ASICS Try On Tour w największych miastach w Polsce
2pr
ul. Długa 29
00-238 Warszawa
bartosz.sosnowka|dwapiar.pl| |bartosz.sosnowka|dwapiar.pl
517476361
dwapiar.pl
Marka ASICS oraz Sklep Biegacza uruchamiają nowy projekt skierowany do entuzjastów sportu, którzy poszukują idealnych butów do biegania. ASICS Try On Tour to cykl spotkań, treningów i testów dla biegowej społeczności w największych miastach w Polsce.
Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a to doskonały moment na odświeżenie sportowej garderoby. Każdy, kto poszukuje nowego obuwia biegowego, jest biegaczem zaawansowanym, amatorem lub właśnie wiosną planuje postawić swoje pierwsze kroki w tym sporcie, nie może przejść obojętnie obok nowej inicjatywy ASICS.
Bezpłatne testy w ramach ASICS Try On Tour to cykl dwudniowych spotkań, podczas których wykwalifikowani eksperci podzielą się wskazówkami dotyczącymi treningu oraz poszukają odpowiedzi na pozostałe biegowe pytania. Każdy piątek rozpocznie się od wykorzystania na terenie lokalnego Sklepu Biegacza pionierskiego systemu ASICS Run Analyzer do analizy indywidualnych preferencji pod kątem doboru obuwia. W sobotę odbędzie się natomiast otwarty trening biegowy, który poprowadzi ambasador marki ASICS. Cały projekt jest realizowany zgodnie z filozofią założycielską japońskiej marki – „w zdrowym ciele, zdrowy duch”.
Oficjalna inauguracja cyklu nastąpi w piątek, 10 marca w Krakowie. ASICS Try On Tour zawita również do Katowic, Wrocławia, Poznania, Warszawy i Gdańska. Na uczestników czeka wiele atrakcji, m.in. testy najnowszych modeli ASICS, indywidualny dobór obuwia, biegowy poczęstunek, trening z ambasadorem marki, a także prezent, który znajdzie zastosowanie podczas uprawiania sportu.
Kalendarz ASICS Try On Tour:
10-11 marca; Kraków, Błonia Krakowskie; start o godz. 9:00
17-18 marca; Katowice, Park Muchowiec; start o godz. 9:00
24-25 marca; Wrocław, Meta 15. Panas Półmaratonu Ślężańskiego; start o godz. 9:00
31 marca-1 kwietnia; Poznań, Cytadela; start o godz. 9:00
14-15 kwietnia; Warszawa, Bulwary Wiślane; start o godz. 9:00
28-29 kwietnia; Gdańsk; wejście od Parku Reagana; start o godz. 9:00

Motorola zaprasza fanów piłki nożnej na ekskluzywny konkurs związany z FIFA Club World Cup 2025™. Do wygrania pięć wyjazdów na finał i półfinał

Bieganie zimą? Marka Montis proponuje latarkę czołową

Świąteczna niespodzianka od siatkarek KSG Warszawa
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Muzyka

Mika Urbaniak: Cały czas tworzę i mam w szufladzie dużo utworów. Teraz kończę moją nową płytę i mam nadzieję, że znowu sporo się będzie wokół mnie działo
Artystka pracuje właśnie nad nową płytą, która ma się ukazać jesienią. Będzie to piąty album w jej karierze i powrót po sześciu latach przerwy. Zwiastunem tego wydawnictwa jest singiel „Co masz na myśli?”. Mika Urbaniak zaznacza, że nowe kompozycje odzwierciedlają jej przemyślenia na temat miłości, siły, nadziei i odnajdywania siebie, a także pułapek przemysłu muzycznego, w którym – jej zdaniem, kobiety radzą sobie coraz lepiej i są bardziej pewne siebie. Jeśli natomiast chodzi o warstwę muzyczną tego krążka, to oprócz powrotu do hip-hopowych korzeni, będzie także można usłyszeć wpływy funku i popu.
Infrastruktura
Wzrost wynagrodzeń ekip budowlanych najmocniej wpływa na koszty budowy domu. Zainteresowanie inwestorów mimo to nieznacznie wzrasta

Budowa metra kwadratowego domu w Polsce kosztuje od 5,55 do 6 tys. zł w zależności od województwa – wynika z najnowszych analiz firmy Sekocenbud. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie cena za metr kwadratowy domu przekroczyła już 6,2 tys. zł. Na przyrosty kosztów budowy domu wpływają zarówno drożejące materiały budowlane, jak i wyższe wynagrodzenia pracowników. Inwestorzy nie rezygnują jednak z budowy domów jednorodzinnych, co ma związek m.in. z wciąż wysokimi cenami mieszkań czy też obniżką stóp procentowych.
Farmacja
Endometrioza przez lata pozostawała lekceważonym problemem. Mimo że cierpi na nią 14 mln kobiet w Europie

Coraz więcej państw UE kompleksowo zaczyna się zajmować problemem endometriozy. W tej grupie państw jest także Polska, która od lipca wprowadziła nowy model bezpłatnej diagnostyki i opieki dla pacjentek z tą chorobą oznaczającą dla nich życie z chronicznym bólem. Podczas ubiegłotygodniowej debaty w Parlamencie Europejskim europosłowie wezwali Komisję Europejską do większej inicjatywy na forum unijnym: opracowania strategii walki z endometriozą i skierowania większych środków na badania nad tą chorobą.