Komunikaty PR

Waterdrop wesprze inicjatywę Huberta Hurkacza – turniej Hubi Cup 2024

2024-05-24  |  13:30
Biuro prasowe
Kontakt

Karolina Krzeska
Rocket Science

Pływacka 3/2
02-633 Warszawa
biuro|rocketscience.com.pl| |biuro|rocketscience.com.pl
781453815
https://www.rocketscience.com.pl/

W ubiegłym miesiącu najlepszy polski tenisista Hubert Hurkacz dołączył do austriackiej spółki Waterdrop w roli inwestora i ambasadora marki. Jednym z projektów, w który Waterdrop zaangażuje się wspólnie z tenisistą, będzie Hubi Cup 2024 – ogólnopolski turniej dla młodych tenisistów do 12 lat. Pierwsza edycja zawodów odbyła się w 2023 roku z inicjatywy Huberta Hurkacza oraz Come-On Tennis Club Wrocław.

 

Turniej Hubi Cup 2024 rozpoczyna się już w najbliższą sobotę 25 maja we Wrocławiu i potrwa 4 dni. Polski Związek Tenisowy przyznał mu status Super Serii, najwyżej ocenianego turnieju w kategorii wiekowej dzieci do 12 lat. Główną nagrodą dla finalistów gry pojedynczej dziewczynek i chłopców, podobnie jak przed rokiem, jest wyjazd na zawodowy turniej ATP 500 w Halle w Niemczech ufundowany przez Huberta Hurkacza, obecnie zajmującego 8. miejsce w rankingu ATP. W ramach akcji społecznej #PijKranówkę!, organizowanej przez Miasto Wrocław, zachęcającej do picia wody z kranu zamiast wody butelkowanej, podczas turnieju na kortach stanie beczkowóz z wodą kranową. Waterdrop pragnie wspierać młodych sportowców. Marka ufundowała dla uczestników turnieju butelki wielokrotnego użytku, aby promować zdrowe nawyki związane z nawadnianiem.

 

Bardzo cieszę się, że w tym roku odbędzie się kolejna edycja Hubi Cup. Finaliści tego turnieju będą mieli okazję zobaczyć mnie i innych zawodników w Halle podczas turnieju ATP 500 na trawie. Staramy się zorganizować jak najatrakcyjniejszy turniej dla dzieci, któremu towarzyszyć będzie świetna atmosfera. Zależy nam, by młodzi uczestnicy cieszyli się z rywalizacji na korcie i dobrze bawili się poza nim – mówi Hubert Hurkacz.

 

Wsparcie turnieju Hubi Cup 2024 to kolejny krok Waterdrop, skupiający się na edukacji na temat znaczenia picia wystarczającej ilości wody i pozytywnego wpływu, jaki wywiera ona na nasz organizm, podobnie jak regularna aktywność fizyczna. Chcemy podkreślać jak zdrowy styl życia jest ważny już od najmłodszych lat – mówi Henry Murray, CMO Waterdrop.

 

Hubi Cup to jeden z turniejów Super Serii – najwyżej punktowanego turnieju w kategorii wiekowej zawodniczek i zawodników do 12 lat. Swoją rangą zawody te plasują się za mistrzostwami Polski. Podczas konkursu kibice będą mieli okazję przyglądać się zarówno rywalizacji w singlu, jak i deblu dziewczynek i chłopców. Dla zawodników, ich trenerów i rodziców, a także wszystkich zainteresowanych, organizatorzy przygotowali spotkanie z Przemkiem Piotrowiczem, trenerem przygotowania fizycznego Huberta Hurkacza i fizjologiem sportu Bartoszem Ochmanem. Zawody Hubi Cup odbyły się po raz pierwszy w ubiegłym roku z inicjatywy Huberta Hurkacza oraz Come-On Tennis Club Wrocław.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Rocket Science
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Sport O czym kibic musi pamiętać przed wyjazdem na EURO? Biuro prasowe
2024-06-14 | 12:00

O czym kibic musi pamiętać przed wyjazdem na EURO?

