Cała Polska kibicuje zdrowo i wymyśla cieszynkę dla Roberta Lewandowskiego
Cała Polska kibicuje zdrowo i wymyśla cieszynkę dla Roberta Lewandowskiego
Nawet 70 proc. Polaków będzie oglądać mundialowe zmagania. Nieodłącznym elementem kibicowania są jednak niezdrowe przekąski, po które sięga nawet 65 proc. kibiców. Dzięki nowym przekąskom stworzonym przez Annę i Roberta Lewandowskich można teraz kibicować zdrowo. Rozpoczęte kilka dni temu Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej to także okazja do wzięcia udziału w wyjątkowym konkursie i otrzymania własnej cieszynki, wykonanej przez najlepszego napastnika świata.
Czym Polacy zagryzają sportowe emocje?
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej to święto nie tylko dla fanów futbolu. Nawet 70 proc. Polaków planuje śledzić tegoroczne zmagania i kibicować naszej reprezentacji. Mecze najczęściej będziemy oglądać sami w domu, z rodziną lub przyjaciółmi oraz u znajomych. Okazuje się, że nawet dwie trzecie kibiców w trakcie meczów sięga po przekąski tłuste i słone lub pełne cukru. Zdrowe alternatywy goszczą na stołach zdecydowanie rzadziej - wybiera je często lub czasami zaledwie 42 proc. kibiców. Jednocześnie wiele osób zaznacza, że częściej chciałoby sięgać po owoce czy bakalie.
Zdrowie bez względu na wynik
Z pomocą przychodzą nam Cieszynki - zdrowe przekąski od Anny i Roberta Lewandowskich. Znajdziemy wśród nich wegańskie i w 100 proc. naturalne batony daktylowe o smaku pomarańczy i słonego migdału, orzechy nerkowca w papryce lub ziołach prowansalskich bez grama oleju palmowego, a nawet w pełni naturalny napój energetyczny bez dodatku cukru i konserwantów z dodatkiem naturalnej kofeiny!
Stwórz cieszynkę dla Roberta Lewandowskiego - wyjątkowy konkurs dla kibiców
Cieszynki to nie tylko super zdrowe przekąski, ale także nazwa gestu radości, który wykonują zawodnicy po zdobyciu bramki. Podczas mundialu każdy kibic ma niecodzienną okazję, aby wymyślić cieszynkę, którą wykona nasz czołowy napastnik Robert Lewandowski. Aby to zrobić wystarczy zakupić dowolny produkt Cieszynek, zarejestrować się na stronie cieszynki.pl i nagrać wideo z własnym gestem radości. Produkty dostępne są na foodsbyann.com i stacjonarnie w sieci Lidl.
Na podstawie badania “Cieszynki - oglądanie meczów a jedzenie” przeprowadzonego dla Foods by Ann. Badanie przeprowadzono w dniach 15-16 listopada 2022, metodą CAWI, na reprezentatywnej grupie 815 osób.

Motorola zaprasza fanów piłki nożnej na ekskluzywny konkurs związany z FIFA Club World Cup 2025™. Do wygrania pięć wyjazdów na finał i półfinał

Bieganie zimą? Marka Montis proponuje latarkę czołową

Świąteczna niespodzianka od siatkarek KSG Warszawa
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Dorota Szelągowska: Tęsknię za Darkiem „Stolarzem” przed kamerą. Ale mamy ze sobą kontakt i będziemy razem robić jakieś rzeczy youtube’owe
Prezenterka zaznacza, że wraz z ostatnim klapsem na planie zdjęciowym programu, który wcześniej realizowała z Darkiem „Stolarzem”, nie zakończyła się ich znajomość. Nadal utrzymują ze sobą kontakt i planują kolejne wspólne przedsięwzięcia. Dorota Szelągowska uważa, że każdy powinien maksymalnie wykorzystywać swój potencjał, dlatego nie można siedzieć bezczynnie, tylko trzeba podejmować nowe wyzwania, korzystać z dostępnych propozycji i szans. Teraz co prawda obydwoje pracują dla konkurencyjnych stacji, ale nie rywalizują ze sobą, tylko nadal się wspierają.
Prawo
Unia Europejska wzmacnia ochronę najmłodszych. Parlament Europejski chce, by test praw dziecka był nowym standardem w legislacji

Parlament Europejski chciałby tzw. testu praw dziecka dla każdego aktu prawnego wychodzącego z Komisji Europejskiej. – Każda nowa legislacja Unii Europejskiej powinna być sprawdzana pod kątem wpływu na prawa dziecka – zapowiada Ewa Kopacz, wiceprzewodnicząca PE. Jak podkreśla, głos dzieci jest coraz lepiej słyszalny w UE i jej różnych politykach. Same dzieci wskazują na ważne dla siebie kwestie, którymi UE powinna się zajmować. Wśród nich są wyzwania w obszarze cyfrowym i edukacyjnym.
Robotyka i SI
Za 90 proc. wypadków drogowych odpowiada człowiek. Rozwój autonomicznych pojazdów może to ryzyko ograniczyć

Z analiz Polskiego Obserwatorium Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego ITS wynika, że w ok. 90 proc. wypadków drogowych decydującą rolę odgrywa czynnik ludzki. Dzięki inteligentnym pojazdom liczba wypadków może się zmniejszyć o ok. 30 proc. Stopniowe udoskonalanie czujników i algorytmów ma kluczowe znaczenia dla poprawy bezpieczeństwa na drogach. Obecnie samochody osiągają drugi i trzeci poziom autonomii w sześciostopniowej skali SAE.