Komunikaty PR

realme partnerem Igrzysk Europejskich Kraków-Małopolska 2023

2023-06-16  |  15:23
Biuro prasowe

Tegoroczne Igrzyska Europejskie będą ważnym krokiem dla sportowców z Europy na drodze do Igrzysk Olimpijskich. Rywalizacja toczyć się będzie w 29 dyscyplinach, a wiele konkurencji odbywać się będzie w randze mistrzostw Europy i/lub kwalifikacji do Igrzysk Olimpijskich w Paryżu w 2024 r. W zmaganiach weźmie udział ponad siedem tysięcy zawodników z ponad 48 krajów.

Głównym ośrodkiem wydarzenia będzie Kraków, jednak walka o medale odbędzie się także w innych lokalizacjach, m.in. w: Chorzowie, Krynicy-Zdroju, Nowym Targu, Rzeszowie, Wrocławiu czy Zakopanem. Nowymi dyscyplinami na tegorocznych Igrzyskach Europejskich będą m.in.: breakdance, kajakarstwo górskie, kickboxing, padel czy skoki narciarskie.

W ramach współpracy marka realme będzie widoczna w szerokiej gamie punktów oudoorowych oraz eksponowana na bandach, telebimach i nośnikach reklamowych, które znajdą się w wielu miejscach zmagań sportowców podczas Igrzysk Europejskich 2023.

Bardzo się cieszymy, że marka realme została naszym partnerem. To nowoczesna firma, słynąca z wyznaczania trendów i dostarczania młodym ludziom niezapomnianych emocji, poprzez wyjątkowe produkty technologiczne. Jej wartości pokrywają z tymi, które promują Igrzyska Europejskie – chcemy łączyć ludzi poprzez wspólne przeżywanie wyjątkowych chwil – powiedział o współpracy prezes Komitetu Organizacyjnego Igrzysk Europejskich, Marcin Nowak.

Firma realme wraz z organizatorami Igrzysk Europejskich 2023 gorąco zachęcają wszystkich kibiców oraz fanów sportu do śledzenia czołowych sportowców Europy i już dziś zapraszają do udziału w ceremonii otwarcia, która odbędzie się 21 czerwca o godzinie 20:30 na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana w Krakowie. Nastąpi wtedy zapalenie olimpijskiego znicza z Ogniem Pokoju, a także widowiskowy przemarsz zawodników. Ceremonię uświetnią także występy gwiazd muzyki. Dla widzów zagrają m.in. Roxie Węgiel, Zakopower, T. Love oraz Golec uOrkiestra.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Sport Bieganie zimą? Marka Montis proponuje latarkę czołową Biuro prasowe
2024-12-31 | 09:00

Bieganie zimą? Marka Montis proponuje latarkę czołową

Montis poleca latarkę do biegania Sposób na spalenie świątecznych kilogramów, zwiększenie odporności i wytrzymałości oraz poprawę krążenia, a także humoru. Bieganie
Sport Świąteczna niespodzianka od siatkarek KSG Warszawa
2024-12-31 | 01:00

Świąteczna niespodzianka od siatkarek KSG Warszawa

W ostatnich dniach siatkarki KSG Warszawa, drużyny rywalizującej w 1. Lidze Kobiet, odwiedziły małych pacjentów w dwóch warszawskich szpitalach - Klinice Pediatrii Państwowego
Sport Siatkarki KSG Warszawa wprowadziły sportową energię do warszawskich szkół
2024-12-27 | 12:30

Siatkarki KSG Warszawa wprowadziły sportową energię do warszawskich szkół

W ostatnich dniach siatkarki KSG Warszawa zawitały do dwóch warszawskich szkół podstawowych - SP 403 i SP 388 - aby podzielić się swoją pasją do sportu i zachęcić

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Film

Joanna Kurowska: Żaden polski aktor nie dostał miliona dolarów za film. Gramy równie dobrze jak amerykańscy, a jesteśmy niedoceniani i hejtowani

Artystka nie ma żadnych wątpliwości – polska branża filmowa wymaga natychmiastowego uzdrowienia. Konieczne jest wprowadzenie gruntownych zmian po to, aby zapewnić aktorom lepsze warunki pracy, odpowiednie wynagrodzenie i wsparcie w sytuacjach kryzysowych. Joanna Kurowska zauważa, że honoraria w polskim kinie są rażąco niskie i chociażby w stosunku do zarobków amerykańskich gwiazd dysproporcja jest ogromna. Dla przykładu żaden polski aktor nie otrzymał jeszcze miliona dolarów za rolę, podczas gdy w USA takie kwoty są standardem.

Ochrona środowiska

Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić

Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).

Problemy społeczne

W Polsce rośnie liczba wykrywanych chorób przenoszonych drogą płciową. Coraz większa świadomość i możliwość testowania

Światowa Organizacja Zdrowia podaje, że na świecie codziennie odnotowuje się ponad milion nowych zakażeń chorób uleczalnych przenoszonych drogą płciową (STI). W rzeczywistości może ich być nawet wielokrotnie więcej. W Polsce tylko w 2023 roku wykryto ponad 5 tys. przypadków kiły, chlamydii i rzeżączki. Ze względu na tę samą drogę transmisji zakażenia choroby te często ze sobą współwystępują, a zakażenie jedną z nich zwiększa znacząco ryzyko zakażenia HIV.