Atrium Plejada ze strefą selfie
Unikalne fotografie na tle najwspanialszych widoków, wykonane w tym samym miejscu, to niepowtarzalna gratka dla fanów mediów społecznościowych. Z takiej okazji od 8 czerwca mogą skorzystać miłośnicy selfie odwiedzający Atrium Plejada, gdzie czeka na nich dziesięć wyjątkowych, kolorowych przestrzeni do robienia zdjęć. Z Instaroom’u można korzystać bezpłatnie i codziennie, w godzinach otwarcia centrum handlowego.
Zdjęcia selfie to bez wątpienia znak naszych czasów, co widać po dynamicznie rosnącej liczbie fotografii publikowanych w sieci. Z tego też względu wzrasta zainteresowanie takimi miejscami jak instaroomy, które z powodzeniem funkcjonują już w wielu krajach. Od 8 czerwca z takiej atrakcji mogą korzystać również mieszkańcy Bytomia.
W nowo otwartym Instaroomie w Atrium Plejada na gości czekają wyjątkowe, kolorowe strefy do robienia zdjęć. Do dyspozycji klientów jest aż dziesięć przestrzeni prezentujących różne aranżacje. Odwiedzający mogą fotografować się na tle kwiatowej dżungli, ściany z motylimi skrzydłami, a także w scenerii burzy serc i z akcentem bytomskim. Ciekawych wrażeń dostarczą fotografom strefy make-up room, deszcz wstążek oraz różowe więzienie. A na miłośników niecodziennych zdjęć czekają nietypowe pomieszczenia - abstrakcja, basen i pokój do góry nogami. Odwiedzający strefę mogą skorzystać z dwóch profesjonalnych lamp, zapewniających odpowiednie oświetlenie podczas wykonywania zdjęć.
To niezwykłe miejsce zajmuje powierzchnię 65 m kw. i znajduje się na parterze galerii, w sąsiedztwie lodziarni Grycan i RTV Euro AGD. Instaroom można odwiedzać codziennie, w godz. 10.00-21.00.
- Specjalnie dla mieszkańców Bytomia uruchomiliśmy strefę selfie składającą się z dziesięciu zaaranżowanych, wyjątkowych przestrzeni, które będą stanowiły świetną atrakcję dla wszystkich miłośników mediów społecznościowych. Instaroom w Atrium Plejada to idealne miejsce dla osób, które lubią się fotografować, zaskakując przy tym nietypowymi ujęciami. Mamy nadzieję, że nasza strefa selfie wprawi odwiedzających gości w dobry humor i pozwoli im spędzić miło czas z rodziną bądź przyjaciółmi- mówi Joanna Plata, Dyrektor Centrum Handlowego Atrium Plejada.
W związku z aktualnymi obostrzeniami, Atrium Plejada zadba o bezpieczeństwo gości oraz o zachowanie procedur chroniących ich zdrowie, aby mogli bezpiecznie korzystać ze strefy Instaroomu.
Więcej szczegółów na temat aktualnej oferty centrum handlowego można znaleźć na stronie: https://atrium-plejada.pl i na profilu Facebook: https://www.facebook.com/AtriumPlejada.
SYLWESTER LAST MINUTE. Jak zaplanować sylwestrowy wypad w jeden dzień?
MP3 | Stres Polaków. 75% zmaga się z napięciem każdego tygodnia
Nowy Rok w harmonii z naturą – ekologiczne postanowienia na 2025
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Film
Joanna Kurowska: Żaden polski aktor nie dostał miliona dolarów za film. Gramy równie dobrze jak amerykańscy, a jesteśmy niedoceniani i hejtowani
Artystka nie ma żadnych wątpliwości – polska branża filmowa wymaga natychmiastowego uzdrowienia. Konieczne jest wprowadzenie gruntownych zmian po to, aby zapewnić aktorom lepsze warunki pracy, odpowiednie wynagrodzenie i wsparcie w sytuacjach kryzysowych. Joanna Kurowska zauważa, że honoraria w polskim kinie są rażąco niskie i chociażby w stosunku do zarobków amerykańskich gwiazd dysproporcja jest ogromna. Dla przykładu żaden polski aktor nie otrzymał jeszcze miliona dolarów za rolę, podczas gdy w USA takie kwoty są standardem.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Problemy społeczne
W Polsce rośnie liczba wykrywanych chorób przenoszonych drogą płciową. Coraz większa świadomość i możliwość testowania
Światowa Organizacja Zdrowia podaje, że na świecie codziennie odnotowuje się ponad milion nowych zakażeń chorób uleczalnych przenoszonych drogą płciową (STI). W rzeczywistości może ich być nawet wielokrotnie więcej. W Polsce tylko w 2023 roku wykryto ponad 5 tys. przypadków kiły, chlamydii i rzeżączki. Ze względu na tę samą drogę transmisji zakażenia choroby te często ze sobą współwystępują, a zakażenie jedną z nich zwiększa znacząco ryzyko zakażenia HIV.