Komunikaty PR

Fitness na tarasie w Galerii Młociny!

2020-07-08  |  13:08
Biuro prasowe

Lipiec na Bielanach z całą pewnością zachwyci niejednego miłośnika aktywności fizycznych. Galeria Młociny przygotowała szereg atrakcji, w ramach których w każdy wtorek, środę oraz czwartek na tarasie odbywać się będą darmowe zajęcia sportowe. Wśród nich joga – także dla najmłodszych, pilates oraz zajęcia rolowania z elementami relaksacji.

#MłocinyPoruszają

Lato na Młocinach to całe mnóstwo atrakcji przygotowanych z myślą zarówno o starszych, jak i ich najmłodszych pociechach. Nie od dziś wiadomo, że w zdrowym ciele zdrowy duch, dlatego też lipiec na tarasie bielańskiej galerii będzie naprawdę sportowym miesiącem! We wtorki o godzinie 18:30 odbywać się będą zajęcia z pilatesu, czyli systemu ćwiczeń, który ma zbawienny wpływ na rozciągnięcie mięśni, wzmocnienie kręgosłupa, a także poprawę postawy ciała. W każdą środę o godzinie 19:00 Galeria Młociny zaprasza wszystkich mniej i bardziej zaawansowanych dorosłych na jogę. Dzień zakończymy zajęciami rolowania z elementami relaksacji, które rozpoczynają się o 20.30 Rolowanie to wspaniały sposób na regenerację ciała, zwiększenie jego gibkości i mobilności, a także na poprawę pracy układu limfatycznego. To ostatnie docenią szczególnie Panie, które walczą z cellulitem bądź próbują zrzucić zbędne kilogramy. Aktywność będzie prowadzona przez doświadczoną instruktorkę, która do programu zajęć wprowadzi również techniki relaksacyjne i ćwiczenia oddechowe. Co więcej, będzie także świetnym uzupełnieniem do zajęć z jogi, lub pilatesu. Zajęcia odbywają się w ramach współpracy ze studiem Fizjo4life, które zapewnia sprzęt do ćwiczeń marki Blackroll. Następnego dnia przyjdzie czas na najmłodszych. W czwartki o godzinie 11:00 dzieciaki pod okiem instruktora będą mogły postawić swoje pierwsze kroki w tej niezwykłej formie aktywności, a także odrobinę się odprężyć. Nie od dziś wiadomo, że joga to nie tylko prawdziwy relaks dla ciała, ale także umysłu. Zajęcia są prowadzone w formie zabawy, z muzyką i elementami edukacyjnymi.

Wszystkie zajęcia na dachu Galerii Młociny będą realizowane zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia, a w trosce o bezpieczeństwo uczestników ilość miejsc będzie ograniczona. Zapisów można dokonać poprzez portal Evenea. Wszystkie maty niezbędne do ćwiczeń będą regularnie dezynfekowane, ale w celu zachowania najwyższych środków ostrożności organizator zachęca, by uczestnicy zabierali ze sobą własne narzędzia.

#LipiecnaBielanach

 

Wtorek

Godzina 18:30 - Zajęcia z Pilatesu

07.07, 14.07, 21.07, 28.07

 

Środa

Godzina 19:00 – Joga

Terminy: 01.07, 08.07, 15.07, 22.07, 29.07.

Godzina 20:30 – Rolowanie z elementami relaksacji

Terminy: 8.07, 15.07, 22.07, 29.07

Czwartek

Godzina 11:00 – Joga dla dzieci

Terminy: 02.07, 09.07, 16.07, 23.07, 30.07

 

Więcej informacji na temat atrakcji realizowanych przez Galerię Młociny znajdziemy na stronie www.galeriamlociny.pl.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Sport Poczuj różnicę w nowych modelach marki ASICS Biuro prasowe
2020-08-06 | 18:00

Poczuj różnicę w nowych modelach marki ASICS

Komfort, ochrona, prędkość i trakcja – te określenia butów do biegania stanowią o sile kolekcji marki ASICS na sezon jesień-zima 2020. Kultowe  modele w nowej odsłonie
Sport Piwo bezalkoholowe jako naturalny izotonik? Spróbuj sam!
2020-08-05 | 17:00

Piwo bezalkoholowe jako naturalny izotonik? Spróbuj sam!

