Dla miłośników outdooru. Marka Outventure dostępna w GO Sport
Sieć sklepów sportowych jest teraz jedynym miejscem, w którym pasjonaci outdoor’owych przygód znajdą produkty tej marki i tym samym zaopatrzą się w niezbędne do terenowych wypadów kurtki, spodnie, buty oraz akcesoria. Wszystko wykonane w oparciu o najlepsze światowe praktyki w dziedzinie sprzętu turystycznego. Komfortowe, funkcjonalne i zapewniające ochronę produkty, które umożliwią całkowite skupienie się na przeżywanej przygodzie oraz odkrywaniu nowych miejsc.
Projektanci Outventure tworzą turystyczną odzież oraz sprzęt z myślą o osobach prowadzących aktywny tryb życia, które są pasjonatami przygód, podróży oraz niezapomnianych wrażeń. Produkując zaawansowaną technologicznie odzież, marka pragnie zapewnić możliwie najlepsze warunki do eksplorowania nieznanych tras, podążania leśnymi szlakami lub zdobywania górskich szczytów.
W dostępnej w GO Sport kolekcji znajdują się m.in. przeznaczone do outdoor’u kurtki, które wyposażono w technologię ADD DRY. Ucieszą one wszystkie osoby przygotowujące się na dłuższą, terenową wyprawę, na którą warto zabrać ubrania dopasowane do zmiennej pogody. System ADD DRY posiada membranę zapewniającą wodoodporność i oddychalność materiału, a także czyni go trwałym oraz łatwym w użyciu. Produkty wykonane z tego tworzywa zapewnią ochronę w każdych warunkach atmosferycznych.
Outventure stosuje też wiele innych, zwiększających komfort technologii, takich jak ADD PROTECT, ADD LITE, ADD COOL, czy ADD WARM. Ta ostatnia polega na użyciu ultralekkiego materiału izolacyjnego, wykonanego z technologicznego włókna, który utrzymuje ciepło ciała nawet przy bardzo niskich temperaturach.
Szczególnie teraz, w sezonie jesiennym, kiedy w górach i lasach panuje wyjątkowy klimat, warto wybrać się na outdoor’ową wyprawę. Należy pamiętać jednak, że aura bywa zmienna i nawet słoneczny poranek może zmienić się w pochmurne, a nawet deszczowe popołudnie. Doskonałym zabezpieczeniem będzie odzież od Outventure, którą obejrzeć, przymierzyć oraz zakupić można od teraz w GO Sport jedynego dystrybutora produktów tej marki w Polsce!

Motorola zaprasza fanów piłki nożnej na ekskluzywny konkurs związany z FIFA Club World Cup 2025™. Do wygrania pięć wyjazdów na finał i półfinał

Bieganie zimą? Marka Montis proponuje latarkę czołową

Świąteczna niespodzianka od siatkarek KSG Warszawa
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Muzyka

Mika Urbaniak: Cały czas tworzę i mam w szufladzie dużo utworów. Teraz kończę moją nową płytę i mam nadzieję, że znowu sporo się będzie wokół mnie działo
Artystka pracuje właśnie nad nową płytą, która ma się ukazać jesienią. Będzie to piąty album w jej karierze i powrót po sześciu latach przerwy. Zwiastunem tego wydawnictwa jest singiel „Co masz na myśli?”. Mika Urbaniak zaznacza, że nowe kompozycje odzwierciedlają jej przemyślenia na temat miłości, siły, nadziei i odnajdywania siebie, a także pułapek przemysłu muzycznego, w którym – jej zdaniem, kobiety radzą sobie coraz lepiej i są bardziej pewne siebie. Jeśli natomiast chodzi o warstwę muzyczną tego krążka, to oprócz powrotu do hip-hopowych korzeni, będzie także można usłyszeć wpływy funku i popu.
Infrastruktura
Wzrost wynagrodzeń ekip budowlanych najmocniej wpływa na koszty budowy domu. Zainteresowanie inwestorów mimo to nieznacznie wzrasta

Budowa metra kwadratowego domu w Polsce kosztuje od 5,55 do 6 tys. zł w zależności od województwa – wynika z najnowszych analiz firmy Sekocenbud. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie cena za metr kwadratowy domu przekroczyła już 6,2 tys. zł. Na przyrosty kosztów budowy domu wpływają zarówno drożejące materiały budowlane, jak i wyższe wynagrodzenia pracowników. Inwestorzy nie rezygnują jednak z budowy domów jednorodzinnych, co ma związek m.in. z wciąż wysokimi cenami mieszkań czy też obniżką stóp procentowych.
Farmacja
Endometrioza przez lata pozostawała lekceważonym problemem. Mimo że cierpi na nią 14 mln kobiet w Europie

Coraz więcej państw UE kompleksowo zaczyna się zajmować problemem endometriozy. W tej grupie państw jest także Polska, która od lipca wprowadziła nowy model bezpłatnej diagnostyki i opieki dla pacjentek z tą chorobą oznaczającą dla nich życie z chronicznym bólem. Podczas ubiegłotygodniowej debaty w Parlamencie Europejskim europosłowie wezwali Komisję Europejską do większej inicjatywy na forum unijnym: opracowania strategii walki z endometriozą i skierowania większych środków na badania nad tą chorobą.