Komunikaty PR

Wejdź do gry Atrium Game Zone!

2021-09-21  |  14:01
Biuro prasowe

Jesteś miłośnikiem gier online? Pasjonują Cię rozgrywki Fortnite? Już dziś dołącz do społeczności graczy Atrium Game ZONE i sprawdź się z najlepszymi! Atrium Molo zaprasza na pierwsze amatorskie Rozgrywki Fortnite Atrium Game ZONE. Gra na refleks, dreszczyk rywalizacji, strategiczne eliminowanie przeciwnika oraz duża dawka energii i pozytywnych emocji – to wszystko i jeszcze więcej czeka na Ciebie w Atrium Game ZONE! Najlepsi rozgrywający powalczą o cenne nagrody! Zapisy trwają do 28 września.

Atrium Game ZONE to pierwsze amatorskie, ogólnopolskie rozgrywki dla miłośników Fortnite’a, których pomysłodawcą i organizatorem jest firma Atrium, właściciel Atrium Molo. Do wspólnej rozrywki wszystkich graczy, niezależnie od poziomu zaawansowania, zaprasza centrum handlowe Atrium Molo. Startować w grze mogą zarówno szczecinianie, jak i mieszkańcy innych regionów Polski. W trakcie trwania turniejów, rozgrywających dopingować będą mistrzowie wirtualnych rozgrywek, influencerzy i komentatorzy: Farell, Graba Gra i Bezi oraz Jacob.

Każdy, kto lubi grać i ma do tego smykałkę, może wziąć udział w Atrium Game ZONE! Turniej składa się z etapu kwalifikacji, półfinałów i finałów. Pierwsze rozgrywki Fortnite rozegrane zostaną 5 października br., o godz. 17.30.

Do społeczności Atrium Game ZONE można dołączyć, rejestrując się na stronie www.atriumgamezone.pl, do 28 września br. W turniejach online rozgrywanych w ramach Atrium Game ZONE mogą wziąć udział również osoby niepełnoletnie; osoby poniżej 13 r. ż. (za zgodą rodzica bądź opiekuna prawnego).

Zmierz się z najlepszymi z sąsiedztwa i okolic! Turniej Fortnite Atrium Game ZONE to wyjątkowa okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności oraz wygrać fantastyczne nagrody!

Dla najlepszych graczy przewidziano cenne nagrody. Zdobywca pierwszego miejsca w półfinale otrzymuje tytuł Mistrza Lokalizacji oraz nagrodę pieniężną.

  • Za zajęcie 1 miejsca: nagrodę pieniężną o wartości 500 zł oraz urządzenie wielofunkcyjne HP Ink Tank Wireless 415
  • Za zajęcie 2 miejsca: nagrodę pieniężną o wartości 300 zł
  • Za zajęcie 3 miejsca: nagrodę pieniężną o wartości 200 zł
  • Za zdobycie 5 kolejnych miejsc: nagrody pieniężne w wysokości 100 zł.

Z kolei za zajęcie pierwszego miejsca w finałach, najlepszy gracz otrzymuje tytuł Mistrza Game Zone oraz voucher na zakupy:

  • Za zajęcie 1 miejsca: 5 000 PLN voucher do realizacji w X-KOM
  • Za zajęcie 2 miejsca: 3 000 PLN voucher do realizacji w X-KOM
  • Za zajęcie 3 miejsca: 2 000 PLN voucher do realizacji w X-KOM.

Fundatorem nagród głównych jest polska firma komputerowa X-KOM, natomiast vouchery (nagrody) dla wygranych na poziomie eliminacji lokalnych w Szczecinie ufundowało Atrium Molo.

Finałowi rozgrywek Atrium Game ZONE towarzyszyć będą wielkie emocje! W październiku widzowie i kibice będą mogli oglądać pojedynki graczy podczas transmisji na żywo online live stream na Twitch.tv

Rozgrywkom Fortnite – Atrium Game ZONE partnerują centra handlowe należące do Atrium w 12 centrach: Atrium Biała, Atrium Copernicus, Atrium Kasztanowa, Atrium Molo, Atrium Mosty, Atrium Plejada, Focus w  Bydgoszczy, Galeria Dominikańska, Atrium Promenada, Atrium Reduta, Atrium Targówek oraz Wars Sawa Junior.

