Fuzja ze Strefą Kibica na Euro 2024
Aleksandra Kaczorowska
Beyond Public Relations
ul. Franciszka Klimczaka 1
02-797 Warszawa
a.kaczorowska|bepr.pl| |a.kaczorowska|bepr.pl
504 907 388
www.bepr.pl
Wielkimi krokami zbliżają się Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2024. To wielkie święto piłki nożnej śledzić będą miliony kibiców wspierających swoje reprezentacje. Do wspólnego oglądania rozgrywek zaprasza także Fuzja, która oficjalnie otwiera Strefę Kibica w niezwykle klimatycznej przestrzeni – industrialnej Kotłowni Karola Scheiblera z zabytkowym piecem w tle.
Wielkie emocje i wspólne kibicowanie Biało – Czerwonym! Pierwszy mecz Reprezentacji Polski odbędzie się w niedzielne popołudnie 16 czerwca o godzinie 15:00. Nasza drużyna zmierzy się wtedy z Holandią, a mecz będzie transmitowany prosto ze stadionu piłkarskiego w Hamburgu – Volksparkstadion. Z pozostałymi grupowymi rywalami Polacy zagrają 21 czerwca (piątek) o godzinie 18:00 oraz 25 czerwca (wtorek) także o godzinie 18:00. Na Olympiastadion w Berlinie nasza drużyna zmierzy się z Austrią, natomiast w Dortmundzie na Signal Iduna Park zagramy z Francją. Walkę Polaków o wyjście z grupy śledzić będzie można na żywo na wielkim ekranie, który od 16 czerwca pojawi się w niezwykłym wnętrzu zabytkowej Elektrowni Karola Scheiblera w Fuzji, a ściślej w historycznej Kotłowni. Na kibiców czekać będą tutaj leżaki oraz krzesła ze stolikami, a także food trucki.
Sportowe emocje w Fuzji nie opuszczą nas aż do samego końca. W Strefie Kibica w Fuzji wspólnie oglądać będziemy na żywo również półfinały oraz finał Euro 2024. Już teraz zapraszamy 9 lipca (wtorek) o godzinie 21:00, 10 lipca (środa) o godzinie 21:00 oraz w niedzielny wieczór 14 lipca także o 21:00.
Do Elektrowni Karola Scheiblera, gdzie funkcjonować będzie Strefa Kibica, dotrzemy od ulicy Milionowej 6a oraz od ulicy Tymienieckiego m.in. poprzez przejście łączące kompleks z Fabryką Sztuki.
Harmonogram emisji meczów Euro 2024 w Strefie Kibica w Fuzji:
16 czerwca Polska – Holandia, niedziela 15:00
21 czerwca Polska – Austria, piątek, 18:00
25 czerwca Polska – Francja, wtorek, 18:00
9 lipca, wtorek, 21:00, półfinał
10 lipca, środa, 21:00 półfinał
14 lipca, niedziela, 21:00 finał Euro 2024
Bieganie zimą? Marka Montis proponuje latarkę czołową
Świąteczna niespodzianka od siatkarek KSG Warszawa
Siatkarki KSG Warszawa wprowadziły sportową energię do warszawskich szkół
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Muzyka
S. Karpiel-Bułecka: Sam talent nie wystarczy, by odnieść sukces w branży muzycznej. Trzeba też mieć trochę szczęścia i spotkać odpowiednich ludzi
Na przestrzeni ostatnich dwóch dekad, między innymi za sprawą streamingu i powszechnego dostępu do internetu, rynek muzyczny w Polsce przeszedł prawdziwą rewolucję. Zauważają to zarówno doświadczeni artyści, jak Sebastian Karpiel-Bułecka, jak i młodsze pokolenie, reprezentowane przez Miuosha. Obaj wokaliści podkreślają, że sukces w branży muzycznej jest wynikiem wielu czynników. Lider zespołu Zakopower zaznacza, że niezależnie od sytuacji młodzi artyści powinni być konsekwentni i wierzyć w swoje możliwości, bo to jest kluczowe w budowaniu kariery.
Problemy społeczne
Strach przed porażką i brak wiary we własne siły blokują rozwój przedsiębiorczości kobiet. Częściej zakładają za to firmy z misją
Kobiety stanowią mniejszość w zarządach firm, rzadziej też niż mężczyźni zakładają własne działalności gospodarcze. W UE na taki krok decyduje się 10 proc. pracujących pań, w Polsce – 13 proc. – wynika z raportu „Biznes na wysokich obcasach” PIE. Strach przed porażką i brak wiary w swoje umiejętności powstrzymują kobiety częściej niż mężczyzn przed założeniem działalności. Kluczową rolę mogą pełnić programy mentoringowe prowadzone przez kobiety.
Muzyka
Luna: Status materialny moich rodziców przeszkadza mi w karierze. Przestaję postrzegać siebie jako niezależną artystkę, tylko córkę bogaczy
Wokalistka podkreśla, że ścieżka jej kariery i sukcesy w branży muzycznej budzą wiele emocji, również ze względu na to, czym zajmują się jej rodzice. Jest ona bowiem córką milionera Andrzeja Wielgomasa, założyciela i właściciela firmy Dawtona. Jednak jak zaznacza, to, że pochodzi z zamożnego domu, nie ułatwia jej życia, a wręcz jest swoistym balastem. Luna ma świadomość tego, że w opinii niektórych ludzi wszystko, co ma i co osiągnęła, zawdzięcza tylko bogatym rodzicom.