Lechendy mogą wszystko w domu!
Lech Free wychodzi naprzeciw spadkom formy w czasie, kiedy nasza codzienna aktywność fizyczna została mocno ograniczona. Przy współpracy z trenerką personalną Natfit i zawodnikiem KSW Damianem Janikowskim, marka zachęca do ruchu, bez wychodzenia z domu. Dlaczego? Ponieważ Lechendy mogą wszystko!
Kim są wspomniane Lechendy? To osoby, które potrafią odnaleźć się w każdej, nawet najmniej oczekiwanej sytuacji. Ludzie, którzy od zawsze umiejętnie godzili aktywny tryb życia ze swoimi codziennymi obowiązkami i teraz nie zamierzają tego zmieniać. Marka Lech Free gorąco zachęca do pozostania aktywnym i wraz z Runmageddonem oraz sportowcami Natalią Tober i Damianem Janikowskim, zapraszają do wspólnych, domowych treningów.
Każdy może wykonać je w swoich czterech ścianach, ponieważ niepotrzebne są żadne specjalistyczne sprzęty – za dodatkowy ciężar mogą posłużyć rzeczy codziennego użytku. Wystarczą jedynie dobre chęci i motywacja do działania!
Pierwszy trening prowadzony przez Damiana Janikowskiego jest już dostępny na Facebookowym wydarzeniu Lechendy mogą wszystko. Kolejny pojawi się jeszcze w tym tygodniu – tym razem poprowadzi go Natfit. Aby nie przegapić żadnego nowego video, najlepiej dołączyć do wydarzenia i włączyć powiadomienia o nowych postach. Oprócz publikowanych filmów z inspiracjami, jakie ćwiczenia można wykonać w domu, dodatkowo planowane są również transmisje live. Dzięki nim będzie można we własnym domu odbyć pełny trening z ambasadorami marki oraz z kilkoma gośćmi specjalnymi, znanymi między innymi z eventów Runmageddonu.
Ponadto, żeby zmobilizować uczestników do aktywnego udziału w wydarzeniu, zaplanowany jest konkurs, w którym do wygrania będą sportowe gadżety od Lecha Free – zestawy piłek, mat oraz gum active bands. Wygrać je można dzieląc się zdjęciami i video ze swoich domowych treningów oznaczonych hasztagiem #MożeszWszystko i @lechfree.
Już teraz dołącz do wydarzenia i zacznij ćwiczyć z ambasadorami Lecha Free. Zostań Lechendą i pokaż wszystkim, że nawet w domu można wszystko! Link do wydarzenia: www.bit.ly/Lechendy_mogą_wszystko_w_domu

Bieganie zimą? Marka Montis proponuje latarkę czołową

Świąteczna niespodzianka od siatkarek KSG Warszawa

Siatkarki KSG Warszawa wprowadziły sportową energię do warszawskich szkół
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Nie żyje Jadwiga Jankowska-Cieślak

Jadwiga Jankowska-Cieślak: Zwykle Złota Palma otwiera ścieżkę do kariery, a mi zamknęła. W Polsce trwał wtedy stan wojenny i musiałam szybko wracać do kraju
Gwiazdy

Wiktor Dyduła: W domu rodzinnym zawsze podtrzymywaliśmy tradycję śmigusa-dyngusa. Teraz widzę, że w miastach już zanika ten zwyczaj
Zdaniem wokalisty śmigus-dyngus może dostarczyć sporo radości, ale też być powodem kłótni, chociażby w momencie, kiedy nie wszyscy godzą się na taką zabawę. Nie ukrywa też, że w dzieciństwie najbardziej czekał właśnie na lany poniedziałek i bitwę na wiadra. Zauważa jednak, że z roku na rok ta tradycja powoli zanika, a za oblanie wodą osób, które sobie tego nie życzą, można nawet dostać mandat.
Handel
Konsumpcja jaj w Polsce rośnie. Przy zakupie Polacy zwracają uwagę na to, z jakiego chowu pochodzą

Zarówno spożycie, jak i produkcja jaj w Polsce notują wzrosty. Znacząca większość konsumentów przy zakupie jajek zwraca uwagę na to, czy pochodzą one z chowu klatkowego. Polska jest jednym z liderów w produkcji i eksporcie jajek w UE, ale ma też wśród nich największy udział kur w chowie klatkowym. Oczekiwania konsumentów przyczyniają się powoli do zmiany tych statystyk.
Infrastruktura
Mazowsze ze specjalną ofertą na Wielkanoc i majówkę. Rośnie zainteresowanie podróżami po regionie

Okres wielkanocny i majówkowy, które w tym roku wypadają bardzo blisko siebie, to czas wzmożonego ruchu turystycznego na Mazowszu. Region, który w ubiegłym roku odwiedziła rekordowa liczba turystów, przyciąga m.in. bogactwem kulturowym, różnorodną ofertą atrakcji i nadwiślańskimi krajobrazami. W okresie Wielkiej Nocy w wielu miejscach odbywają się wydarzenia, które mają przybliżyć świąteczne tradycje pielęgnowane od pokoleń.