Bezalkoholowe piwo Tichauer, warzone naturalnie w oparciu o ponad 120-letnie receptury to świetny izotonik pełen składników mineralnych takich jak witaminy z grupy B, potas, wapń,
Sport Robert Burneika w Fantasyexpo
2020-08-04 | 14:00

Robert Burneika w Fantasyexpo

Do portfolio gwiazd stale współpracujących z Fantasyexpo dołącza Robert Burneika, znany także jako Hardkorowy Koksu. Burneika to były kulturysta, zawodnik MMA a przede wszystkim

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Złote Spinacze 2020 - zgłoszenie

Media

Agnieszka Hyży: Zawsze marzyłam o tym, żeby wyjechać na dłuższy czas za granicę. Może moje pragnienie niedługo się urzeczywistni

Dziennikarka przyznaje, że bardzo lubi swoją pracę. W  konsekwencji chciałaby prowadzić programy telewizyjne, gale i eventy jak najdłużej. Pragnie jednak stale się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności. Dlatego angażuje się również w nowe przedsięwzięcia, w których dostrzega potencjał. Jej ostatni projekt to wirtualne wydawnictwo How2. Chce rozwijać je także poza Polską, co oznaczałoby wyjazd za granicę na dłużej. 

 
 

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Teatr

Beata Kawka: Artyści zostali pozostawieni samymi sobie. Chętnie przyjęlibyśmy pomoc, jeśli ktoś by ją ofiarował

Aktorka tłumaczy, że przerwa od pracy spowodowana pandemią koronawirusa umożliwiła jej zajęcie się projektami, które już od dawna chciała zrealizować. Dlatego nie uważa czasu kwarantanny za czas stracony. Wręcz przeciwnie, to właśnie w trakcie ostatnich miesięcy dopracowała plan pracy nowo powstałej przestrzeni artystycznej – Sceny Relax. Beata Kawka ma nadzieję, że spektakle, noce kabaretowe, koncerty i stand-upy, które już niedługo będzie można tam oglądać, przyczynią się do poprawy sytuacji ekonomicznej polskich artystów.

Gwiazdy

Wiktoria Filus: Na początku kwarantanny myślałam, że będę ćwiczyć, uczyć się języków i zdrowo odżywiać. Życie szybko zweryfikowało moje plany

Mimo że aktorka stara się powrócić do normalności, przyznaje, że nadal obawia się zarażenia koronawirusem. W konsekwencji unika imprez masowych i stara się przestrzegać zaleceń sanitarnych, by chronić swoje zdrowie. Tłumaczy, że na początku pandemii postanowiła, że spędzi czas wolny od pracy produktywnie. Wiktoria Filus miała ambitne plany, chciała poszerzać swoje umiejętności na wielu polach. Przyznaje jednak, że nie wszystkie postanowienia udało jej się zrealizować.

Konsument

Niepewna przyszłość teatrów. Coraz większą popularnością cieszą się spektakle plenerowe i online

Zgodnie z wytycznymi GIS i resortu zdrowia teatry mogą grać przy maksymalnie 50 proc. zajętych miejsc na widowni, a publiczność jest zobowiązana do noszenia maseczek i podawania swoich danych osobowych w celu identyfikacji, w razie gdyby doszło do zakażenia. Placówki – dla których wpływy z biletów to główne źródło przychodów – liczą na zniesienie tych obostrzeń, ale decyzja zapadnie dopiero po wakacjach. Na razie dużą popularnością cieszą się spektakle plenerowe i online, dzięki którym teatry dotarły do szerszego grona widzów. W Ministerstwie Kultury trwają też prace nad uruchomieniem dla nich programu wsparcia, który zrekompensowałby im część strat finansowych.