Artystyczne czwartki w Fuzji Łódź: teatr, muzyka i niezapomniane emocje

Aleksandra Kaczorowska
Beyond Public Relations
ul. Franciszka Klimczaka 1
02-797 Warszawa
a.kaczorowska|bepr.pl| |a.kaczorowska|bepr.pl
504 907 388
www.bepr.pl
Wielofunkcyjny kompleks Fuzja Łódź zaprasza na cykl wydarzeń artystycznych "Czwartki ze sztuką". W nadchodzących tygodniach łodzianie będą mieli okazję doświadczyć wyjątkowych przedstawień teatralnych, które z pewnością dostarczą niezapomnianych wrażeń i artystycznych doznań. Najbliższe artystyczne dni to 8 i 22 sierpnia.
Pierwsze artystyczne spotkanie ze sztuką, 8 sierpnia, upłynie w towarzystwie Teatru Piosenki Improwizowanej. "Cwaniaki z Podwórka! - Komediowy Musical Improwizowany" to ponad godzinne widowisko, które powstaje na żywo, w oparciu o sugestie publiczności. Techniki swobodnej kreacji teatralnej i muzycznej tworzą dynamiczne scenki dialogowe, przerywane unikalnymi piosenkami. To gwarancja dobrej zabawy i mnóstwa śmiechu, idealna propozycja na letni wieczór w Fuzji.
Dwa tygodnie później odbędzie się niezwykłe spotkanie z teatrem jednego aktora, a właściwie aktorki. W klimatycznych wnętrzach Kotłowni wystąpi Katarzyna Traczyńska w monodramie "Druga" autorstwa Agnieszki Lis, w reżyserii Anny Sandowicz. Spektakl, znajdujący się w repertuarze Teatru Druga Strefa w Warszawie, opowiada o losach kobiety – żony, matki, córki i aktorki. To historia o łamaniu barier, buncie i wychodzeniu ze strefy komfortu. Bohaterka, zmagająca się z codzienną walką o własną tożsamość w zestawieniu z dążeniami artystycznymi, podąża ścieżką poszukiwania wolności, co jest szczególnie trudne po latach pozostawania w cieniu autorytatywnej matki.
Oba wydarzenia rozpoczynają się o godzinie 18:00 i są bezpłatne. Fuzja Łódź serdecznie zaprasza wszystkich miłośników sztuki do uczestnictwa w tych wyjątkowych wieczorach pełnych emocji, śmiechu i refleksji.
Fuzja to flagowa inwestycja Echo Investment prowadzona w centrum Łodzi na terenie dawnych zakładów fabrycznych Karola Scheiblera. Wielofunkcyjny projekt znajduje się na obszarze 8 ha w otoczeniu historycznej zabudowy, który zyskuje nowe funkcje. Inwestycja po wielu latach od upadku zakładów Uniontex powraca do Łodzi jako pełnoprawna część miasta z ofertą kulturalną, rozrywkową, gastronomiczną, usługowo – handlową, a także budynkami mieszkalnymi, nowoczesną powierzchnią biurową, miejskim placem (Ogrody Anny) i otwartymi, zielonymi terenami wspólnymi. Łącznie na 8 ha zlokalizowane będą 22 budynki, z czego 15 to obiekty historyczne. Za część mieszkaniową inwestycji odpowiedzialny jest Archicom, należący do Grupy Echo Investment.

Pierwsza kawiarnia Costa Coffee połączona z Klubem Fikołki już otwarta

Jak zadowolić Zetkę w pracy? Pokolenie Z i jego oczekiwania

Firma eventowa jako partner w organizacji eventów
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Nie żyje Jadwiga Jankowska-Cieślak

Jadwiga Jankowska-Cieślak: Zwykle Złota Palma otwiera ścieżkę do kariery, a mi zamknęła. W Polsce trwał wtedy stan wojenny i musiałam szybko wracać do kraju
Gwiazdy

Wiktor Dyduła: W domu rodzinnym zawsze podtrzymywaliśmy tradycję śmigusa-dyngusa. Teraz widzę, że w miastach już zanika ten zwyczaj
Zdaniem wokalisty śmigus-dyngus może dostarczyć sporo radości, ale też być powodem kłótni, chociażby w momencie, kiedy nie wszyscy godzą się na taką zabawę. Nie ukrywa też, że w dzieciństwie najbardziej czekał właśnie na lany poniedziałek i bitwę na wiadra. Zauważa jednak, że z roku na rok ta tradycja powoli zanika, a za oblanie wodą osób, które sobie tego nie życzą, można nawet dostać mandat.
Handel
Konsumpcja jaj w Polsce rośnie. Przy zakupie Polacy zwracają uwagę na to, z jakiego chowu pochodzą

Zarówno spożycie, jak i produkcja jaj w Polsce notują wzrosty. Znacząca większość konsumentów przy zakupie jajek zwraca uwagę na to, czy pochodzą one z chowu klatkowego. Polska jest jednym z liderów w produkcji i eksporcie jajek w UE, ale ma też wśród nich największy udział kur w chowie klatkowym. Oczekiwania konsumentów przyczyniają się powoli do zmiany tych statystyk.
Infrastruktura
Mazowsze ze specjalną ofertą na Wielkanoc i majówkę. Rośnie zainteresowanie podróżami po regionie

Okres wielkanocny i majówkowy, które w tym roku wypadają bardzo blisko siebie, to czas wzmożonego ruchu turystycznego na Mazowszu. Region, który w ubiegłym roku odwiedziła rekordowa liczba turystów, przyciąga m.in. bogactwem kulturowym, różnorodną ofertą atrakcji i nadwiślańskimi krajobrazami. W okresie Wielkiej Nocy w wielu miejscach odbywają się wydarzenia, które mają przybliżyć świąteczne tradycje pielęgnowane od pokoleń.