Komunikaty PR

Focus rozdaje piłkarskie gadżety!

2024-06-10  |  15:55
Biuro prasowe

Zanim serca fanów piłki nożnej rozgrzeją Mistrzostwa Europy, do gry wchodzą sportowe nagrody! Bo  choć nasza reprezentacja rozpocznie zmagania na Euro 2024 za kilka dni, to już teraz czekają na Was w CH Focus prawdziwe, przedmeczowe atrakcje! Odwiedźcie naszą galerię w dniach 14-15 czerwca i weźcie udział w piłkarskiej akcji, odbierając wybraną nagrodę za zrealizowane zakupy! Czekają gadżety prawdziwego kibica!

 

Przed nami niezwykle emocjonujące dni, pełne sportowych wrażeń na najwyższym, światowym poziomie! Z  okazji nadchodzących mistrzostw Europy w piłce nożnej, zapraszamy wszystkich fanów futbolu do udziału w wyjątkowej promocji. „Nagrody wchodzą do gry” to akcja zaplanowana w naszym centrum handlowym Focus w dniach 14-15 czerwca. Ta specjalna akcja, zorganizowana tuż przed nadchodzącymi mistrzostwami, to doskonała okazja, aby zrobić zakupy i zdobyć fantastyczne nagrody, idealne dla każdego fana piłki nożnej.

 

Nasza promocja będzie trwała przez dwa dni, od piątku do soboty, w godzinach od 12.00 do 20.00. Aby  wziąć w niej udział, wystarczy zrobić zakupy za minimum 150 złotych, dołączyć do klubu #maszokazje i  zarejestrować paragon w Punkcie Obsługi Promocji, zlokalizowanym na parterze galerii.  

 

Kibicuj naszym i odbieraj nagrody! Do wygrania są szaliki kibica, piłki, koszulki, kubki oraz wiele innych piłkarskich gadżetów – jednym słowem wszystko to, co jest potrzebne, aby poczuć sportowy klimat i przygotować się na mistrzostwa piłki nożnej. Liczba nagród objętych promocją jest ograniczona. Z promocji wyłączone są paragony ze sklepu Carrefour i Media Expert. Regulamin akcji dostępny będzie w Punkcie Obsługi Promocji.

 

Ale to nie wszystko. Dodatkowo w sobotę, 15 czerwca o godz. 13.00 odbędzie się Turniej FC 24, w którym do wygrania będą karty prezentowe na zakupy. Natomiast klienci będą mogli zagrać w tzw. piłkarzyki.

 

Piłkarskiego akcentu nie zabraknie też w restauracji Bierhalle, w której będą transmitowane wszystkie mecze w ramach Euro 2024. Dla fanów piłki nożnej przygotowano również specjalne zestawy BierNachos - nachosy i piwo w promocyjnej cenie.

 

Więcej szczegółów na stronie: www.focusbydgoszcz.pl. 

 

 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Sport Świetny występ Śliwińskiego na ME. ”Mamy cichą nadzieję na igrzyska Biuro prasowe
2024-06-20 | 09:35

Świetny występ Śliwińskiego na ME. ”Mamy cichą nadzieję na igrzyska"

Mistrzostwa Europy w kajakarskim sprincie, które odbyły się w Szeged na Węgrzech, zgromadziły najlepszych zawodników z całego kontynentu. Polską reprezentację godnie
Sport Katowiczanka Justyna Iskrzycka mistrzynią Europy
2024-06-20 | 09:25

Katowiczanka Justyna Iskrzycka mistrzynią Europy

Mistrzostwa Europy w kajakarskim sprincie, które odbyły się w Szeged na Węgrzech, zgromadziły najlepszych zawodników z całego kontynentu. Polską reprezentację godnie
Sport Argentyna i Brazylia wkraczają do gry! Wszystkie mecze Copa America 2024 tylko w
2024-06-20 | 08:00

Argentyna i Brazylia wkraczają do gry! Wszystkie mecze Copa America 2024 tylko w

Piłkarskie lato w pełni! Która drużyna zdobędzie tytuł najlepszej w Ameryce? Już w nocy z czwartku piątek, startuje turniej Copa America 2024! W meczu otwarcia obrońcy tytułu, a

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Edukacja

Sztuczna inteligencja rewolucjonizuje edukację. Rynek takich rozwiązań będzie rósł w tempie prawie 40 proc. rocznie

Sztuczna inteligencja otwiera nowe horyzonty dla procesu nauczania i uczenia się, rewolucjonizując sektor edukacji. Z badań wynika, że z aplikacji bazujących na AI już w tej chwili korzysta duża grupa uczniów i studentów, jak i nauczycieli, a na rynku pojawia się coraz więcej takich narzędzi. Jak szacuje Grand View Research, do 2030 roku wartość globalnego rynku sztucznej inteligencji w edukacji będzie rosła średniorocznie o blisko 37 proc., przy czym duża część tego rynku będzie zdominowana przez platformy edukacyjne. – Dzięki AI nauczanie staje się bardziej spersonalizowane i interaktywne – mówi Jeff Maggioncalda, dyrektor generalny międzynarodowej platformy edukacyjnej Coursera.

Farmacja

Trwają prace nad zmianami w programie szczepień przeciwko HPV. Na razie zaszczepiła się jedna piąta uprawnionych nastolatków

W ciągu pierwszego roku działania programu bezpłatnych szczepień przeciwko wirusowi HPV dla 12- i 13-latków zaszczepiono tylko ok. 20 proc. uprawnionych. Eksperci wskazują na wiele różnych możliwości poprawy niepokojących statystyk. Pierwszym z nich jest edukacja dzieci i dorosłych na temat roli szczepień oraz zagrożeń, jakie wiążą się z zakażeniem HPV, wirusem odpowiadającym m.in. za nowotwory szyjki macicy, odbytu, krtani czy jamy ustnej. Kolejnym pomysłem jest zwiększenie liczby placówek z dostępnymi szczepieniami o kolejne POZ-y, ale też szkoły. Ministerstwo Zdrowia zapowiedziało, że pracuje nad niezbędnymi zmianami.