Komunikaty PR

realme partnerem Igrzysk Europejskich Kraków-Małopolska 2023

2023-06-16  |  15:23
Biuro prasowe

Tegoroczne Igrzyska Europejskie będą ważnym krokiem dla sportowców z Europy na drodze do Igrzysk Olimpijskich. Rywalizacja toczyć się będzie w 29 dyscyplinach, a wiele konkurencji odbywać się będzie w randze mistrzostw Europy i/lub kwalifikacji do Igrzysk Olimpijskich w Paryżu w 2024 r. W zmaganiach weźmie udział ponad siedem tysięcy zawodników z ponad 48 krajów.

Głównym ośrodkiem wydarzenia będzie Kraków, jednak walka o medale odbędzie się także w innych lokalizacjach, m.in. w: Chorzowie, Krynicy-Zdroju, Nowym Targu, Rzeszowie, Wrocławiu czy Zakopanem. Nowymi dyscyplinami na tegorocznych Igrzyskach Europejskich będą m.in.: breakdance, kajakarstwo górskie, kickboxing, padel czy skoki narciarskie.

W ramach współpracy marka realme będzie widoczna w szerokiej gamie punktów oudoorowych oraz eksponowana na bandach, telebimach i nośnikach reklamowych, które znajdą się w wielu miejscach zmagań sportowców podczas Igrzysk Europejskich 2023.

Bardzo się cieszymy, że marka realme została naszym partnerem. To nowoczesna firma, słynąca z wyznaczania trendów i dostarczania młodym ludziom niezapomnianych emocji, poprzez wyjątkowe produkty technologiczne. Jej wartości pokrywają z tymi, które promują Igrzyska Europejskie – chcemy łączyć ludzi poprzez wspólne przeżywanie wyjątkowych chwil – powiedział o współpracy prezes Komitetu Organizacyjnego Igrzysk Europejskich, Marcin Nowak.

Firma realme wraz z organizatorami Igrzysk Europejskich 2023 gorąco zachęcają wszystkich kibiców oraz fanów sportu do śledzenia czołowych sportowców Europy i już dziś zapraszają do udziału w ceremonii otwarcia, która odbędzie się 21 czerwca o godzinie 20:30 na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana w Krakowie. Nastąpi wtedy zapalenie olimpijskiego znicza z Ogniem Pokoju, a także widowiskowy przemarsz zawodników. Ceremonię uświetnią także występy gwiazd muzyki. Dla widzów zagrają m.in. Roxie Węgiel, Zakopower, T. Love oraz Golec uOrkiestra.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Sport Zdrowie szyte na miarę. Aktywność w harmonii z ciałem i umysłem Biuro prasowe
2024-07-04 | 13:00

Zdrowie szyte na miarę. Aktywność w harmonii z ciałem i umysłem

Życie często przypomina bieg przez przeszkody, w którym balans pomiędzy pracą, rodziną a czasem dla siebie wydaje się trudny do osiągnięcia. W takich chwilach
Sport POMYSŁ NA AKTYWNE WAKACJE: NA ROWER W ALPY!
2024-07-04 | 01:00

POMYSŁ NA AKTYWNE WAKACJE: NA ROWER W ALPY!

Rowerowi entuzjaści mogą znaleźć specjalnie przygotowane trasy turystyczne tak w Polsce, jak i w innych częściach Europy. Wiele osób korzysta z EuroVelo
Sport ASICS publikuje raport zrównoważonego rozwoju
2024-07-03 | 09:00

ASICS publikuje raport zrównoważonego rozwoju

Wraz z publikacją raportu zrównoważonego rozwoju za 2023 rok, ASICS ujawnia, jak priorytetowe traktowanie dobrostanu psychicznego i fizycznego pomaga napędzać jego agendę

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Konsument

Media

Robert El Gendy: Jestem śpiochem i przychodzę do studia w ostatniej chwili. Raz nie obudziłem się na czas i dopiero telefon z redakcji postawił mnie na nogi

Prezenter „Pytania na śniadanie” zaznacza, że lubi sobie pospać, dlatego prowadzenie porannego programu to dla niego prawdziwe wyzwanie. Musi się bowiem sporo natrudzić, by być w studiu telewizyjnym na czas. Zazwyczaj nie udaje mu się jednak obudzić wraz z dźwiękiem pierwszego budzika i zdarzyło się, że z głębokiego snu wyrwał go dopiero telefon od produkcji „Pytania na śniadanie”.

Problemy społeczne

Ukraińcy mają podobne problemy związane z ochroną zdrowia, co Polacy. Problemem jest długi czas oczekiwania na wizytę i wysokie koszty leków

Długi czas oczekiwania, wysokie koszty leczenia i zakupu leków – to największe bariery w dostępie do opieki zdrowotnej, z jakimi mierzą się uchodźcy z Ukrainy w Polsce – wynika z raportu GUS i WHO. – Problemy stają się coraz bardziej podobne do tych charakterystycznych dla całego systemu ochrony zdrowia. Mniej mają charakter nagły, który był charakterystyczny dla okresu tuż po wybuchu wojny – wskazuje dr Dominik Rozkrut, prezes Głównego Urzędu Statystycznego. Większość przypadków, z powodu których Ukraińcy potrzebują pomocy lekarza, to ostre schorzenia. Co czwarty leczy się z powodu choroby przewlekłej. Wyzwaniem pozostają szczepienia ukraińskich dzieci: wskaźnik wyszczepienia rośnie, ale jest poniżej poziomu wśród polskich dzieci.