ASICS wprowadza nową odsłonę butów biegowych GEL-KAYANO 29
2pr
ul. Długa 29
00-238 Warszawa
bartosz.sosnowka|dwapiar.pl| |bartosz.sosnowka|dwapiar.pl
517476361
dwapiar.pl
Marka ASICS wprowadza na rynek nową odsłonę kultowych biegówek GEL-KAYANO 29. Celem japońskich designerów było stworzenia wysokiej jakości butów stabilizujących, zapewniających maksymalną amortyzację, lekkość oraz energię podczas biegu.
Dzięki zaawansowanej technologii, najnowszy model KAYANO jest o 10 gramów lżejszy od poprzednika. Zapewnia również więcej energii dzięki dodatkowej amortyzacji FF BLAST PLUS w górnej warstwie podeszwy środkowej.
Ponadto, podeszwa środkowa buta została uzupełniona o technologię LITETRUSS, która poprawia jego stabilność. Ta nowa funkcja zapewnia maksymalną ochronę zarówno podczas długich treningów, jak i maratonów. Model posiada również niskoprofilowy, zewnętrzny zapiętek, który wygodnie podpiera stopę, gwarantując zaawansowane wsparcie dla jej tylnej części.
W celu zapewnienia oddychalności i komfortowego dopasowania, GEL-KAYANO 29 posiada specjalnie zaprojektowaną, rozciągliwą cholewkę, wykonaną z podtrzymującego materiału wierzchniego, który redukuje potrzebę korzystania z tradycyjnych nakładek.
Nasz cały zespół jest bardzo dumny z tych butów, które cieszą się reputacją lidera w zakresie stabilności. Dzięki zaangażowaniu i zastosowanym innowacjom, nieustannie ulepszamy ten produkt. Staramy się wesprzeć każdego w doświadczaniu pozytywnej mocy sportu na ciele oraz umyśle, dlatego bez wątpienia GEL-KAYANO 29 jest jednym z najlepszych partnerów treningowych. Energetyzujące wrażenia z biegania mają pomóc wszystkim użytkownikom w osiągnięciu zdrowego umysłu w zdrowym ciele w myśl naszej założycielskiej filozofii – powiedziała Linda van Aken, wiceprezes Running&SportStyle w ASICS EMEA.
Model ASICS GEL-KAYANO 29 będzie dostępny w odsłonie damskiej i męskiej od 29 lipca br. na ASICS.com, SklepBiegacza.pl, ButyJana.pl i Eobuwie.pl.

Motorola zaprasza fanów piłki nożnej na ekskluzywny konkurs związany z FIFA Club World Cup 2025™. Do wygrania pięć wyjazdów na finał i półfinał

Bieganie zimą? Marka Montis proponuje latarkę czołową

Świąteczna niespodzianka od siatkarek KSG Warszawa
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Dorota Szelągowska: Tęsknię za Darkiem „Stolarzem” przed kamerą. Ale mamy ze sobą kontakt i będziemy razem robić jakieś rzeczy youtube’owe
Prezenterka zaznacza, że wraz z ostatnim klapsem na planie zdjęciowym programu, który wcześniej realizowała z Darkiem „Stolarzem”, nie zakończyła się ich znajomość. Nadal utrzymują ze sobą kontakt i planują kolejne wspólne przedsięwzięcia. Dorota Szelągowska uważa, że każdy powinien maksymalnie wykorzystywać swój potencjał, dlatego nie można siedzieć bezczynnie, tylko trzeba podejmować nowe wyzwania, korzystać z dostępnych propozycji i szans. Teraz co prawda obydwoje pracują dla konkurencyjnych stacji, ale nie rywalizują ze sobą, tylko nadal się wspierają.
Prawo
Unia Europejska wzmacnia ochronę najmłodszych. Parlament Europejski chce, by test praw dziecka był nowym standardem w legislacji

Parlament Europejski chciałby tzw. testu praw dziecka dla każdego aktu prawnego wychodzącego z Komisji Europejskiej. – Każda nowa legislacja Unii Europejskiej powinna być sprawdzana pod kątem wpływu na prawa dziecka – zapowiada Ewa Kopacz, wiceprzewodnicząca PE. Jak podkreśla, głos dzieci jest coraz lepiej słyszalny w UE i jej różnych politykach. Same dzieci wskazują na ważne dla siebie kwestie, którymi UE powinna się zajmować. Wśród nich są wyzwania w obszarze cyfrowym i edukacyjnym.
Robotyka i SI
Za 90 proc. wypadków drogowych odpowiada człowiek. Rozwój autonomicznych pojazdów może to ryzyko ograniczyć

Z analiz Polskiego Obserwatorium Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego ITS wynika, że w ok. 90 proc. wypadków drogowych decydującą rolę odgrywa czynnik ludzki. Dzięki inteligentnym pojazdom liczba wypadków może się zmniejszyć o ok. 30 proc. Stopniowe udoskonalanie czujników i algorytmów ma kluczowe znaczenia dla poprawy bezpieczeństwa na drogach. Obecnie samochody osiągają drugi i trzeci poziom autonomii w sześciostopniowej skali SAE.