Więcej szczegółów związanych z turniejem oraz jego regulamin dostępne są na stronie www.atriumgamezone.pl, a także na stronie Atrium Molo https://atrium-molo.pl/turniej-fortnite-atrium-game-zone/.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Sport TOTALbet PunchDown 5 już w ten piątek we Wrocławiu. Gdzie oglądać? Kto zawalczy? Biuro prasowe
2021-10-20 | 16:20

TOTALbet PunchDown 5 już w ten piątek we Wrocławiu. Gdzie oglądać? Kto zawalczy?

W najbliższy piątek we wrocławskim klubie Studio P1 The Next Level odbędzie się uczta dla fanów mocnych wrażeń. Zdobywający światową popularność slap fighting robi furorę
Sport Outdoor’owe aktywności. Co i jak ćwiczyć na zewnątrz jesienią?
2021-10-20 | 11:00

Outdoor’owe aktywności. Co i jak ćwiczyć na zewnątrz jesienią?

Rześkie powietrze i wciąż plusowe temperatury sprawiają, że jesienią, także możemy wybierać z całej gamy sportów, które uprawia się pod gołym niebem. Jednym z
Sport Wojciech Sobierajski idzie po rekord Guinnessa
2021-10-20 | 07:00

Wojciech Sobierajski idzie po rekord Guinnessa

25 października 2021 roku na Hali COS Torwar w Warszawie odbędzie się niesamowity rekord Guinnessa! Słynny Wojciech Sobierajski, zdobywca dziesięciu Rekordów Polski, sięga po

Więcej ważnych informacji

Gwiazdy

Doda: Nie umiałabym być żoną bogatego męża, która tylko leży i pachnie. Jako artystka muszę się spełniać i mieć nowe cele, żebym czuła się potrzebna

Wokalistka przekonuje, że wciąż szuka dla siebie nowych wyzwań zawodowych. Jest osobą niezwykle ambitną i jeśli wyznaczy sobie jakiś cel, który jest dla niej ważny, to nic nie jest w stanie powstrzymać jej przed realizacją swoich planów. Nie boi się ryzyka, lubi wchodzić na nieznane ścieżki i wierzy, że ma w sobie wyjątkową siłę, z której mogą czerpać również inni.

Seriale

Małgorzata Socha: Dzięki „BrzydUli” moja kariera ruszyła z miejsca. Na pewno to była dla mnie trampolina, bo zostałam zauważona

Aktorka przyznaje, że z dużym sentymentem powróciła na plan „BrzydUli”, bo ten serial przyniósł jej dużą popularność i okazał się dla niej przepustką do sławy. Małgorzata Socha przekonuje więc, że z prawdziwą przyjemnością ponownie wcieliła się w uwielbianą przez widzów, szaloną Violettę Kubasińską. Nowe odcinki cieszą się wśród fanów dużą popularnością, dlatego też, jej zdaniem, producenci powinni wykorzystać ten potencjał i nie mówić jeszcze ostatniego słowa.

Regionalne - Śląskie

Od 2022 roku Krajowa Sieć Kardiologiczna ma objąć kolejne regiony. To szansa na przyspieszenie diagnostyki i leczenia chorób serca

Choroby układu krążenia, a wśród nich choroby serca, są najczęstszą przyczyną zgonów Polaków – odpowiadają za 40 proc. z nich. Te statystyki są znacznie gorsze niż w bogatszych krajach UE – wskazuje raport Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego PZH – PIB. Choroby te są też najczęstszym powodem hospitalizacji, a pacjenci, którzy się z nimi zmagają, są w większym stopniu narażeni na wielochorobowość. Do kardiologów w tym roku trafia więcej pacjentów z chorobami serca, na co wpływ miały dotychczasowe fale pandemii. Lekarze upatrują szansy na poprawę sytuacji chorych w nowym programie Krajowej Sieci Kardiologicznej, której pilotaż ruszył we wrześniu na Mazowszu.