Komunikaty PR

Finał Fortuna Pucharu Świata Deluxe Ski Jump na Wielkiej Krokwi

2020-01-28  |  16:00
Biuro prasowe
Kontakt

Karolina Kowalska
Agencja Public Relations KEY PR

ul. Mickiewicza 35
05-074 Halinów
karolina|keypr.pl| |karolina|keypr.pl
500466188
keypr.pl

Finał odbył się w niedzielę na zeskoku Wielkiej Krokwi w Zakopanem, poprzedzając bardzo szczęśliwy dla polskich skoczków konkurs indywidualny FIS Pucharu Świata w skokach narciarskich (wygrał Kamil Stoch, a Dawid Kubacki był trzeci). Każdy z siedmiu uczestników oddał po dwa skoki konkursowe na skoczni Słowenia K-250. Najlepszy, z wynikiem 350,8 punktu, okazał się 29-letni Łukasz Uramowski z Kielc.

- Gram w Deluxe Ski Jump odkąd ta gra powstała, czyli od około 18 lat. Mam do niej ogromny sentyment. Tym bardziej cieszę się z dzisiejszej wygranej. Dedykuję ją swojej żonie, z którą oczywiście pojedziemy do Planicy na Mistrzostwa Świata w lotach narciarskich. Jestem bardzo szczęśliwy, bo konkurencja była mocna. Dziś chyba wygrałem opanowaniem i skupieniem, bo naprawdę po kwalifikacjach myślałem, że nie mam szans – przyznał uszczęśliwiony „Lukas", który pokonał o 6 punktów drugiego „Słowika”. Trzeci w finałowej rozgrywce był „Eco” z łączną liczbą 322,2 punktu.

 

Fortuna Puchar Świata Deluxe Ski Jump to oficjalne zawody w kultową grę Deluxe Ski Jump. 22 listopada 2019 r. turniej został zainaugurowany podczas zawodów Pucharu Świata w Wiśle. Kolejne rozgrywki przeprowadzono w Katowicach, Kielcach, Bielsku-Białej, Krakowie, Wrocławiu, Łodzi i w Zakopanem. W zabawie wzięło udział łącznie 3 000 miłośników skoków narciarskich i fanów gry DSJ.

 

Z takiej popularności turnieju cieszy się również prezes Polskiego Związku Narciarskiego Apoloniusz Tajner. – Jestem pod wrażeniem umiejętności finalistów, ja najdalej skoczyłem 80 metrów i uważam to za swój spory sukces. Gratuluję umiejętności, a zwycięzcy życzę wspaniałych emocji podczas Mistrzostw Świata w lotach narciarskich  w Planicy – przyznał sternik polskiego narciarstwa.

 

Niezapomniane emocje z Zakopanego

Wszyscy uczestnicy rozgrywek, którzy przyjechali do Zakopanego, by wystąpić w Wielkim Finale, byli pod wrażeniem miejsca i atmosfery towarzyszącej skokom narciarskim na Wielkiej Krokwi. Kibice wspaniale przyjęli finalistów i dali im wiele energii do walki.

Chciałem się sprawdzić, jak wypadam na tle zawodników innych miast. Uplasowałem się tuż za podium, ale najważniejsza jest zabawa. Dziękuję Fortunie, że mogłem tutaj być i wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu – powiedział czwarty zawodnik finałowej rywalizacji „Salwador 1103”.

 

Wyniki finału Fortuna Puchar Świata Deluxe Ski Jump:

  1. Lukas - 350,8 pkt
  2. Słowik - 344,8 pkt
  3. Eco - 322,2 pkt
  4. Salwador 1103 - 313,7 pkt
  5. Kowalsky - 313,1 pkt
  6. Dawidol - 253,1 pkt
  7. Ufer 89 - 175,6 pkt

 

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.fortunadsj.pl

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Sport Mecz Gwiazd - zagrają dla rodzin policjantów poległych na służbie Biuro prasowe
2020-02-20 | 14:00

Mecz Gwiazd - zagrają dla rodzin policjantów poległych na służbie

Na co dzień rzucają do jednego kosza, ale w najbliższą sobotę staną po przeciwnych stronach boiska. O kim mowa? Małopolscy policjanci i pracownicy krakowskiego oddziału Motoroli Solutions
Sport Adam Małysz na wydarzeniu w Tesco w ramach kampanii „Milka. Sercem z Naszymi !
2020-02-18 | 21:00

Adam Małysz na wydarzeniu w Tesco w ramach kampanii „Milka. Sercem z Naszymi"!

