Port Łódź rozkręca wakacje w mieście

Aleksandra Kaczorowska
Beyond Public Relations
ul. Franciszka Klimczaka 1
02-797 Warszawa
a.kaczorowska|bepr.pl| |a.kaczorowska|bepr.pl
504 907 388
www.bepr.pl
To będzie lato pełne wrażeń! Port Łódź idąc za ciosem ubiegłorocznego sukcesu ponownie na czas wakacji uruchomił na Patio swojego Centrum bezpłatny park linowy. Z atrakcji korzystać mogą dorośli oraz dzieci o wzroście powyżej 130 cm. Park linowy funkcjonować będzie na Patio Portu Łódź do końca sierpnia.
Mnóstwo pozytywnych emocji, a także czas spędzony na niezwykłej zabawie w gronie rodziny i znajomych. Park linowy w Porcie Łódź to idealny pomysł na zagospodarowanie tegorocznych wakacji w mieście. Atrakcja jest bezpłatna i czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 12:00 – 20:00. Park linowy zainstalowany jest na wysokości 6 metrów nad Patio Portu Łódź i jest połączony z budynkiem Centrum, zatem uczestnicy zabawy pokonują trasę nad głowami przechodzących tędy klientów. Na odważnych śmiałków czeka tu aż 7 przeszkód, m. in. ścianka wspinaczkowa, ruchome belki i kładki, beczka oraz mostek. Po przejściu wszystkich wyzwań można zjechać nad Patio długą na 70 metrów tyrolką! Niezapomniane wrażenia gwarantowane!
Park linowy na Patio Portu Łódź dostępny jest dla dorosłych oraz dzieci od 7 roku życia i wzroście powyżej 130 cm. Nad bezpieczeństwem uczestników zabawy czuwają profesjonalni instruktorzy. Regulamin parku linowego dostępny jest na stronie internetowej Centrum.
Przez cały wakacyjny okres Port Łódź zaprasza także do korzystania z atrakcji dostępnych w Sport Stacji zlokalizowanej na terenie rekreacyjnym Centrum. Znajdują się tu boiska do gry w piłkę nożną, koszykówkę i siatkówkę, bulodrom, pole do minigolfa (atrakcja płatna), bieżnia, siłownia, ścieżka zdrowia dedykowana młodszym dzieciom, miasteczko rowerowe, stoły do ping-ponga i szachów, a także strefa treningowa dla czworonożnych pupili. Na terenie Portu Łódź tuż przy strefie restauracyjnej działa też jedna z największych sal zabaw dla dzieci – Port Łódź Junior.

Motorola zaprasza fanów piłki nożnej na ekskluzywny konkurs związany z FIFA Club World Cup 2025™. Do wygrania pięć wyjazdów na finał i półfinał

Bieganie zimą? Marka Montis proponuje latarkę czołową

Świąteczna niespodzianka od siatkarek KSG Warszawa
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Dorota Szelągowska: Tęsknię za Darkiem „Stolarzem” przed kamerą. Ale mamy ze sobą kontakt i będziemy razem robić jakieś rzeczy youtube’owe
Prezenterka zaznacza, że wraz z ostatnim klapsem na planie zdjęciowym programu, który wcześniej realizowała z Darkiem „Stolarzem”, nie zakończyła się ich znajomość. Nadal utrzymują ze sobą kontakt i planują kolejne wspólne przedsięwzięcia. Dorota Szelągowska uważa, że każdy powinien maksymalnie wykorzystywać swój potencjał, dlatego nie można siedzieć bezczynnie, tylko trzeba podejmować nowe wyzwania, korzystać z dostępnych propozycji i szans. Teraz co prawda obydwoje pracują dla konkurencyjnych stacji, ale nie rywalizują ze sobą, tylko nadal się wspierają.
Prawo
Unia Europejska wzmacnia ochronę najmłodszych. Parlament Europejski chce, by test praw dziecka był nowym standardem w legislacji

Parlament Europejski chciałby tzw. testu praw dziecka dla każdego aktu prawnego wychodzącego z Komisji Europejskiej. – Każda nowa legislacja Unii Europejskiej powinna być sprawdzana pod kątem wpływu na prawa dziecka – zapowiada Ewa Kopacz, wiceprzewodnicząca PE. Jak podkreśla, głos dzieci jest coraz lepiej słyszalny w UE i jej różnych politykach. Same dzieci wskazują na ważne dla siebie kwestie, którymi UE powinna się zajmować. Wśród nich są wyzwania w obszarze cyfrowym i edukacyjnym.
Robotyka i SI
Za 90 proc. wypadków drogowych odpowiada człowiek. Rozwój autonomicznych pojazdów może to ryzyko ograniczyć

Z analiz Polskiego Obserwatorium Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego ITS wynika, że w ok. 90 proc. wypadków drogowych decydującą rolę odgrywa czynnik ludzki. Dzięki inteligentnym pojazdom liczba wypadków może się zmniejszyć o ok. 30 proc. Stopniowe udoskonalanie czujników i algorytmów ma kluczowe znaczenia dla poprawy bezpieczeństwa na drogach. Obecnie samochody osiągają drugi i trzeci poziom autonomii w sześciostopniowej skali SAE.