Komunikaty PR

Już 1 czerwca Puchar Polski Strongman w Focusie!

2024-05-27  |  13:17
Biuro prasowe

Zapraszamy na sportową sobotę z okazji rozgrywek Pucharu Polski Strongman! Już 1 czerwca przed CH Focus siłacze z całego kraju zmierzą się w widowiskowych konkurencjach! Przyjdźcie na emocjonujące rywalizacje z udziałem czołówki polskiej sceny sportów siłowych. W rolę zawodników będą mogli wcielić się ochotnicy spośród publiczności. Nie zabraknie też atrakcji i konkurencji sportowych dla najmłodszych.

 

Puchar Polski Strongman zawita ponownie do Bydgoszczy już 1 czerwca. Tego dnia centrum handlowe Focus stanie się areną rywalizacji dla potężnej ekipy zawodników Strongman z całej Polski, którzy zmierzą się ze sobą, prezentując niezapomniane widowisko. Już dzisiaj zapraszamy was do udziału w tym ekscytującym wydarzeniu! Zachęcamy do przybycia i udziału w nim całymi rodzinami, gdyż program wypełniony będzie atrakcjami zarówno dla dorosłych, jak i najmłodszych.

 

Zawodnicy tegorocznego Strongman zmierzą się w sześciu konkurencjach: w martwym ciągu z autem na platformie, przenoszeniu samochodu na plecach na 30 m, przeciąganiu auta SUV na czas,  konkurencji barkowej – wyciskanie drewnianej belki nad głowę, przeciąganiu tira oraz przenoszeniu metalowej tarczy w kształcie zęba na odległość. Listę zawodników tworzą znane nazwiska: Marcin Schabowski, Pawel Piskorz, Kamil Łyszkowski, Mariusz Pachut, Szymon Holesiński, Oskar Rocławski. Natomiast zawody sędziować będą Oskar Ziółkowski - nasz tegoroczny uczestnik prestiżowych zawodów Arnolda Schwarzenegera kategorii OPEN PRO w USA i Marcin Kacnerski.

 

Sportowa impreza rozpocznie się o godzinie 12.00 i zakończy po godz. 17.00, na którą zaplanowano ogłoszenie wyników i rozdanie nagród.

 

W trakcie zawodów Strongman, pomiędzy rywalizacjami zawodników, odbywać się będą pokazy i konkursy. Oprócz Pucharu Polski Strongman będą z nami również inni bydgoscy sportowcy i których będzie można odwiedzić stoiska - Klub Zawisza Bydgoszcz - Podnoszenie ciężarów, Wioślarze Lotto Bydgostia, Klub Alfa Rugby Bydgoszcz, pokazy taneczne, pokazy sztuk walki Taekwondo, pokazy barmańskie Malinówka Drink Bar. Podczas wydarzenia prowadzona będzie zbiórka na leczenie dla Ignasia Lewandowskiego, który urodził się z wrodzoną chorobą syndromu Sanfilippo.

 

Rozgrywki Pucharu Polski Strongman i towarzyszące aktywności odbędą się w sobotę, 1 czerwca br. w godzinach od 12.00 do 17.00. Wydarzenie zlokalizowane będzie na placu przy wejściu do CH Focus, od strony ulicy Jagiellońskiej. Udział w atrakcjach i wydarzeniu jest bezpłatny.

 

Organizatorami wydarzenia, poza centrum handlowym Focus, są Mariusz Maren Dąbrowski - Zawodnik Strongman, klub fitness i siłownia Step One Bydgoszcz – Kamila Andrzejkiewicz, SFD Bydgoszcz – Kamil Szczęsny.

 

Więcej szczegółów na stronie: www.focusbydgoszcz.pl. 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Sport O czym kibic musi pamiętać przed wyjazdem na EURO? Biuro prasowe
2024-06-14 | 12:00

O czym kibic musi pamiętać przed wyjazdem na EURO?