Dokładnie miesiąc – od 14 czerwca do 14 lipca – potrwają Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Gospodarzem rozgrywanego po raz 17. turnieju będą Niemcy, którzy gościć
Sport Euro 2024 oczami Polaków - jak kibicujemy - wyniki badania Glovo
2024-06-14 | 01:50

Euro 2024 oczami Polaków - jak kibicujemy - wyniki badania Glovo

  Polacy najchętniej oglądaliby mecze Euro 2024  w towarzystwie Kuby Błaszczykowskiego i Wojtka Szczęsnego (obu wskazało 34% Polaków). Robert Lewandowski zajął 3.
Sport Gdzie świętować podczas EURO 2024? FREENOW odkrywa najpopularniejsze miejsca
2024-06-13 | 17:00

Gdzie świętować podczas EURO 2024? FREENOW odkrywa najpopularniejsze miejsca

Wielkimi krokami zbliża się gorączka sportowych emocji — EURO 2024. Najwierniejsi kibice z pewnością będą chcieli poczuć piłkarską atmosferę na własnej skórze i wybiorą

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Coraz więcej światowych zasobów ryb jest przełowionych. Nadmierne połowy dotyczą już blisko 38 proc. stad ryb na świecie

Według najnowszych danych ONZ FAO nadmierne połowy dotyczą 37,7 proc. wszystkich stad ryb i ten odsetek stale rośnie. W niektórych akwenach, takich jak Morze Śródziemne i Czarne, ponad 60 proc. stad jest przełowionych. Może to prowadzić nie tylko do degradacji ekosystemów morskich, ale także mieć poważne konsekwencje dla milionów ludzi na świecie. – Gdyby wszystkie stada na świecie były poławiane w  zrównoważony sposób, pozwoliłoby to wygenerować o 16 mln t więcej ryb i owoców morza rocznie, co z kolei przełożyłoby się na możliwość wyżywienia dodatkowych 72 mln ludzi – wskazuje Joanna Ornoch z organizacji pozarządowej MSC (Marine Stewardship Council).

Media

Magdalena Boczarska: Tantiemy z internetu to jest należna nam wypłata za naszą pracę. Te pieniądze pozwoliłyby nam spokojnie przeżyć od pierwszego do pierwszego

Magdalena Boczarska była w gronie aktorów, którzy we wtorek protestowali przed Sejmem. Podczas posiedzenia Komisji Kultury i Środków Przekazu odbywało się bowiem pierwsze czytanie projektu nowelizacji ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Mateusz Banasiuk podkreśla, że środowisko twórców filmowych już od wielu miesięcy z determinacją walczy o stosowne zapisy, które jak najszybciej powinny być dostosowane do norm europejskich. Platformy cyfrowe i sieci kablowe rozpowszechniające filmy i seriale czerpią bowiem ogromne zyski z pracy artystów i pozostałych wykonawców, dlatego też powinny płacić im za to należne wynagrodzenie. Szacuje się, że każdego roku tracą oni z tego tytułu ponad 41 mln zł.

Media

Anna Kalczyńska: Ostatni rok dał mi duży oddech i dziś już oglądam „Dzień Dobry TVN” z dystansem. Zmiany doceniamy po jakimś czasie

Prezenterka nie ukrywa, że na początku trudno było się jej pogodzić ze zmianami kadrowymi w „Dzień Dobry TVN”,  bo dobrze czuła się w tym formacie śniadaniowym i wiązała z nim duże nadzieje. Teraz jednak, patrząc na wszystko z perspektywy czasu, zdążyła się już przekonać, że ta zmiana na ścieżce zawodowej była jej potrzebna, bo dała motywację do działania na innych płaszczyznach. Anna Kalczyńska ma już nową pracę. Wkrótce na portalu Goniec.pl będzie miał premierę jej autorski program o tematyce geopolitycznej.