ta część naszego organizmu jest
Uroda Czego potrzebują włosy kręcone?
2024-04-18 | 15:00

Czego potrzebują włosy kręcone?

Piękne, sprężyste i zdrowo wyglądające loki to beauty-marzenie nie tylko włosomaniaczek. By mogły olśniewać, włosy kręcone wymagają szczególnie troskliwej pielęgnacji. Eksperci

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Muzyka

Psychologia

Beata Pawlikowska: To wszystko, czego doświadczyłam w dżungli amazońskiej, wstrząsnęło mną i pokazało mi prawdę o sobie samej. To właśnie był początek zmian w moim życiu

Pisarka preferuje podróżowanie w pojedynkę. Lubi wyjeżdżać w trudne, niedostępne rejony świata, bo takie wyprawy są także podróżą w głąb siebie. Chociażby w dżungli amazońskiej przekonała się, że decyzje, jakie podejmujemy na różnych etapach naszego życia, wynikają właśnie z naszego postrzegania samych siebie i świata. A z kolei to postrzeganie zależy od podświadomych przekonań, które są naszym wewnętrznym programem wgranym w dzieciństwie. W swojej książce zatytułowanej „Kody podświadomości” podróżniczka tłumaczy, że jeśli ktoś podświadomie wierzy na przykład w to, że nie ma prawa do szczęścia i jest gorszy od innych, to jego życiowa droga będzie właśnie wiernym odbiciem tych przekonań.

Konsument

Coraz więcej Europejczyków ogranicza spożycie mięsa na rzecz produktów roślinnych. Większe wsparcie ze strony rządów i legislacji mogłoby zwiększyć ich popularność

Ponad połowa Europejczyków jedzących mięso aktywnie ogranicza jego roczne spożycie. Niemal 30 proc. co najmniej raz w tygodniu spożywa przynajmniej jedną roślinną alternatywę mięsa lub nabiału – wynika z badania ProVeg. Zmiana nawyków konsumenckich napędza branżę produktów roślinnych, ale wspomogłyby ją także zmiany systemowe, m.in. szersze dofinansowanie produkcji roślinnej kosztem mięsnej czy obniżenie podatku na żywność o niskim śladzie środowiskowym.