Dokładnie miesiąc – od 14 czerwca do 14 lipca – potrwają Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Gospodarzem rozgrywanego po raz 17. turnieju będą Niemcy, którzy gościć
Sport Euro 2024 oczami Polaków - jak kibicujemy - wyniki badania Glovo
2024-06-14 | 01:50

Euro 2024 oczami Polaków - jak kibicujemy - wyniki badania Glovo

  Polacy najchętniej oglądaliby mecze Euro 2024  w towarzystwie Kuby Błaszczykowskiego i Wojtka Szczęsnego (obu wskazało 34% Polaków). Robert Lewandowski zajął 3.
Sport Gdzie świętować podczas EURO 2024? FREENOW odkrywa najpopularniejsze miejsca
2024-06-13 | 17:00

Gdzie świętować podczas EURO 2024? FREENOW odkrywa najpopularniejsze miejsca

Wielkimi krokami zbliża się gorączka sportowych emocji — EURO 2024. Najwierniejsi kibice z pewnością będą chcieli poczuć piłkarską atmosferę na własnej skórze i wybiorą

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Coraz więcej światowych zasobów ryb jest przełowionych. Nadmierne połowy dotyczą już blisko 38 proc. stad ryb na świecie

Według najnowszych danych ONZ FAO nadmierne połowy dotyczą 37,7 proc. wszystkich stad ryb i ten odsetek stale rośnie. W niektórych akwenach, takich jak Morze Śródziemne i Czarne, ponad 60 proc. stad jest przełowionych. Może to prowadzić nie tylko do degradacji ekosystemów morskich, ale także mieć poważne konsekwencje dla milionów ludzi na świecie. – Gdyby wszystkie stada na świecie były poławiane w  zrównoważony sposób, pozwoliłoby to wygenerować o 16 mln t więcej ryb i owoców morza rocznie, co z kolei przełożyłoby się na możliwość wyżywienia dodatkowych 72 mln ludzi – wskazuje Joanna Ornoch z organizacji pozarządowej MSC (Marine Stewardship Council).

Media

Magdalena Boczarska: Tantiemy z internetu to jest należna nam wypłata za naszą pracę. Te pieniądze pozwoliłyby nam spokojnie przeżyć od pierwszego do pierwszego

Magdalena Boczarska była w gronie aktorów, którzy we wtorek protestowali przed Sejmem. Podczas posiedzenia Komisji Kultury i Środków Przekazu odbywało się bowiem pierwsze czytanie projektu nowelizacji ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Mateusz Banasiuk podkreśla, że środowisko twórców filmowych już od wielu miesięcy z determinacją walczy o stosowne zapisy, które jak najszybciej powinny być dostosowane do norm europejskich. Platformy cyfrowe i sieci kablowe rozpowszechniające filmy i seriale czerpią bowiem ogromne zyski z pracy artystów i pozostałych wykonawców, dlatego też powinny płacić im za to należne wynagrodzenie. Szacuje się, że każdego roku tracą oni z tego tytułu ponad 41 mln zł.

Media

Anna Kalczyńska: Ostatni rok dał mi duży oddech i dziś już oglądam „Dzień Dobry TVN” z dystansem. Zmiany doceniamy po jakimś czasie

Prezenterka nie ukrywa, że na początku trudno było się jej pogodzić ze zmianami kadrowymi w „Dzień Dobry TVN”,  bo dobrze czuła się w tym formacie śniadaniowym i wiązała z nim duże nadzieje. Teraz jednak, patrząc na wszystko z perspektywy czasu, zdążyła się już przekonać, że ta zmiana na ścieżce zawodowej była jej potrzebna, bo dała motywację do działania na innych płaszczyznach. Anna Kalczyńska ma już nową pracę. Wkrótce na portalu Goniec.pl będzie miał premierę jej autorski program o tematyce geopolitycznej.