Już jutro w krakowskim Tesco odbędzie się niezwykłe wydarzenie, będące elementem kampanii „Milka. Sercem z Naszymi”, z atrakcjami dla całej rodziny! W roli gościa specjalnego
Sport Podgórska tuż poza „dziesiątką” w greckiej etapówce
2020-02-18 | 10:26

Podgórska tuż poza „dziesiątką” w greckiej etapówce

Ambitna postawa Oli Podgórskiej w Grecji, która mimo problemów na trasie, zawody Salamina Epic MTB Cup #2 ukończyła na dobrym 13. miejscu. – Traktuję ten start jako

Więcej ważnych informacji

Komunikat

Ważne informacje dla dziennikarzy radiowych

Dziennikarze radiowi mają możliwość pobierania oryginalnego klipu dźwiękowego oraz  z lektorem w przypadku materiałów, w których ekspertami są obcokrajowcy.

Zapraszamy do kontaktu media|newseria.pl?subject=Kontakt%20dla%20medi%C3%B3w| style="background-color: rgb(255, 255, 255);"|media|newseria.pl 

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Macademian Girl: Moi fani cenią mnie za dbałość o detale. Przykładam się do swojej pracy, ale nie jest to chory perfekcjonizm

W środowisku artystycznym Macademian Girl znana jest jako niebywała perfekcjonistka. Sama blogerka tłumaczy, że w tej kwestii trzeba jednak rozgraniczyć pewne pojęcia, bo rzetelność, którą ceni sobie najbardziej, to nie to samo, co przesadny perfekcjonizm. Dlatego też stara się robić wszystko na sto procent, ale też zostawia sobie margines błędu.

Media

Natalia Nykiel: Przeszłam drogę od talent show aż do miejsca, w którym jestem obecnie. To ostatecznie publiczność decyduje o rozwoju kariery

W marcu na antenie Polsatu wystartuje nowe muzyczne talent show „The Four. Bitwa o sławę”. Program poprowadzi wokalistka, Natalia Szroeder. W roli jurorów będzie można zobaczyć: Natalię Nykiel, Igora Herbuta i Jakuba Badacha. Trenerzy przyznają, że zadanie, które mają przed sobą, nie należy do najprostszych. Zależy im, aby rady i wskazówki udzielane uczestnikom były szczere i pomocne. Dzięki temu chcą odkryć nowe talenty i przyczynić się do ich rozwoju.

Media i PR

Coraz większe wydatki na reklamę w kinach. Wpływają na to rosnąca liczba widzów i zastosowanie nowych technologii

Kino jest coraz bardziej doceniane przez marketerów, a budżety reklamowe w tym segmencie są coraz większe. W tym roku – jak wynika z prognoz Zenith – reklama kinowa urośnie o 4,6 proc., czyli powyżej średniej rynkowej. Również globalne prognozy mówią o tym, że będzie to jeden z liderów wzrostów wydatków reklamowych spośród wszystkich segmentów. – Reklama kinowa daje możliwość wykorzystania innowacyjnych technologii, formatów ScreenX czy 4DX. Pozwala też na lepszą interakcję z widzem – ocenia Justyna Krzyżanowska z New Age Media.

 

Biotechnologia

Nanomateriały zrewolucjonizują ortopedię i implantologię. Antybakteryjne powłoki atomowe zmniejszą ryzyko zakażeń podczas wszczepiania implantów

Nanotechnologia zmienia oblicze medycyny. Dzięki cienkim warstwom atomowym o działaniu antybakteryjnym mamy szansę pokonać problem lekooporności szczepów bakterii. Technologia ta pozwala ponadto opracować dużo doskonalsze implanty stomatologiczne czy protezy kończyn. W medycynie stomatologicznej nanotechnologia umożliwia także stworzenie materiałów, które wyeliminują ryzyko próchnicy